Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Szczecin

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Pani Natalia jest świetnym nauczycielem. Ma olbrzymią wiedzę i potrafi ją w sposób przystępny przekazać. Przygotowuje testy pozwalające studentowi sprawdzić swoje wiadomości i na bieżąco je omawia. Materiał omówiony w przyjazny sposób łatwo wchodzi do głowy. Dzięki wspólnym zajęciom czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i z łatwością sobie z nim poradziłam. Serdecznie polecam korepetycje u Pani Natalii!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.