Marcin Dabrowski Dabrowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczenie : 12 lat – licealiści i studenci
Zdawalność : 100%
Średnia punktacja : Matematyka rozszerzona 84%, podstawowa 91% (z 8 lat)
Wolne miejsca: Indywidualne – 2, Grupowe - 8
Prowadzę zajęcia w Łodzi indywidualnie oraz na życzenie w grupach 2 osobowych.
Ten kurs gwarantuje rozwój zarówno wiedzy jak i własnych umiejętności logiczno-epistemologicznych, ciekawe projekty, oraz dobrze przygotowane po paru latach autorskie materiały z pewnych źródeł wraz z prezentacjami rozwiązań i własnymi spostrzeżeniami, które do dziś gwarantują pełne zadowolenie z moich zajęć oraz 100% zdawalność matur na bardzo wysokim poziomie.
Od 2015 roku założyłem szkółkę dla uczniów liceów ogólnokształcących, o której wszelkie informacje znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej firmy Raphaell Solutions for Science wpisując w Google np: „Raphaell Solutions Łódź”. Znajdują się tu nasze referencje rodziców, uczniów oraz wszelkie informacje dotyczące zajęć.
Cenię sobie współpracę z młodymi pedagogami oraz psychologami, którzy pomagają mi w układaniu i porządkowaniu niezbędnej wiedzy wraz z nowoczesnym podejściem do metodologii nauczania.
Swoje doświadczenie w nauczaniu opieram na:
- osobistym bogatym (12 letnim) doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym,
- raportach o stanie szkolnictwa w Polsce,
- raportach o szkolnictwie w UE i na świecie,
- doświadczeniu pedagogów z najlepszych szkół w Polsce,
- wieloletnim doświadczeniu osób, które za granicą prowadzą takie szkółki i potwierdzają to wysoką zdawalnością egzaminów państwowych dużo wcześniej niż rówieśnicy
Stare ogłoszenia:
Jestem doktorantem politechniki łódzkiej, od kilku lat udzielam korepetycji maturzystom oraz studentom 1,2 i 3 roku na Politechnice Łódzkiej, maturzyści bardzo dobrze zdają z moją pomocą matury i dostają się na wymarzone kierunki.
W bardzo prosty i przejrzysty sposób tłumaczę szereg zagadnień, wykorzystując mnemotechniki oraz wizualizację problemów w zadaniach. Staram się nauczyć myślenia typowo technicznego (ale nie schematycznego), odpowiedniego spojrzenia na problem i rozwiązywania go, dzięki czemu dużo lepiej moi wychowankowie radzą sobie na studiach technicznych.
Zainteresowanym chętnie przedstawię swoje referencje i rekomendacje od rodziców młodzieży która pisała już po moim kursie matury, chętnych proszę o kontakt telefoniczny (665512095).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

Marcin Dabrowski Dabrowski
Julii Zbijewskiej 9B
91-493 Łódź
NIP: 6612182001

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Do Pana Marcina uczęszczałem przez rok na zajęcia z matematyki rozszerzonej. Mogę powiedzieć, że absolutnie nie był to czas zmarnowany. Pan Marcin nie tylko przekazuje wiedzę ale również sposób myślenia jaki należy obrać przy rozwiązywaniu zadań. Zajęcia zawsze przebiegały w miłej atmosferze. W przypadku jakiegoś problemu z zadaniem poza zajęciami zawsze mogłem liczyć na wyjaśnienie za pośrednictwem komunikatora. Jak najbardziej polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Gorąco polecam p. Marcina. Pełen profesjonalizm, gotowy do pomocy nie tylko z matematyki. Zawsze można na niego liczyć. Miły, skromny, bardzo lubiany przez młodzież.
Dzięki p. Marcinowi moja dwójka dzieci zdała maturę z zadowalającymi wynikami.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Nie ma co porównywać, pytałam znajomych i po przejrzeniu materiałów oraz samych wyników chyba najlepszy nauczyciel i korepetytor w Łodzi, u mnie w grupie średnio 85-90 % z rozszerzenia, jak tylko możecie to śmiało do Pana Marcina się zapisujcie, w drugiej kolejności Pan Przemek. Zajęcia w samym centrum i w bardzo dobrych warunkach oraz super atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Uczęszczałem na zajęcia do Pana Marcina w ramach kursu z matematyki przygotowującego do matury rozszerzonej w szkółce Raphaell Solutions for Science w Łodzi na Wólczańskiej. Kurs rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku, kończył tuz przed maturami i szczerze – mógłbym nie chodzić do szkoły na matmę… Wreszcie ktoś wyjaśnił mi od A do Z całość materiału. Znakomita praca w grupie – u mnie 4 osoby, fajne i rzeczowe projekty POLECAM GORĄCO!!!! Świetna atmosfera, bardzo wnikliwe spojrzenie na całokształt twórczości ucznia. Brak możliwości opuszczenia zajęć i wspólne prace projektowe do domu znakomicie motywowały nas do wspólnych spotkań. Maturę rozszerzoną z matematyki napisałem na 93% mając w szkole (I LO w Łodzi) ocenę 3.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Naprawdę dobry korepetytor! Ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli ze swoimi uczniami. Zawsze upewnia się, czy dana osoba wszystko rozumie, tłumaczy w sposób zrozumiały naprawdę dla każdego, nie tylko dla "umysłów ścisłych". Jest cierpliwy, zachęca do logicznego myślenia, a nie do nauki schematów na pamięć. Pan Marcin jest bardzo komunikatywny, widać, że lubi to co robi. Szczerze polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2010

Korepetytor godny polecenia. Pan Marcin potrafi świetnie wytłumaczyć każde zagadnienie z matematyki w bardzo przystępny sposób. Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i można się naprawdę dużo nauczyć. Pan Marcin to nauczyciel z powołania!:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2010

Pełen profesjonalizm,miło,wesoło ale co najwzniejsze rzeczowo i w przystępny sposób.Mimo iz jestem opornym uczniem Marcin przygotował mnie doskonale do matury.Polecam i pozdrawiam ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 maja 2010

HA HA HA!
Ty doktorantem? A niby kiedy skończyłeś pisać magisterkę?
A ten kurs psychologiczno - pedagogiczny to chyba Twój psychiatra skończył nie TY!!
A atmosfera podczas Twojej 'pomocy' jest gorsza niż w czasie wojskowej musztry!!
Stanowczo NIE polecam!!

Raphaell Solutions for Science

YYY??? Człowiek nigdy nie był u mnie na korepetycjach... także chyba wypowiedź z konkurencji...

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2010

W pełni zgadzam się z poniższymi komentarzami. Pan Marcin posiada nie tylko dużą wiedzę, ale także zalety, które charakteryzują prawdziwego korepetytora. Jest cierpliwy, chętny do pomocy, tłumaczy w sposób zrozumiały. Rzetelnie podchodzi do pracy ze swoimi uczniami i rzeczywiście pragnie ich czegoś nauczyć. Uczy logicznego myślenia, a nie schematów.
Poza tym na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Współpracę z Panem Marcinem wspominam jak najlepiej, więc naprawdę polecam! :)

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2010

Raphaell Solutions for Science

Tak Czaruś, dokładnie tak, rób tak dalej i czekaj końca :P ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2010

Studiuję z Marcinem od dawna i zdążyłem go poznać przez ten czas. Ma dużą wiedzę z fizyki i matematyki. Często jak mieliśmy problemy w tych dziedzinach to pomagał nam zrozumieć zagadanie. Jest miły i pomocny, zawsze można na niego liczyć. Świetnie się sprawdza jako nauczyciel.
Pozdrawiam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2010

Korepetytor jakich mało, potrafi w prosty i zrozumiały sposób przekazać posiadaną wiedzę z fizyki.
Marcin Dąbrowski przedstawia również w jaki sposób student powinien ukazywać swoją wiedzę i sposób rozumowania na uczelniach technicznych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2010

Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką! Bardzo prosto i przejrzyście wyjaśnia wszelkie niezrozumiałe zadania, zagadnienia. Cierpliwy, rzetelny korepetytor, świetnie przygotowany do pracy z młodzieżą.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Spoko, mozna sie dogadać, jest wymagający ale dobrze tłumaczy, w bardzo szybkim czasie omówił wszystkie zagadnienia na mature. Dzieki niemu dostalam się na uczelnie na którą chcialam:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Mily i sympatyczny. Polecam, jesli chcecie niedrogo skorzystac z korepetycji. Ja poprosilem Marcina o pomoc z algebry i po dwoch godznach zrozumialem,to co wczesniej wydawalo mi sie bardzo trudne. Pozdrawiam :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Profesjonalny korepetytor. Polecam w 100%. Rzetelne podejście do swojego ucznia. Pobierałem korepetycje z matematyki u Pana Marcina Dąbrowskiego i dzięki niemu zrozumiałem w pełni nurtujące mnie problemy. Nauczyciel z powołaniem i świetnym zapleczem merytorycznym.
Pozdrawiam Rafał

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.