Marcin Dabrowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 100 / 45 min

Marcin Dabrowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii

Opis ogłoszenia

Doświadczenie : 17 lat – licealiści i studenci
Zdawalność : 100% Średnia punktacja : Matematyka rozszerzona 84%, podstawowa 91% (z 8 lat)

   Prowadzę zajęcia w Łodzi indywidualnie oraz na życzenie w grupach. Ten kurs gwarantuje rozwój zarówno wiedzy jak i własnych umiejętności logiczno-epistemologicznych, ciekawe projekty, oraz dobrze przygotowane po paru latach autorskie materiały z pewnych źródeł wraz z prezentacjami rozwiązań i własnymi spostrzeżeniami, które do dziś gwarantują pełne zadowolenie z moich zajęć oraz 100% zdawalność matur na bardzo wysokim poziomie. Od 2015 roku założyłem szkółkę dla uczniów liceów ogólnokształcących. Cenię sobie współpracę z młodymi pedagogami oraz psychologami, którzy pomagają mi w układaniu i porządkowaniu niezbędnej wiedzy wraz z nowoczesnym podejściem do metodologii nauczania. Swoje doświadczenie w nauczaniu opieram na:
- osobistym bogatym (15 letnim) doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym,
- raportach o stanie szkolnictwa w Polsce,
- raportach o szkolnictwie w UE i na świecie,
- doświadczeniu pedagogów z najlepszych szkół w Polsce,
- wieloletnim doświadczeniu osób, które za granicą prowadzą takie szkółki i potwierdzają swój sukces wysoką zdawalnością egzaminów państwowych.

Stare ogłoszenie:
Jestem doktorantem politechniki łódzkiej, od kilku lat udzielam korepetycji maturzystom oraz studentom 1,2 i 3 roku na Politechnice Łódzkiej, maturzyści bardzo dobrze zdają z moją pomocą matury i dostają się na wymarzone kierunki. W bardzo prosty i przejrzysty sposób tłumaczę szereg zagadnień, wykorzystując mnemotechniki oraz wizualizację problemów w zadaniach. Staram się nauczyć myślenia typowo technicznego (ale nie schematycznego), odpowiedniego spojrzenia na problem i rozwiązywania go, dzięki czemu dużo lepiej moi wychowankowie radzą sobie na studiach technicznych. Zainteresowanym chętnie przedstawię swoje referencje i rekomendacje od rodziców młodzieży która pisała już po moim kursie matury, chętnych proszę o kontakt telefoniczny (665512095). 

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 22:00
Wtorek16:30 - 22:00
Środa16:30 - 22:00
Czwartek16:30 - 22:00
Piątek16:30 - 22:00
Sobota08:30 - 22:00
Niedziela08:30 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin Dabrowski
Julii Zbijewskiej 9B
91-493 Łódź
NIP: 6612182001

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Do Pana Marcina uczęszczałem przez rok na zajęcia z matematyki rozszerzonej. Mogę powiedzieć, że absolutnie nie był to czas zmarnowany. Pan Marcin nie tylko przekazuje wiedzę ale również sposób myślenia jaki należy obrać przy rozwiązywaniu zadań. Zajęcia zawsze przebiegały w miłej atmosferze. W przypadku jakiegoś problemu z zadaniem poza zajęciami zawsze mogłem liczyć na wyjaśnienie za pośrednictwem komunikatora. Jak najbardziej polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Gorąco polecam p. Marcina. Pełen profesjonalizm, gotowy do pomocy nie tylko z matematyki. Zawsze można na niego liczyć. Miły, skromny, bardzo lubiany przez młodzież.
Dzięki p. Marcinowi moja dwójka dzieci zdała maturę z zadowalającymi wynikami.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Nie ma co porównywać, pytałam znajomych i po przejrzeniu materiałów oraz samych wyników chyba najlepszy nauczyciel i korepetytor w Łodzi, u mnie w grupie średnio 85-90 % z rozszerzenia, jak tylko możecie to śmiało do Pana Marcina się zapisujcie, w drugiej kolejności Pan Przemek. Zajęcia w samym centrum i w bardzo dobrych warunkach oraz super atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Uczęszczałem na zajęcia do Pana Marcina w ramach kursu z matematyki przygotowującego do matury rozszerzonej w szkółce Raphaell Solutions for Science w Łodzi na Wólczańskiej. Kurs rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku, kończył tuz przed maturami i szczerze – mógłbym nie chodzić do szkoły na matmę… Wreszcie ktoś wyjaśnił mi od A do Z całość materiału. Znakomita praca w grupie – u mnie 4 osoby, fajne i rzeczowe projekty POLECAM GORĄCO!!!! Świetna atmosfera, bardzo wnikliwe spojrzenie na całokształt twórczości ucznia. Brak możliwości opuszczenia zajęć i wspólne prace projektowe do domu znakomicie motywowały nas do wspólnych spotkań. Maturę rozszerzoną z matematyki napisałem na 93% mając w szkole (I LO w Łodzi) ocenę 3.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Naprawdę dobry korepetytor! Ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli ze swoimi uczniami. Zawsze upewnia się, czy dana osoba wszystko rozumie, tłumaczy w sposób zrozumiały naprawdę dla każdego, nie tylko dla "umysłów ścisłych". Jest cierpliwy, zachęca do logicznego myślenia, a nie do nauki schematów na pamięć. Pan Marcin jest bardzo komunikatywny, widać, że lubi to co robi. Szczerze polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2010

Korepetytor godny polecenia. Pan Marcin potrafi świetnie wytłumaczyć każde zagadnienie z matematyki w bardzo przystępny sposób. Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i można się naprawdę dużo nauczyć. Pan Marcin to nauczyciel z powołania!:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2010

Pełen profesjonalizm,miło,wesoło ale co najwzniejsze rzeczowo i w przystępny sposób.Mimo iz jestem opornym uczniem Marcin przygotował mnie doskonale do matury.Polecam i pozdrawiam ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 maja 2010

HA HA HA!
Ty doktorantem? A niby kiedy skończyłeś pisać magisterkę?
A ten kurs psychologiczno - pedagogiczny to chyba Twój psychiatra skończył nie TY!!
A atmosfera podczas Twojej 'pomocy' jest gorsza niż w czasie wojskowej musztry!!
Stanowczo NIE polecam!!

Raphaell Solutions for Science

YYY??? Człowiek nigdy nie był u mnie na korepetycjach... także chyba wypowiedź z konkurencji...

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2010

W pełni zgadzam się z poniższymi komentarzami. Pan Marcin posiada nie tylko dużą wiedzę, ale także zalety, które charakteryzują prawdziwego korepetytora. Jest cierpliwy, chętny do pomocy, tłumaczy w sposób zrozumiały. Rzetelnie podchodzi do pracy ze swoimi uczniami i rzeczywiście pragnie ich czegoś nauczyć. Uczy logicznego myślenia, a nie schematów.
Poza tym na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Współpracę z Panem Marcinem wspominam jak najlepiej, więc naprawdę polecam! :)

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2010

Raphaell Solutions for Science

Tak Czaruś, dokładnie tak, rób tak dalej i czekaj końca :P ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2010

Studiuję z Marcinem od dawna i zdążyłem go poznać przez ten czas. Ma dużą wiedzę z fizyki i matematyki. Często jak mieliśmy problemy w tych dziedzinach to pomagał nam zrozumieć zagadanie. Jest miły i pomocny, zawsze można na niego liczyć. Świetnie się sprawdza jako nauczyciel.
Pozdrawiam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2010

Korepetytor jakich mało, potrafi w prosty i zrozumiały sposób przekazać posiadaną wiedzę z fizyki.
Marcin Dąbrowski przedstawia również w jaki sposób student powinien ukazywać swoją wiedzę i sposób rozumowania na uczelniach technicznych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2010

Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką! Bardzo prosto i przejrzyście wyjaśnia wszelkie niezrozumiałe zadania, zagadnienia. Cierpliwy, rzetelny korepetytor, świetnie przygotowany do pracy z młodzieżą.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Spoko, mozna sie dogadać, jest wymagający ale dobrze tłumaczy, w bardzo szybkim czasie omówił wszystkie zagadnienia na mature. Dzieki niemu dostalam się na uczelnie na którą chcialam:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Mily i sympatyczny. Polecam, jesli chcecie niedrogo skorzystac z korepetycji. Ja poprosilem Marcina o pomoc z algebry i po dwoch godznach zrozumialem,to co wczesniej wydawalo mi sie bardzo trudne. Pozdrawiam :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2010

Profesjonalny korepetytor. Polecam w 100%. Rzetelne podejście do swojego ucznia. Pobierałem korepetycje z matematyki u Pana Marcina Dąbrowskiego i dzięki niemu zrozumiałem w pełni nurtujące mnie problemy. Nauczyciel z powołaniem i świetnym zapleczem merytorycznym.
Pozdrawiam Rafał

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.