Adam Arłamowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Wieliczka
Wrocław

Adam Arłamowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Adam Arłamowski

O mnie

Studiuję w Instytucie Socjologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie pogłębiam metodologie naukowej refleksji nad społeczeństwem, a w ramach mojej specjalizacji, jaką jest analiza danych i projektowanie badań, stale rozwijam swoją wiedzę z zakresu matematyki.Zdałem maturę z wiedzy o społeczeństwie lepiej niż 97% zdających oraz maturę rozszerzoną z matematyki lepiej niż 96% zdających i jestem przekonany, że przy zastosowaniu mojego programu uczenia się, każdy mój podopieczny jest w stanie zdać tak samo lub lepiej.Korepetycję prowadzę od 3 lat i w tym czasie przygotowałem do matury wielu uczniów, którzy mieli problemy z matematyką. Przeciętny progres moich uczniów to około 50 punktów procentowych więcej na maturze, osiągane w pół roku współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Kursy i szkolenia
06.2023
Kurs dydaktyki nauczania WOS-u
Doświadczenie
10.2022 - aktualnie
akademiawosu.edu.pl
Stworzyłem kurs maturalny realizujący wszystkie wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
07.2023 - aktualnie
Akademia WOS-u
Jestem współtwórcą pierwszego w Polsce podcastu przygotowującego do matury z WOS-u

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Cóż, matma to nigdy nie mój konik. Ile bym się nie starał zrozumieć, nigdy mi nie wychodziło. Na korepetycje chodzę od miesiąca i już widzę super efekty - Adam jest świetnym korepetytorem, który zawsze spokojnie tłumaczy. Jest miły i zabawny - zajęcia są super, polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.