Maciej Maciejewski

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Kraków (Centrum)
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos! Zapraszam na skuteczną naukę języka hiszpańskiego online, używanego w praktyce, podczas kreatywnych zajęć, na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Jeśli szukasz nauczyciela, który z pasją i w dobrej atmosferze nauczy Cię używać języka w praktyce to trafiłeś w dziesiątkę.

O mnie:

Od ponad 10 lat pracuję w branży języków obcych. Stworzyłem 2 oddzielne, prężnie rozwijające się marki językowe oraz wyszkoliłem setki lektorów. Wiem jak zarazić pasją nawet najbardziej zniechęconą osobę. Mieszkałem w hiszpańskiej Andaluzji, w Peru, Ekwadorze, Kolumbii i Panamie. Znam kulturę oraz akcenty z wielu krajów Ameryki Południowej jak i z samej Hiszpanii. Niezależnie od Twoich celów, będę więc w stanie Ci pomóc. Jestem osobą otwartą i lubię rozmawiać na każdy temat, co jest wyjątkowo ważne wprocesie efektywnego nauczania. 

Proces nauki u mnie odbywa się następująco:

  • Przed każdymi zajęciami wysyłam coś do przeczytania, bądź obejrzenia. Korzystam z bardzo interesujących materiałów, w których będziesz mieć styczność z naturalnym, mówionym językiem, takich jak filmy, seriale, posty, wywiady, konferencje, TED Talks, Youtube, fora, portale, blogi, reelsy. Unikam jak tylko mogę suchych, wyuczonych listeningów, z prostego powodu – nikt tak naprawdę nie prowadzi rozmów w taki sposób!
  • Na zajęciach, rozpoczynamy od luźnej rozmowy o sprawach bieżących dla rozgrzewki, a następnie prowadzimy intensywną konwersację na tematy zawarte w wysyłanych wcześniej materiałach. Podczas rozmowy wprowadzamy nowe zwroty i słownictwo, które pomoże Ci wyrażać Twoje myśli w płynny sposób. Jeśli jesteś początkujący lub szukasz zajęć dla najmłodszych również mam materiały dla Ciebie.
  • Do domu dostajesz zestawy ćwiczeń dotyczące omawianego tematu, z kluczem, tak aby móc je samodzielnie sprawdzić, a ja  tłumaczę na następnych zajęciach te elementy, które sprawiły Ci największe problemy. 
  • Do nauki słówek, korzystamy z platformy on-line, tak żebym śledził Twój postęp i żeby wszystko było w jednym miejscu, bez tony nieuporządkowanych kartek. Wyłapuję nieznane Ci słowa podczas rozmowy i wpisuję je do Twojego spersonalizowanego folderu. Udostępniam Ci także dysk z masą materiałów.
  • Co miesiąc robimy gruntowną powtórkę ze wszystkich zagadnień, po której dostajesz całościowy feedback nad czym jeszcze musisz popracować.

Koncentruję się przede wszystkim na używaniu języka w praktyce i przełamywaniu bariery językowej. Jeśli więc jesteś początkujący lub zaawansowany i Twoim największym problemem jest nawiązywanie kontaktów w życiu osobistym lub w środowisku biznesowym, to moja metoda jest dla idealna dla Ciebie.

Oczywiście wszystko dostosowujemy do Twoich potrzeb, więc jeśli chcesz się przygotować do certyfikatu, matury, lektoratu, rozmowy o pracę lub wyjazdu na Erasmus to na pewno znajdziesz to czego szukasz! 

Gwarantuję Ci 100% profesjonalizmu i olbrzymi fun czerpany z zajęć. Dzięki samodzielnie opracowanemu systemowi nauki wszyscy moi uczniowie już po kilku zajęciach są w stanie powiedzieć znacznie więcej i komunikować się bardziej efektywnie!

Na start, proponuję zajęcia całogodzinne zajęcia próbne za 49 zł. Jeszcze przed nimi wyślę Ci test poziomujący oraz wszystkie materiały. Na zajęciach próbnych zademonstruję Ci moją metodę, określę Twój poziom oraz nakreślę plan zajęć. Dopiero po nich zadecydujesz czy chcesz brać udział w regularnych lekcjach.

Cena zajęć:

  • Zajęcia indywidualne: 89zł/60 minut
  • Zajęcia próbne: 49 zł / 60 minut
  • Zajęcia w parach: 109zł/60 minut 

Posiadam możliwość wystawiania faktur. Jeśli nie odbieram to prawdopodobnie prowadzę zajęcia. Proszę poczekać, a na pewno oddzwonię.

¡Saludos!
Maciej Maciejewski :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Maciej Maciejewski
Syrokomli 22/6
30-102 Kraków
NIP: 9591826592

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2016
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Sustainable Energy Development
Kursy i szkolenia
02.2015
Certificate in Advanced English CAE
03.2017
Certyfikat Cambridge English: Proficiency (C2)
06.2017
Business and Enterprise English (C1)
01.2018
Super intensywny kurs języka hiszpańskiego w Maladze
01.2023
Certificado de español Instituto Internacional de Cervantes
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Działalność gospodarcza
06.2015 - aktualnie
Działalność tłumacza
Wykonywanie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne na konferencjach i spotkaniach biznesowych.
07.2015 - 03.2017
Szkoła językowa Ling-lift
Prowadzenie zajęć w firmach
06.2018 - aktualnie
Speaking House
Założyciel szkoły językowej Speaking House
01.2021 - aktualnie
Academia Adelante

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Maćkiem! Zaproponowana metoda pracy mobilizuje mnie do nauki również między zajęciami, czytam ciekawe teksty/ słucham materiałów, o których mogę później rozmawiać na zajęciach. Już po kilkunastu godzinach zajęć czuję się znacznie swobodniejsza w rozmowie po hiszpańsku. Dziękuję !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, nad podjęciem nauki hiszpańskiego z Maciejem to nie ,ma co myśleć tylko brać. Miałam wcześniej styczność z paroma lektorami, ale żadnen nie spełnił moich oczekiwać. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna i bezstresowa, nie ma problemu z kontaktem a na zajęciach, jest przede wszystkim nacisk na mówienie i praktyczne zastosowanie języka. W końcu nie mam takiego problemu z mówieniem płynnym hiszpańskim bez dukania i zastanawiania się nad każdym słowem. Myślę, że była ta najlepsza decyzja jeśli chodzi o naukę języka. Pozdrawiam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Zajęcia z Maćkiem są najlepszymi zajęciami z języka angielskiego na jakie do tej pory trafiłam. Nie mają nic wspólnego ze znienawidzoną przeze mnie formą zajęć szkolnych z masą kserówek i rozwiązywaniem testów. Lekcje mają formę luźnych rozmów na różne tematy (w oparciu o przesyłane w każdym tygodniu materiały), a pomiędzy nimi pojawia się gramatyka, którą da się lubić.
Zajęcia są merytoryczne, a Maciek jako korepetytor ma niezwykły talent do przekazywania swojej wiedzy w sposób przystępny dla każdego.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Polecam zajecia z Panem Maciejem. Profesjonalnie przygotowane zadania oraz caly cykl kursu. Taka forma nauki to przyjemnosc :).

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Korzystam z lekcji Macieja od dłuższego czasu, jestem zadowolony tak z metod nauki jak i z jakości prowadzonych zajęć. Luźna, koleżeńska atmosfera a przy tym konkretne działania dające szybki progres w nauce.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Rewelacja! Maciek co tydzień przygotowuje całą masę ciekawych materiałów, dzięki czemu lekcje są zorganizowane, odbywają się w miłej atmosferze, co niekoniecznie znaczy, że luźnej (Maciek wyłapuje i poprawia Twoje błędy cierpliwie tłumacząc: co, jak i dlaczego ;)).
Polecam każdemu, komu zależy na rzeczywistych postępach!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Na zajęcia Skype do Macieja uczęszczam już od kilku miesięcy. Uczę się angielskiego od wielu, wielu lat, a dopiero na tych zajęciach potrafiłem się "przełamać". Niewątpliwe jest to w głównej mierze zasługa Macieja który profesjonalnie potrafi prowadzić zajęcia, a dodatkowo co dla mnie ważne- przy Macieju nie "boję" się mówić. Szczerze polecam.

avatar
Katarzyna Sywała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Na zajęcia do Macieja trafiłam po długich poszukiwaniach i kilku nietrafionych lektorach i okazał się to traf w dziesiątkę :) Na zajęciach kładzie się nacisk na komunikację i praktykę, a poza zajęciami mogę wybierać spośród mnóstwa naprawdę interesujących materiałów. Fajne jest też to, że Maciej jest sympatyczną i zabawną osobą co sprzyja nauce i atmosferze na zajęciach. Polecam całym sercem każdemu! Profesjonalizm i lekkość prowadzenia zajęć, którą rzadko się spotyka! :D

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Gorąco polecam! Zajęcia z Maćkiem przebiegają w luźnej atmosferze, co sprzyja przełamaniu barier językowych, natomiast sposób pracy dostosowany jest do ucznia. Maciek przesyła sporo ciekawych materiałów, w postaci filmików z przeróżnych zakresów tematycznych, które stanowią nastepnie podstawę do dyskusji na zajęciach. Dzięki temu lekcje są różnorodne, a przygotowanie do nich sprawia przyjemność.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Bardzo polecam zajęcia z Maćkiem. Są bezstresowe, a Maciek jest naprawdę sympatyczny, cierpliwy i można z nim porozmawiać na wiele tematów. Dobrze też tłumaczy wszelkie zagadnienia językowe. Przede wszystkim widzę postępy. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Lekcje angielskiego prowadzone przez Maćka są bardzo interesujące i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne. W dokładny i spokojny sposób potrafi tłumaczyć, a także cierpliwie znosi i poprawia błędy gramatyczne i językowe. Jest wymagającym korepetytorem, a przy tym życzliwym. Już po kilku pierwszych lekcjach zauważyłam znaczną poprawę w mówieniu i pisaniu. Lekcje z Mackiem polecam każdemu!

avatar
Romuald
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Zdecydowanie muszę polecić zajęcia u Maćka. Jest cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy wszelką gramatykę itp. Materiały jakich używamy są idealnie dopasowane do poziomu ucznia. Już po kilku miesiącach (a może nawet wcześniej) widać efekty i na pewno po tych zajęciach szybko się otworzysz i będziesz mówić po angielsku. Świetna atmosfera sprzyjająca nauce praktycznej konwersacji ;) Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Na lekcje do Maćka chodzę z przyjemnością, co więcej mam motywacje do nauki w domu! Długo szukałam nauczyciela, który skutecznie zwalczy moją niechęć do angielskiego i tak się stało :) z lekcji na lekcję widzę postępy, co mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Dużo ciekawych materiałów, dzięki którym przyswajanie nowego słownictwa nie jest nudne. Lekcje zgodne z opisem i dopracowane pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Na zajęciach u Maćka nie sposób się nudzić :) Potrafi w obrazowy sposób wytłumaczyć wszystkie zawiłości gramatyczne, a dzięki swobodnym i ciekawym dyskusjom mówienie przychodzi "samo". Zawsze też dba o kontakt z językiem poza zajęciami, w równie interesującej formie. Polecam każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Jak najbardziej polecam korepetycje u Maćka. To sympatyczna i kompetentna osoba, z która na każdy temat mozna porozmawiac! Lekcje prowadzone w luźnej atmosferze znacznie ułatwiają opanowanie języka. Materiały są bardzo interesujące i zawierają duzo użytecznych zwrotów, co sprawia że nauka angielskiego idzie jeszcze szybciej. Pozdrawiam! ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Polecam wszystkim zajęcia prowadzone przez Maćka, nie są one nudne, materiały przygotowywane przez niego są ciekawe i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla każdego stara się przygotować materiały indywidualnie, związane z jego zainteresowaniami, kierunkiem studiów czy pracą. Po kilku lekcjach widzę efekty.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Szczerze polecam lekcje u Maćka ! Pomógł mi przełamać barierę językową i szybko zauważyłam pierwsze efekty. Lekcje odbywają się w miłej i swobodnej atmosferze, która pozytywnie wpływa na przyswajanie wiedzy. Maciek jest osobą z którą można porozmawiać na każdy temat, więc spotkania z nim to przyjemność.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Dobrze prowadzone zajęcia, przyjazna atmosfera. Maciek nie zmusza do nauki, ale wymaga, co bardzo dla mnie się ceni. Chętnie zarekomenduje go innym.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Maciek jest nauczycielem o bardzo indywidualnym podejściu do ucznia. Dopasowuje materiały do potrzeb i zainteresowań konkretnej osoby, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce języka angielskiego. Poprzez regularne rozmowy w języku angielskim szybko przełamałam barierę językową i przygotowałam się do zagranicznego wyjazdu, za co jestem mu ogromnie wdzięczna!:) Co więcej, Maciek jest tak przesympatycznym człowiekiem, ze na każda lekcję przychodzi się z przyjemnością!:) Podsumowując, ogromna wiedza i świetne podejście - gorąco polecam Maćka każdemu!:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Zajęcia prowadzone przez Maćka odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Materiały przygotowane prze niego są bardzo ciekawe oraz przydatne. Maciek jest wymagającym, ale zarówno bardzo cierpliwym nauczycielem :) Szczególnie polecam osobom, które mają barierę w mówieniu, ponieważ efekty widać już po paru spotkaniach.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Polecam wszystkim zajecia z Maćkiem, każde ze spotkań jest niezwykle produktywne, a jednocześnie spędzone w miłym towarzystwie. Co najważniejsze nie jest nudno, materiały ktore Maciek przesyła sa interesujące co sprawia, ze nauka języka jest przyjemniejsza niż mogłoby sie wydawać. Lekcje prowadzone sa w taki sposób, ze juz nawet po kilku lekcjach widzę różnice w komunikacji i w łatwości porozumiewania sie. Naprawdę polecam!

avatar
Andy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Przyszedłem do Maćka na zajęcia, żeby zdać certyfikat. W czasie pół roku wskoczyłem o 2 poziomy wyżej i razem doszliśmy do wniosku, że mogę śmiało podchodzić do egzaminu CAE. Jeśli chodzi o zajęcia to można powiedzieć, że to sama przyjemność, bo nigdy nie są nudne, a i z wysyłanych materiałów można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Pozdrawiam Macieja i go polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Polecam wszystkim tym którzy chcą podszkolić swój angielski zarówno w mowie oraz w kwestiach związanych z gramatyka. Maciek jest bardzo wyrozumiały, chętnie tłumaczy ew. niejasności. Lekcje upływają w przyjemnej atmosferze. Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Maciek jest osobą bardzo komunikatywną, z którą można porozmawiać na każdy temat. Rozmowy są luźne, bez stresu. Do tego gramatyka przekazana w sposób przejrzysty. Przyjemnie spędzony czas z dużą korzyścią jaką jest nauka języka. Szczerze polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Maciek udzielał mi korepetycji z angielskiego na poziomie C1 i spisał się świetnie! Niby wiedzę miałam, gramatykę obkutą, ale jak przyszło co do czego to w rozmowie miałam totalną barierę. Z Maćkiem rozmawiało się super przyjemnie, na luzie i o wszystkim. Widzę znaczną różnice więc polecam każdemu! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Bardzo polecam, z Maćkiem gada się jak z kumplem i przy tym uczy konkretów - żadnych sztywnych, nieżyciowych dialogów będących abstrakcją w prawdziwym życiu. Na lekcje uczęszczam z przyjemnością, a na efekty nie musiałem czekać długo.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Nie dość że elokwentny to w dodatku czarujący. Polecam wszystkim, którzy chcą efektywnie polepszyć swój język i przełamywać bariery z nim związane.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.