Maciej Maciejewski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Kraków (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

KRAKÓW / ONLINE Zapraszam na skuteczną naukę języka angielskiego używanego w praktyce, podczas przyjemnych konwersacji, na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli szukasz nauczyciela, który z pasją i w dobrej atmosferze nauczy Cię  [*używać języka w praktyce *] to trafiłeś w dziesiątkę.

O mnie:

Ukończyłem studia inżynierskie Sustainable Energy Development prowadzone w języku angielskim.
Byłem lektorem w szkołach językowych dla instytucji i biznesu, gdzie prowadziłem zajęcia dla inżynierów, menadżerów, oraz dziennikarzy. Posiadam 7-letnie doświadczenie pedagogiczne. Łącznie spędziłem ponad rok na stażach i wymianach w Wielkiej Brytanii. Można powiedzieć, że język angielski jest moim drugim językiem ojczystym, gdyż posługuję się nim już ponad 20 lat.

Jestem osobą otwartą i lubię rozmawiać na każdy temat, co jest wyjątkowo ważne w procesie efektywnego nauczania.

Posiadam certyfikaty:

  • CAE (Certificate in Advanced English) zdany na ocenę A
  • CPE (Cambridge English: Proficiency) zdany na ocenę A
  • Certificate of English for Buisness and Corporate Communication at level C1 zdany na ocenę  5.0

Proces nauki u mnie odbywa się następująco:

  • Przed każdymi zajęciami wysyłam coś do przeczytania, bądź obejrzenia. Korzystam z bardzo interesujących materiałów, w których będziesz mieć styczność z naturalnym, mówionym językiem, takich jak filmy, seriale, posty, wywiady, konferencje, TED Talks, Youtube, fora, portale, blogi, vinesy. Unikam jak tylko mogę suchych, wyuczonych listeningów, z prostego powodu – nikt tak naprawdę nie prowadzi rozmów w taki sposób!
  • Na zajęciach, przy kawie lub herbacie rozpoczynamy od luźnej rozmowy o sprawach bieżących dla rozgrzewki, a następnie prowadzimy intensywną konwersację na tematy zawarte w wysyłanych wcześniej materiałach. Podczas rozmowy wprowadzamy nowe zwroty i słownictwo, które pomoże Ci wyrażać Twoje myśli w płynny sposób.
  • Do domu dostajesz zestawy ćwiczeń dotyczące omawianego tematu, z kluczem, tak aby móc je samodzielnie sprawdzić, a ja  tłumaczę na następnych zajęciach te elementy, które sprawiły Ci największe problemy. 
  • Do nauki słówek, korzystamy z platformy on-line Quizlet tak żebym śledził Twój postęp i żeby wszystko było w jednym miejscu, bez tony nieuporządkowanych kartek. Wyłapuję nieznane Ci słowa podczas rozmowy i wpisuję je do Twojego spersonalizowanego folderu.Udostępniam Ci także dysk z masą materiałów
  • Co miesiąc robimy gruntowną powtórkę ze wszystkich zagadnień, po której dostajesz całościowy feedback nad czym jeszcze musisz popracować.

Koncentruję się przede wszystkim na używaniu języka w praktyce i przełamywaniu bariery językowej. Jeśli więc jesteś początkujący lub zaawansowany i Twoim największym problemem jest nawiązywanie kontaktów w życiu osobistym lub w środowisku biznesowym, to moja metoda jest dla idealna dla Ciebie.

Oczywiście wszystko dostosowujemy do Twoich potrzeb, więc jeśli chcesz się przygotować do certyfikatu, matury, lektoratu, rozmowy o pracę lub wyjazdu to na pewno znajdziesz to czego szukasz! 

Gwarantuję Ci 100% profesjonalizmu i olbrzymi fun czerpany z zajęć. Dzięki samodzielnie opracowanemu systemowi nauki wszyscy moi uczniowie już po kilku zajęciach są w stanie powiedzieć znacznie więcej i komunikować się bardziej efektywnie!

Miejsce zajęć:
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w  centrum Krakowa   na ulicy Syrokomli 22/6 w specjalnie przystosowanym do tego celu lokalu , bądź on-line przez Skype.

Cena zajęć:
1 osoba       85zł/60 minut 
2 osoby 100zł/60 minut (50zł od osoby)

Posiadam możliwość wystawiania faktur.

Kontakt:
Telefon   604 535 063
Mail   hello@speakinghouse .pl
Skype   mcmaciejewski

Jeśli nie odbieram to prawdopodobnie prowadzę zajęcia. Proszę poczekać, a na pewno oddzwonię.

Serdecznie zapraszam, Maciej Maciejewski :-)

 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Maciej Maciejewski
Wiosenna 5/69
25-534 Kielce
NIP: 959 182 6592

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2016
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Sustainable Energy Development
Kursy i szkolenia
02.2015
Certificate in Advanced English CAE
03.2017
Certyfikat Cambridge English: Proficiency (C2)
06.2017
Business and Enterprise English (C1)
Doświadczenie
11.2011 - aktualnie
Prowadzenie prywatnych zajęć z języka angielskiego
06.2015 - aktualnie
Działalność tłumacza
Wykonywanie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne na konferencjach i spotkaniach biznesowych.
07.2015 - 03.2017
Szkoła językowa Ling-lift
Prowadzenie zajęć w firmach
06.2018 - aktualnie
Speaking House
Założyciel szkoły językowej Speaking House

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Katarzyna Sywała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Na zajęcia do Macieja trafiłam po długich poszukiwaniach i kilku nietrafionych lektorach i okazał się to traf w dziesiątkę :) Na zajęciach kładzie się nacisk na komunikację i praktykę, a poza zajęciami mogę wybierać spośród mnóstwa naprawdę interesujących materiałów. Fajne jest też to, że Maciej jest sympatyczną i zabawną osobą co sprzyja nauce i atmosferze na zajęciach. Polecam całym sercem każdemu! Profesjonalizm i lekkość prowadzenia zajęć, którą rzadko się spotyka! :D

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Gorąco polecam! Zajęcia z Maćkiem przebiegają w luźnej atmosferze, co sprzyja przełamaniu barier językowych, natomiast sposób pracy dostosowany jest do ucznia. Maciek przesyła sporo ciekawych materiałów, w postaci filmików z przeróżnych zakresów tematycznych, które stanowią nastepnie podstawę do dyskusji na zajęciach. Dzięki temu lekcje są różnorodne, a przygotowanie do nich sprawia przyjemność.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Bardzo polecam zajęcia z Maćkiem. Są bezstresowe, a Maciek jest naprawdę sympatyczny, cierpliwy i można z nim porozmawiać na wiele tematów. Dobrze też tłumaczy wszelkie zagadnienia językowe. Przede wszystkim widzę postępy. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Lekcje angielskiego prowadzone przez Maćka są bardzo interesujące i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne. W dokładny i spokojny sposób potrafi tłumaczyć, a także cierpliwie znosi i poprawia błędy gramatyczne i językowe. Jest wymagającym korepetytorem, a przy tym życzliwym. Już po kilku pierwszych lekcjach zauważyłam znaczną poprawę w mówieniu i pisaniu. Lekcje z Mackiem polecam każdemu!

avatar
Romuald
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Zdecydowanie muszę polecić zajęcia u Maćka. Jest cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy wszelką gramatykę itp. Materiały jakich używamy są idealnie dopasowane do poziomu ucznia. Już po kilku miesiącach (a może nawet wcześniej) widać efekty i na pewno po tych zajęciach szybko się otworzysz i będziesz mówić po angielsku. Świetna atmosfera sprzyjająca nauce praktycznej konwersacji ;) Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Na lekcje do Maćka chodzę z przyjemnością, co więcej mam motywacje do nauki w domu! Długo szukałam nauczyciela, który skutecznie zwalczy moją niechęć do angielskiego i tak się stało :) z lekcji na lekcję widzę postępy, co mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Dużo ciekawych materiałów, dzięki którym przyswajanie nowego słownictwa nie jest nudne. Lekcje zgodne z opisem i dopracowane pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Na zajęciach u Maćka nie sposób się nudzić :) Potrafi w obrazowy sposób wytłumaczyć wszystkie zawiłości gramatyczne, a dzięki swobodnym i ciekawym dyskusjom mówienie przychodzi "samo". Zawsze też dba o kontakt z językiem poza zajęciami, w równie interesującej formie. Polecam każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Jak najbardziej polecam korepetycje u Maćka. To sympatyczna i kompetentna osoba, z która na każdy temat mozna porozmawiac! Lekcje prowadzone w luźnej atmosferze znacznie ułatwiają opanowanie języka. Materiały są bardzo interesujące i zawierają duzo użytecznych zwrotów, co sprawia że nauka angielskiego idzie jeszcze szybciej. Pozdrawiam! ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Polecam wszystkim zajęcia prowadzone przez Maćka, nie są one nudne, materiały przygotowywane przez niego są ciekawe i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla każdego stara się przygotować materiały indywidualnie, związane z jego zainteresowaniami, kierunkiem studiów czy pracą. Po kilku lekcjach widzę efekty.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Szczerze polecam lekcje u Maćka ! Pomógł mi przełamać barierę językową i szybko zauważyłam pierwsze efekty. Lekcje odbywają się w miłej i swobodnej atmosferze, która pozytywnie wpływa na przyswajanie wiedzy. Maciek jest osobą z którą można porozmawiać na każdy temat, więc spotkania z nim to przyjemność.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Dobrze prowadzone zajęcia, przyjazna atmosfera. Maciek nie zmusza do nauki, ale wymaga, co bardzo dla mnie się ceni. Chętnie zarekomenduje go innym.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Maciek jest nauczycielem o bardzo indywidualnym podejściu do ucznia. Dopasowuje materiały do potrzeb i zainteresowań konkretnej osoby, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce języka angielskiego. Poprzez regularne rozmowy w języku angielskim szybko przełamałam barierę językową i przygotowałam się do zagranicznego wyjazdu, za co jestem mu ogromnie wdzięczna!:) Co więcej, Maciek jest tak przesympatycznym człowiekiem, ze na każda lekcję przychodzi się z przyjemnością!:) Podsumowując, ogromna wiedza i świetne podejście - gorąco polecam Maćka każdemu!:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Zajęcia prowadzone przez Maćka odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Materiały przygotowane prze niego są bardzo ciekawe oraz przydatne. Maciek jest wymagającym, ale zarówno bardzo cierpliwym nauczycielem :) Szczególnie polecam osobom, które mają barierę w mówieniu, ponieważ efekty widać już po paru spotkaniach.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Polecam wszystkim zajecia z Maćkiem, każde ze spotkań jest niezwykle produktywne, a jednocześnie spędzone w miłym towarzystwie. Co najważniejsze nie jest nudno, materiały ktore Maciek przesyła sa interesujące co sprawia, ze nauka języka jest przyjemniejsza niż mogłoby sie wydawać. Lekcje prowadzone sa w taki sposób, ze juz nawet po kilku lekcjach widzę różnice w komunikacji i w łatwości porozumiewania sie. Naprawdę polecam!

avatar
Andy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Przyszedłem do Maćka na zajęcia, żeby zdać certyfikat. W czasie pół roku wskoczyłem o 2 poziomy wyżej i razem doszliśmy do wniosku, że mogę śmiało podchodzić do egzaminu CAE. Jeśli chodzi o zajęcia to można powiedzieć, że to sama przyjemność, bo nigdy nie są nudne, a i z wysyłanych materiałów można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Pozdrawiam Macieja i go polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Polecam wszystkim tym którzy chcą podszkolić swój angielski zarówno w mowie oraz w kwestiach związanych z gramatyka. Maciek jest bardzo wyrozumiały, chętnie tłumaczy ew. niejasności. Lekcje upływają w przyjemnej atmosferze. Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Maciek jest osobą bardzo komunikatywną, z którą można porozmawiać na każdy temat. Rozmowy są luźne, bez stresu. Do tego gramatyka przekazana w sposób przejrzysty. Przyjemnie spędzony czas z dużą korzyścią jaką jest nauka języka. Szczerze polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Maciek udzielał mi korepetycji z angielskiego na poziomie C1 i spisał się świetnie! Niby wiedzę miałam, gramatykę obkutą, ale jak przyszło co do czego to w rozmowie miałam totalną barierę. Z Maćkiem rozmawiało się super przyjemnie, na luzie i o wszystkim. Widzę znaczną różnice więc polecam każdemu! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Bardzo polecam, z Maćkiem gada się jak z kumplem i przy tym uczy konkretów - żadnych sztywnych, nieżyciowych dialogów będących abstrakcją w prawdziwym życiu. Na lekcje uczęszczam z przyjemnością, a na efekty nie musiałem czekać długo.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Nie dość że elokwentny to w dodatku czarujący. Polecam wszystkim, którzy chcą efektywnie polepszyć swój język i przełamywać bariery z nim związane.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.