Marta Janiszewska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  1. Zapraszam na lekcje języka polskiego, jestem dyplomowaną nauczycielką renomowanej szkoły, (liceum, gimnazjum), czynnym egzaminatorem maturalnym  OKE, mam 12 lat doświadczenia w pracy w liceum i gimnazjum, liczne sukcesy na maturze i olimpiadach (finaliści ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, laureaci konkursow przedmiotowych, najlepsze wyniki maturalne w Łodzi 2012), odbyłam szkolenia metodyczne w Polsce i za granicą, ukończyłam filologię polską (specjalizacje nauczycielska i dziennikarska) oraz wiedzę o kulturze (Uniwersytet Łódzki), chętnie pomogę w bieżących lekcjach, nauczę pisania wypracowań, wytłumaczę gramatykę oraz

- przygotuję do egzaminu maturalnego (100% zdawalności, najwyższy wynik z matury rozszerzonej 100%, z matury podstawowej 96%)
- egzaminu gimnazjalnego (najwyższy wynik 100%) oraz sprawdzianu ósmoklasisty (najwyższy wynik 98%)

- pracuję również z uczniem z dysleksją, z dziećmi ze szkoły podstawowej, (gramatyka i ortografia metodą gier i zabaw, unikatowe materiały, dostęp do autorskich materiałów online- powtarzaj materiał, kiedy chcesz)
-prowadzę szkolenia dla nauczycieli i konsultacje metodyczne

ceny do uzgodnienia, atrakcyjne materiały, przyjazna atmosfera,lekcje dopasowane do potrzeb ucznia, zawsze uwzględniam sugestie, oferuję dogodne terminy, herbatka/sok w cenie, zapraszam

*Zajęcia Łódź-chojny lub online, dojazd do ucznia- w szczególnych przypadkach, do ustalenia telefonicznie

Jeśli nie odpisalam na e-mail, to znaczy, ze go nie otrzymałam. Zachęcam do kontaktu telefonicznego.*
Zajęcia indywidualne lub w kameralnych grupach 2-3 os.
Od września 2019

[*Kameralna grupa 2-3 os.
egzamin ósmoklasisty- autorskie materiały, ćwiczenia, gry gramatyczne, omówienie lektur, testy i powtórka najważniejszych treści z teorii literatury, ćwiczenie pisania krótkich i długich form, dodatkowe materiały online, zajęcia od września 2019, sobota 10.15, jedno wolne miejsce (50 zl) Łódź- chojny, zapisy pod nr 660753776*]

Korekta i edycja tekstów użytkowych - cena do ustalenia, zależnie od tekstu. Uwaga, nie piszę prac ani opracowań.

tel. 660753776

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marta Janiszewska
Mieszczańska
93-322 Łódź
NIP: 7292479331

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Wystarczyły trzy spotkania, żeby matura była zdana :) Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Pani Marta bardzo profesjonalnie przygotowała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty. Zawsze przygotowana, rzeczowa i kompetentna. Córka po pierwszych zajęciach powiedziała, że więcej nauczyła się u Pani Marty w godzinę niż przez miesiąc w szkole. Egzamin zdany na 98%, bardzo polecamy i dziękujemy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Bardzo kompetentny i rzetelny nauczyciel. Dzięki zaledwie kilkunastu spotkaniom wszystkie braki zostały uzupełnione i przerobiony material rozszerzony który pozwolił córce na zostanie finalistką egzaminu kuratoryjnego! To świadczy o świetnym dotarciu i zrozumieniu ucznia, wyczuciu potrzeb, dobrym kontakcie i przekazaniu wiedzy na najwyższym poziomie.
Bardzo polecam!

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pani Marta przygotowała perfekcyjnie mojego syna do egzaminu z polskiego. Egzamin zdał na wysoka ocenę :) Polecam ją za profesjonalizm i systematyczność, ale też za to, że potrafi wysłuchać dobrze potrzeb ucznia i rodzica, dostosowuje tempo i sposób nauki do wyłapanych u dziecka deficytów. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z uczniem. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo profesjonalny korepetytor! Punktualnosc, swietny kontakt meilowy oraz konstruktywnosc w dawaniu rad maturzyscie na wysokim poziomie. Po kilku doswiadczeniach zebranych przy wspolpracy z innymi nauczycielami jezyka polskiego znalezionymi na tym portalu, moge tym bardziej polecic! Ciesze sie na dalsza wspolprace!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Pani Marta uczy mnie od dawna.Nie mam problemow z pisaniem rozprawek i testów. Korepetytorka dobrze tlumaczy i jest bardzo sympatyczna.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Bardzo profesjonalnie, polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.