Marta Janiszewska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Łódź

Marta Janiszewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Marta Janiszewska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2006
Uniwersytet Łódzki
Nauczyciel dyplomowany
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Polecam zajecia Online z Pania Martą. Mieszkając w UK moje dzieci w wieku 8 i 10 lat praktycznie nie pisały po polsku. W ciągu roku Pani Marta nauczyła je pisac, czytac, otografii i gramatyki. Chłopcy lubią zajecia online z Paną Martą - ktore są przygotowane ciekawie i często w zabawny sposob. Ja jako rodzic cenie sobię punktualnoś , zaangazowanie i swietny kontakt ze strony Pani Marty. Czuję ze moje dzieci są w dobrych rękach - i będą gotowe na powrót do PL za rok :) Polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Wystarczyły trzy spotkania, żeby matura była zdana :) Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Pani Marta bardzo profesjonalnie przygotowała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty. Zawsze przygotowana, rzeczowa i kompetentna. Córka po pierwszych zajęciach powiedziała, że więcej nauczyła się u Pani Marty w godzinę niż przez miesiąc w szkole. Egzamin zdany na 98%, bardzo polecamy i dziękujemy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Bardzo kompetentny i rzetelny nauczyciel. Dzięki zaledwie kilkunastu spotkaniom wszystkie braki zostały uzupełnione i przerobiony material rozszerzony który pozwolił córce na zostanie finalistką egzaminu kuratoryjnego! To świadczy o świetnym dotarciu i zrozumieniu ucznia, wyczuciu potrzeb, dobrym kontakcie i przekazaniu wiedzy na najwyższym poziomie.
Bardzo polecam!

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pani Marta przygotowała perfekcyjnie mojego syna do egzaminu z polskiego. Egzamin zdał na wysoka ocenę :) Polecam ją za profesjonalizm i systematyczność, ale też za to, że potrafi wysłuchać dobrze potrzeb ucznia i rodzica, dostosowuje tempo i sposób nauki do wyłapanych u dziecka deficytów. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z uczniem. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo profesjonalny korepetytor! Punktualnosc, swietny kontakt meilowy oraz konstruktywnosc w dawaniu rad maturzyscie na wysokim poziomie. Po kilku doswiadczeniach zebranych przy wspolpracy z innymi nauczycielami jezyka polskiego znalezionymi na tym portalu, moge tym bardziej polecic! Ciesze sie na dalsza wspolprace!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Pani Marta uczy mnie od dawna.Nie mam problemow z pisaniem rozprawek i testów. Korepetytorka dobrze tlumaczy i jest bardzo sympatyczna.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Bardzo profesjonalnie, polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.