Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe60 - 100 / 60 min

Małgosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

W przyjaznej atmosferze opartej na zasadach NVC (porozumienie bez przemocy) metody Gordona i Pedagogice Montessori pomogę dzieciom szkół podstawowych w zmierzeniu się z codzienną realnością szkoły (odrabianie prac domowych, codzienna nauka, również wsparcie terapeutyczne - nauka rozmowy o emocjach i próba zmierzenia się z rzeczywistością).

Z dziećmi klas I-III pracuję również metodą dydaktyczno-terapeutyczną.

Regularnie po zajęciach udzielam informacji zwrotnej rodzicom - wiesz z czym zmaga się Twoje dziecko, jakiego wsparcia potrzebuje. Towarzysze rodzicom w spotkaniach z osobami pracującymi z dziećmi. Wspieram, prowadzę obserwacje, które mają na celu wesprzeć nie tylko dziecko ale i całą rodzinę.

Zapraszam do kontaktu

Dostępność

Poniedziałek16:15 - 20:00
Wtorek16:15 - 20:00
Środa16:15 - 20:00
Czwartek16:15 - 20:00
Piątek16:15 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Małgosią. Lekcje są profesjonalne i merytoryczne a przede wszystkim w przyjaznej atmosferze. Jednak najbardziej jestem zadowolona z możliworozmowy na temat pisanych przeze mnie wypracowań. Omawiane są nie tylko błędy ortograficzne ale także stylistyczne i merytoryczne. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.