Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Małgosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Małgosia

O mnie

Szanowni Państwo,

oferuję wsparcie pedagogiczne z zakresu edukacji wczesnoszkolnej.Kim jestem:

- posiadam ponad ośmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem dyplomowaną nauczycielką Montessori 0-6 lat. Byłam wychowawczynią w jednych z najbardziej prestiżowych przedszkoli w Warszawie, również zarządzałam tymi placówkami, koordynowałam je, byłam odpowiedzialna za organizację czasu dzieci w placówce i za wszystko co jest związane z funkcjonowaniem placówki.- jestem trenerem - prowadzę warsztaty i szkolenia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, między innymi z zakresu: radzenia sobie ze stresem, cyberprzemocy, stawiania granic, uzależnienia od internetu oraz substancji psychoaktywnych.

- pracuje terapeutycznie - z rodzicami, dziećmi, nauczycielami, prowadząc rozmowy indywidualne oraz warsztaty.Jest mi bliskie Rodzicielstwo Bliskości, Porozumienie bez Przemocy, a to wszystko oparte jest na wartościach demokratycznych w ujęciu humanistycznym.Pozdrawiam ciepło

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Małgosią. Lekcje są profesjonalne i merytoryczne a przede wszystkim w przyjaznej atmosferze. Jednak najbardziej jestem zadowolona z możliworozmowy na temat pisanych przeze mnie wypracowań. Omawiane są nie tylko błędy ortograficzne ale także stylistyczne i merytoryczne. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.