Konrad Lubelski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Wrocław
Poznań
Swarzędz
Luboń
Oborniki
Września
Szamotuły
Środa Wielkopolska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 45 / 60 min

Konrad Lubelski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam, chciałbym zaoferować korepetycje z matematyki na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, iż nawet najbardziej humanistyczne umysły zgłębią tajniki matematycznej wiedzy , polubią matematykę i nie będą miały obaw co do wyników maturalnych. Jeśli jesteś taką osobą lub po prostu chcesz podszlifować swoje matematyczne umiejętności nie wahaj się i zadzwoń lub napisz .

Szczegóły mojej oferty:

O MNIE
Mam na imię Konrad Lubelski. Jestem studentem budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Moje osiągniecia to zdanie matury podstawowej (100%) oraz matury rozszerzonej (75%) oczywiście z matematyki . Jestem stypendystą Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce. Ponadto wygrałem okręgowy etap i zostałem finalistą oraz laureatem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Warszawie. Moje zainteresowania to szeroko pojęta wiedza techniczna, a co za tym idzie także matematyka.

[*POZIOMY
*]
-szkoła podstawowa (często ignorujemy problemy dziecka związane z matematyką w podstawówce , lecz prawdą jest iż to na tym poziomie edukacji otrzymujemy wiedzę która jest niezbędna w dalszej nauce matematyki … skutkuje to tym iż później dziecko ma ogromne problemy ze zrozumieniem dalszych treści)

- gimnazjum ( bieżący materiał , przygotowywanie do sprawdzianów czy kartkówek , pomoc w zadaniach domowych , przygotowanie i kompleksowa powtórka do egzaminu gimnazjalnego )

- liceum/technikum ( poziom podstawowy - bieżący materiał , przygotowywanie do sprawdzianów czy kartkówek , pomoc w zadaniach domowych , przygotowanie i kompleksowa powtórka do egzaminu maturalnego ). Co ważne oferuje szybki kurs maturalny dla studentów którzy „toną” i szukają ostatniej deski ratunku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile można osiągnąć podczas 3-miesięcznej nauki (warunkiem jest sumienność, systematyczność i ciężka praca ) , a wtedy wszystko jest możliwe .

- rozwiązywanie określonych zadań przesyłanych na adres e-mail lub poprzez inna formę wraz z ich dokładnym wytłumaczeniem (cena w zależności od rodzaju zadania 5-10zł), po uprzednim kontakcie.

MIEJSCE
-Zajęcia odbywają się w mieszkaniu gdzie aktualnie mieszkam ul. 8 Maja  – łatwy i szybki dojazd.
-W przypadku: grupy uczniów , większej jednorazowej liczby godzin np. 2 możliwy dojazd .

PROMOCJE
- za nauczanie w grupie wychodzi zawsze taniej ( korzystne zniżki )
- za każdego poleconego ucznia godzina gratis

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Świetna organizacja ,duza umiejętność polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Dzięki panu Konradowi bardzo szybko nadrobiłam zaległości matematyka nie jest już dla mnie tak wielkim problemem. Praca z panem jest w miłej atmosferze, nie mam bariery, potrafię o wszystko zapytać a on ma dużo cierpliwości i życzliwości. Mogę zgłosić się o pomoc w każdej chwili i nie wyobrażam sobie pracy w przyszłym roku bez jego opieki. Lekcje w tym trudnym czasie nie są problemem ponieważ pan robi to profesjonalnie. Ma sprzęt, dzięki któremu widzę wszystko jak na tablicy podczas zajęć. Jest pan świetnym fachowcem pod każdym względem, w rzeczywistości i online:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Zawsze świetnie zorganizowany, bardzo dobrze uczy i potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i logiczny :) lekcje z Konradem to była dla mnie ostatnia deska ratunku przed maturą i okazał się to strzał w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Super korepetytor!!! Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zawsze pomocny, cierpliwy, uśmiechnięty, bardzo empatyczny i rzetelny. Z całego serca polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Solidnie przygotowany do zajęć. Profesjonalne podejście do ucznia

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2017

Miałam korepetycje już kilka razy i jestem bardzo zadowolona :) zajęcia prowadzone na luzie, Konrad umie dobrze przekazywać wiedzę, tłumaczy krok po kroku i po każdych zajęciach rozumiem coraz więcej choć matematyka nie jest moim ulubionym przedmiotem to jednak można go polubić kiedy wiem np. jak bez problemu zrobic dane zadanie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.