Konrad Lubelski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Poznań
Swarzędz
Luboń
Oborniki
Września
Szamotuły
Środa Wielkopolska

Konrad Lubelski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Konrad Lubelski

O mnie

Mam na imię Konrad

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Świetna organizacja ,duza umiejętność polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Dzięki panu Konradowi bardzo szybko nadrobiłam zaległości matematyka nie jest już dla mnie tak wielkim problemem. Praca z panem jest w miłej atmosferze, nie mam bariery, potrafię o wszystko zapytać a on ma dużo cierpliwości i życzliwości. Mogę zgłosić się o pomoc w każdej chwili i nie wyobrażam sobie pracy w przyszłym roku bez jego opieki. Lekcje w tym trudnym czasie nie są problemem ponieważ pan robi to profesjonalnie. Ma sprzęt, dzięki któremu widzę wszystko jak na tablicy podczas zajęć. Jest pan świetnym fachowcem pod każdym względem, w rzeczywistości i online:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Zawsze świetnie zorganizowany, bardzo dobrze uczy i potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i logiczny :) lekcje z Konradem to była dla mnie ostatnia deska ratunku przed maturą i okazał się to strzał w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Super korepetytor!!! Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zawsze pomocny, cierpliwy, uśmiechnięty, bardzo empatyczny i rzetelny. Z całego serca polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Solidnie przygotowany do zajęć. Profesjonalne podejście do ucznia

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2017

Miałam korepetycje już kilka razy i jestem bardzo zadowolona :) zajęcia prowadzone na luzie, Konrad umie dobrze przekazywać wiedzę, tłumaczy krok po kroku i po każdych zajęciach rozumiem coraz więcej choć matematyka nie jest moim ulubionym przedmiotem to jednak można go polubić kiedy wiem np. jak bez problemu zrobic dane zadanie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.