Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Sopot
Rumia
Reda
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Lucyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Prowadzę profesjonalne zajęcia z matematyki, zarówno indywidualne jak i grupowe. Obrazowe, efektywne i sprawne nauczanie. Od ponad 10 lat udzielam korepetycji z matematyki fizyki oraz chemii, uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, oraz szkół średnich, a także organizuję zajęcia edukacyjne z dziećmi w wieku przedszkolnym. W roku szkolnym 2020/2021 z uwagi na duże obłożenie zajęcia wyłącznie stacjonarnie - Gdynia Chylonia. Zapraszam!

Posiadam wykształcenie wyższe o kierunku nauczanie wczesnoszkolne z logopedią. Nauczanie jest moją pasją, przekazuje wiedzę z przyjemnością, spokojem i cierpliwością. Zadania, przykłady oraz intensywność nauki dobieram indywidualnie do każdego ucznia.

Korepetycje nie są moją pracą dodatkową. Są moim doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Nie trzymam się sztywno czasu trwania zajęć, zawsze wyjaśniam zagadnienie do końca i nie zostawiam ucznia z nierozwiązanym zadaniem. W razie potrzeby przesyłam dodatkowe materiały lub wyjaśnienia, a także pracę domową, którą dobieram indywidualnie dla każdego. Cenię sobie kontakt z rodzicami, szczególnie w przypadku młodszych podopiecznych.

  • Korepetycje regularne jak i dorywcze przygotowania do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń itp.
  • Tworzenie zajęć na zasadzie kółka matematycznego (przygotowania do konkursów, rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci), dla dzieci szkół podstawowych, możliwość stworzenia grup złożonych z kilku osób.
  • Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, także z dziećmi w początkowych klasach szkoły podstawowej oraz w wieku przedszkolnym.
  • Bogaty zasób materiałów edukacyjnych (wydruki itp.) w cenie korepetycji

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2014

Polecam goraco Pania Lucyne. Po długim czasie w koncu zaczełam rozumiec matematyke i udalo mi sie wyciagnac oceny na połrocze bez problemu.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolona z wielu lat współpracy, bardzo dobre przygotowanie do sprawdzianów i matury. Dzięki tym zajęciom napisałam maturę na 84% naprawdę polecam ;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2013

Polecam gorąco zajęcia z Panią Lucyną. Moja córka w II klasie gimnazjum jest bardzo zadowolona z lekcji a poprawę w ocenach widać natychmiastowo. Zajęcia prowadzone są w przyjemny sposób a pani Lucyna jest zawsze z nami w kontakcie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkim.
Pozdrawiam i polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.