Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Gdynia
Sopot
Rumia
Reda

Lucyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Lucyna

O mnie

Jestem absolwentką pedagogiki z logopedią. Udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych od niemal 10 lat. Z uczenia innych czerpię dużą przyjemność, zawsze staram się dopasować nauczanie i przykłady indywidualnie do toku myślenia każdego ucznia, nie zrażam się jeśli komuś "idzie pod górkę", wychodzę z założenia że każdy wszystkiego może się nauczyć…

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2014

Polecam goraco Pania Lucyne. Po długim czasie w koncu zaczełam rozumiec matematyke i udalo mi sie wyciagnac oceny na połrocze bez problemu.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolona z wielu lat współpracy, bardzo dobre przygotowanie do sprawdzianów i matury. Dzięki tym zajęciom napisałam maturę na 84% naprawdę polecam ;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2013

Polecam gorąco zajęcia z Panią Lucyną. Moja córka w II klasie gimnazjum jest bardzo zadowolona z lekcji a poprawę w ocenach widać natychmiastowo. Zajęcia prowadzone są w przyjemny sposób a pani Lucyna jest zawsze z nami w kontakcie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkim.
Pozdrawiam i polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.