Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Wadowice
Zator
Skawina
Brzeźnica
Oświęcim
Chrzanów
Bielsko-Biała
Andrychów
Fizyka50 - 100 / 60 min

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem absolwentką kilku uczelni w tym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (studia dzienne). Jeśli potrzebujesz wsparcia w matematyce czy też w fizyce to zachęcam do kontaktu. Na pewno pomogę bowiem jest to mój konik :D

Twojej uwadze polecam swój kanał na youtube ‘Jak zdać maturę na 100% w 1 dzień’.

Zajęcia możliwe również on-line. Zapraszam :-)
Izabela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Pani Iza jest bardzo sympatyczną i miłą osobą z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do każdego problemu. W ciągu miesiąca przerobiliśmy cały materiał z matematyki rozszerzonej w czwartej klasie technikum tak, że zaliczenie roku było czystą formalnością. Miałem wielu korepytatorów ale to z Panią Izą najlepiej mi się pracowało.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Pani Iza świetnie uczy. Nie przypuszczałam, że po 12h nauki będę w stanie zdać cały rok z matematyki, a jednak się udało :) I co więcej wszystko rozumiem! Pierwszy raz w życiu rozumiem matematykę!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pani Iza to przede wszystkim super osoba, bardzo pozytywna i zawsze uśmiechnięta, potrafi wytłumaczyć matematykę w każdy możliwy sposób. Zawsze daje z siebie 100% i dopytuje, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Serdecznie polecam :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Pani Iza to bardzo miła osoba z którą można porozmawiać na luzie i nie jest sztywna jak inni nauczyciele :) Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i potrafi świetnie wytłumaczyć materiał. Serdecznie polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Pani Izabela, bardzo dobrze tłumaczy :> Najczęściej wyszukuje 'fajnych zadanek', które oznaczają ostatnie przykłady z gwiazdką :D Uwielbiam słyszeć wtedy jej 'to jest łatwe, dasz radę, zobaczysz' :D i zazwyczaj nie wiem jak ale okazuje się, że daję radę :)
Mega podejście.
Danke!

P.S. Po 3 miesiącach od rozpoczęcia korepetycji z Panią Izą zdałem testy gimnazjalne na 98% :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.