Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Oświęcim
Chrzanów
Katowice
Tychy
Kraków
Bielsko-Biała
Wieliczka
Fizyka100 - 250 / 60 min

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem absolwentką kilku uczelni w tym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (studia dzienne). Jeśli potrzebujesz wsparcia w matematyce czy też w fizyce to zachęcam do kontaktu. Na pewno pomogę bowiem jest to mój konik :D

Twojej uwadze polecam swój kanał na youtube ‘Jak zdać maturę na 100% w 1 dzień’.

Zajęcia możliwe również on-line. Zapraszam :-)
Izabela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Magister inżynier
09.2008 - 06.2009
Uniwersytet w Aalborg
10.2012 - 06.2013
Politechnika Krakowska
10.2016 - 06.2017
My Lean MBA
05.2019 - 06.2020
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
Matematyka w szkole
05.2019 - 06.2020
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
Przygotowanie Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
.
Właścicielka Specjalistyczna Pomoc Izabela Cichoń
04.2018
Twórca kanału i materiałów udostępnionych na youtube: ‘Jak zdać maturę na 100% w 1 dzień?’
04.2018
Autorka podręcznika z matematyki ‘Jak zdać maturę na 100% w 1 dzień?’
06.2019
Kurs Kierownika Wypoczynku
06.2019
Kurs Kierownika Wycieczek Szkolnych
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Korepetycje z Matematyki i Fizyki
09.2020 - 08.2021
Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Bardzo dobra nauczycielka potrafiąca w sposób indywidualny podejść do ucznia, umiejąca przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i motywujący ucznia. Moja córka miała poprawkę z matematyki w trzeciej klasie liceum (10 działów) i ucząc się tylko dwa miesiące z Panią Izą zdała na 81%.
Bardzo polecam korepetycje z Panią Izą. To nauczycielka z PASJĄ!!!
Szkoda że takich nauczycieli nie ma w szkolach...
DZIĘKUJEMY PANI IZO !!!

Izabela

Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa! :) Wynik nie zaskakuje, bowiem jak mówiłam, Iza była świetnie przygotowana :D Jeszcze raz serdecznie gratuluje tak mocnego wyniku i dziękuję za współpracę! Gorąco pozdrawiam

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji. Pani Iza nie tylko jasno, zrozumiale i cierpliwie tłumaczy ale jest przy tym bardzo empatyczna i zaangażowana. Motywuje do nauki i wspiera dziecko, by nabrało pewności siebie. Dzięki korepetycjom u Pani Izy córce udało się osiągnąć bardzo dobry wynik egzaminu ósmoklasisty, a przede wszystkim zrozumieć i polubić matematykę.

Izabela

Dziękuję pięknie! Wynik jaki osiągnęla jest moją dumą :) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Pani Iza to najlepsza nauczycielka jaką miałam! Sprawiła, że zaczęłam rozumieć matematykę. Dzięki niej wyszłam z zagrożenia. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. By uczniowie łatwo mogli zrozumieć zadania, Pani Iza wymyśla ciekawe historyjki ☺️ Ma bardzo dobre podejście do uczniów i traktuje każdego indywidualnie.
Dzięki Niej zrozumiałam, że te zadania, które wyglądają strasznie - są możliwe do rozwiązania :)

Izabela

Ania, dziękuję Ci pięknie :) Ja do dzisiaj się zastanawiam na ile Ci pomogłam pokochać matematykę, a na ile zrobiłam krzywdę rozpalając miłość do matematyki kosztem Twoich rozszerzeń z biologii i chemii, które też kochasz. Pewnie za parę lat obie poznamy na nie odpowiedź :) Ciepło pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za opinie :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Pani Iza jest wspaniała,kompetentna,zawsze przygotowana i przemiła. Moja córka Kaja ,lat 14,dzięki korepetycjom z fizyki,otrzymuje 5 i 6 ze sprawdzianów.Kazda godzina zajęć wykorzystana jest w 200% co widać po ocenach.Korepetycje online z p.Izą zaskoczyły mnie swoją skutecznością i elastycznością godzin.Oszczedzamy czas na dojazdy A nasza korepetytorka jest osoba na o wielkim.doswiadczeniu.

Izabela

Pani Anito, pięknie dziękuję za tak pozytywną opinię. Szczere słowa i znajdujące odzwierciedlenie w rzeczywistości, jednak jak o tym pomyślę to sądzę, że warto wspomnieć, że z Kają się po prostu świetnie współpracuje. Gratuluje córki, którą, jak każde 'moje' dziecko, zaadaptowałam zaocznie :) Pozdrawiam gorąco

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Dzięki pani Izie matematyka zaczęła sprawiać mi przyjemność i w dość szybki sposób nadrobiłem braki.
Serdecznie pozdrawiam i polecam bardzo pozytywną korepetytorkę Izabele.

Izabela

Dzięki Kuba! Sam fakt, że tłumaczysz rówieśnikom matematykę jest już sam w sobie wyznacznikiem, jaki postęp osiągnąłeś :) Teraz historię Grzesia znają też inni poprzez Ciebie :D Pozdrawiam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Od pierwszej "rozpoznawczej" rozmowy telefonicznej z Panią Izą byłam pewna, że mam do czynienia z profesjonalistką. Miła, rzeczowa rozmowa, a nawet diagnoza czy korepetycje są na pewno potrzebne!:). W jasny i zrozumiały sposób prowadzi lekcje, ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą, duży luz i uśmiech, a jednocześnie skuteczne przekazywanie wiedzy. Syn czuje się dużo pewniej na lekcjach matematyki w szkole, jego wiedza jest lepiej ugruntowana. Polecam serdecznie.

Izabela

Dziękuję Pani Ilono! Z synem pracuje się tak, że ja mówię: 'to wysoce rozwinięta matematyka. nauczyciel Ci w szkole jeszcze poda te wzory. czy na pewno chcesz, abym Ci tak mocno rozszerzała ten temat?' na co 'moje' dziecko: 'tak, oczywiście'. I wtedy to ja już nie wiem, kto jest w tym duecie ambitniejszy :D Pozdrawiam serdecznie

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Pani Iza jest bardzo sympatyczną i miłą osobą z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do każdego problemu. W ciągu miesiąca przerobiliśmy cały materiał z matematyki rozszerzonej w czwartej klasie technikum tak, że zaliczenie roku było czystą formalnością. Miałem wielu korepytatorów ale to z Panią Izą najlepiej mi się pracowało.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Pani Iza świetnie uczy. Nie przypuszczałam, że po 12h nauki będę w stanie zdać cały rok z matematyki, a jednak się udało :) I co więcej wszystko rozumiem! Pierwszy raz w życiu rozumiem matematykę!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pani Iza to przede wszystkim super osoba, bardzo pozytywna i zawsze uśmiechnięta, potrafi wytłumaczyć matematykę w każdy możliwy sposób. Zawsze daje z siebie 100% i dopytuje, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Serdecznie polecam :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Pani Iza to bardzo miła osoba z którą można porozmawiać na luzie i nie jest sztywna jak inni nauczyciele :) Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i potrafi świetnie wytłumaczyć materiał. Serdecznie polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Pani Izabela, bardzo dobrze tłumaczy :> Najczęściej wyszukuje 'fajnych zadanek', które oznaczają ostatnie przykłady z gwiazdką :D Uwielbiam słyszeć wtedy jej 'to jest łatwe, dasz radę, zobaczysz' :D i zazwyczaj nie wiem jak ale okazuje się, że daję radę :)
Mega podejście.
Danke!

P.S. Po 3 miesiącach od rozpoczęcia korepetycji z Panią Izą zdałem testy gimnazjalne na 98% :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.