Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 110 / 45 min

Nina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/550 opinii

Opis ogłoszenia

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Pragnę zaoferować Państwu w 100% profesjonalną naukę matematyki na każdym poziomie edukacji. Z racji wykonywanego zawodu jestem na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi niniejszego przedmiotu. Ponadto oferuję wszelkie materiały w cenie lekcji.

Posiadam doświadczenie zawodowe w nauczaniu matematyki w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Do chwili obecnej do matury przygotowałam ponad 200 osób, z czego 54 osoby zdały maturę rozszerzoną powyżej progu 80%. Maturę podstawową moi uczniowie zdali z minimalnym wynikiem 67%.

Przygotowałam także uczniów do olimpiad i konkursów kuratoryjnych - 27 z nich to laureaci, 14 - finaliści .

Przygotowuję uczniów również do egzaminów poprawkowych, jak dotąd bez porażki.

Prowadzę także zajęcia wyrównujące dla uczniów na wszelkich szczeblach edukacji. Przygotowuję do egzaminu kończącego szkołę podstawową.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Numer telefonu: 663 907 807 – ze względu na ciągłość prowadzonych zajęć proszę o telefonowanie w godzinach 12:00 – 20:00.

Pozdrawiam serdecznie, Nina

Zaznaczam, iż wszelkie ślady kopiowania ogłoszenia będą zgłaszane moderatorom serwisu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 05.2009
Uniwersytet Szczeciński
Nauczyciel mianowany
Kursy i szkolenia
.
Studia magisterskie - ocena bardzo dobra z wyróżnieniem + stypendia naukowe za wybitne osiągnięcia w nauce
Doświadczenie
10.2007 - aktualnie
Nauczyciel/korepetytor - 100% zdawalność matur i egzaminów!
09.2009 - aktualnie
Przygotowanie ponad 50 uczniów do konkursów i olimpiad ogólnopolskich - 27 laureatów i 14 finalistów!

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Absolutne 10/10! Pani Nina to świetna nauczycielka z którą uczeń bardzo łatwo nawiązuje kontakt, wszystko tłumaczone bardzo prosto i czytelnie, nawet dla osoby tak opornej matematycznie jak ja :) Polecam w 100%!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Korepetycje doskonałe! Wszystko jasno, klarownie i bardzo, bardzo dla "nie-matematycznych" ;) Szczerze polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Jako mama musze stwierdzić, że jestem zdumiona postępami córki. Zajęcia prowadzone przez Panią Ninę są absolutnie bezstresowe, a córka po nich wraca napełniona pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem do matematyki, której wcześniej wręcz nie znosiła. Wszystko tłumaczone w bardzo prosty sposób bez niepotrzebnego gmatwania. Polecam wszystkim zagubionym :)

OCENA: 10/10!

Pozdrawiam Panią, Joanna Paciorkiewicz - mama Magdy :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2022

Korepetycje z Panią Niną to naprawdę czysta przyjemność. Wielka cierpliwość, zrozumienie potrzeb ucznia i jasność w tłumaczeniu jak przysłowiowemu „chłopu” to cechy lekcji z tą Panią. Szczerze polecam. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na wolny termin, ale obiecuję, że warto.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Pani Nina to najlepsza korepetytorka pod słońcem. Wyciągnęła mnie za uszy z zagrożenia na ocenę dobrą po pół roku nauki. Zajęcia w luźnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Polecam wszystkim, nawet tym najbardziej opornym matematycznie :) Pozdrawiam Panią, Ala

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Nina to Anioł cierpliwości ;-) Mimo, że na korepetycje do Pani zaczęłam chodzić dość późno, bo dopiero po feriach to w ciągu trzech miesięcy Pani Nina dokonała cudu. Maturę próbną napisałam poniżej 20%. Po trzech miesiącach intensywnej pracy z Panią Niną dzisiejszy wynik – 56% :DDD Dziękuję Pani bardzo za cierpliwość do mnie i tłumaczenie wszystkiego w sposób łopatologiczny :P Pozdrawiam i życzę udanych wakacji, Kaja

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Absolutnie świetne korepetycje. Córka przygotowana do matury zupełnie „od zera” w ciągu niecałych dwóch miesięcy! Dziś wyniki i mamy 67% - co uważam za wynik doskonały zważywszy, że córka nie jest matematycznym orłem ;-) Bardzo serdecznie dziękujemy Pani za czas poświęcony na przygotowanie naszej córki oraz Pani anielską cierpliwość! :-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Zgadzam się absolutnie z moją przedmówczynią – Pani Nina to nauczyciel anioł. Dzięki tej Pani córka z zdała do klasy maturalnej mimo, że jeszcze w kwietniu była zagrożona. Co prawda nie jestem w stanie ocenić sposobu przygotowania do matury, bo ta dopiero za rok, jednak Pani Nina w ciągu niecałych trzech miesięcy sprawiła, że córka z uczennicy zagrożonej skończyła rok szkolny z oceną dostateczną, co uważam za ogromny sukces. Dziękujemy Pani Nino i do zobaczenia we wrześniu :) Magdalena i Wiktoria

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Wypowiem się jako mama maturzystki.

Córka zaczęła chodzić do Pani Niny niecałe dwa lata temu – w drugiej klasie liceum. Powiem szczerze – nie spodziewałam się spektakularnych rezultatów, zwłaszcza, że wcześniej córka miała dwóch korepetytorów i w obu przypadkach wyniki były mizerne. Tutaj co nas bardzo zaskoczyło efekty były naprawdę szybkie. Już po trzech miesiącach córka z uczennicy ledwo dwójkowej stała się trójkowa, a w trzeciej klasie czwórkowa.

Dziś już po maturze najniższy możliwy wynik jaki córka osiągnie to 80-82% co naszym zdaniem, jako rodziców jest wynikiem fenomenalnym. Chciałabym podziękować Pani za trud oraz poświęcony czas, szczerze polecam wszystkim ponieważ łatwość z jaką Pani Nina dociera do młodych osób oraz przystępny sposób prowadzenia zajęć jest po prostu świetny.

Polecam, Milena, mama Kornelii.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Pani Nina to nauczycielka doskonała! :-) Chodziłam do tej pory do czterech innych korepetytorów, ale żaden nie tłumaczył matematyki w tak jasny sposób. Można powiedzieć, że Pani Nina to nauczycielka dla opornych :-P Matura zdana na minimum 85%, ale na ostateczny wynik muszę jeszcze poczekać. Dziękuję Pani Nino i pozdrawiam z Barcelony, Amelia

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Absolutnie najlepsze korepetycje w Szczecinie. Pani Nina to osoba bardzo, ale to bardzo sympatyczna, uczciwa, z ogromną wiedzą. Na zajęcia chodzę już od dwóch lat i szczerze żałuję, że w tym roku piszę maturę, bo trudno będzie się rozstać z tak sympatycznym nauczycielem.

Wiedza przekazywana jest z ogromną dozą cierpliwości gdzie Pani Nina potrafi coś tłumaczyć piąty i siódmy raz bez nawet śladu irytacji, zwłaszcza, że nie należę do tych matematycznie „lotnych” ;)

Wcześniej chodziłem do Pana, a jeszcze wcześniej do innej Pani i mogę uczciwie przyznać – lekcje z Panią Niną są warte każdej ceny i poczekania na wolny termin :)

Pozdrawiam tegoroczny maturzysta, Kuba

PS Od września na zajęcia do Pani będzie na pewno chodził mój młodszy brat :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Pani Nina to nauczycielka doskonała. Przygotowała syna do matury w ciągu roku z poziomu ledwie miernego do naprawdę dobrego. Dziś syn skończył liceum z oceną dobrą, gdzie rok temu nawet o tym nie marzyliśmy. Szczerze wszystkim polecam! Pozdrawiamy Panią!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Pani Nina to w 100% profesjonalistka. Jest doskonale zorientowana w podstawie programowej, wie czego wymagają nauczyciele, doskonale radzi sobie z przypadkami "trudnymi" :) Generalnie lekcje z Panią Niną to same plusy, poza jednym minusem - bardzo trudno o wolny termin, ponieważ z tego co się zorientowałam lekcje u Pani cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie narzekając - polecam z całego serca, ponieważ mój syn z ucznia, który otarł się o powtarzanie klasy w ciągu trzech miesięcy stał się uczniem trójkowym, a już teraz widzę, że będzie lepiej. Polecam! Anna

avatar
Teresa Woźniak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Pani Nina to pełen profesjonalizm! Pzzygotowała mojego syna (ledwie zdawjącego do tej pory) do matury w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy i dzięki temu syn zdał maturę na 74%. Dziękuję Pani Nino z całego serca i pozdrawiam, Teresa Woźniak.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Zgadzam się z moją przedmówczynią powyżej!
Pani Nina to profesjonalistka w tym co robi. Zawsze przygotowana, orientująca się w zagadnieniach, wiedząca o czym mówi. Na lekcjach czas nie jest marnowany i przegadany dzięki czemu egzamin poprawkowy zdałam bez najmniejszego zająknięcia!
Dziękuję Pani Nino!
PS We wrześniu zgłosi się do Pani moja młodsza siostra, proszę w jej imieniu o miejsce.. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

To NAJLEPSZE zajęcia na jakie mogłam trafić! Pani Nina to osoba bardzo kulturalna, spokojna, a przede wszystkim bardzo cierpliwa (należę do tych mniej zdolnych :P Moja praca to jedno, ale zaangażowanie w zajęcia i chęć pomocy u Pani Niny do drugie! Po prostu świetny nauczyciel! Szkoda, że nie miała takich nauczycieli w szkole. Tak czy inaczej matura podstawowa napisana spokojnie na 84%! Dziękuję!

avatar
Natalia Szwonek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

5/5! Pani Nina to mega nauczycielka! Zajęcia prowadzi bardzo bezstresowo, spokojnie, a przy tym bardzo merytorycznie. Trzy lata współpracy zwieńczone wynikiem z egazminu gimnazjalnego 96%! Dziękuję Pani Nino i do zobaczenia we wrześniu! :)

avatar
dorota j
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Witam!
Lekcje z Panią Niną to czysta przyjemność! Jeszcze w drugiej klasę byłam uczennicą ledwie zdającą, a teraz skończyłam liceum z oceną dobrą z matematyki i maturą napisaną na minimum 70%!

Pani Nino, raz jeszcze wielkie dzięki, bardzo miło było Panią spotkać i współpracować!
Pozdrawiam Dorota
PS Liczę na wspólną kawę po oficjalnych wynikach! :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Świetne zajęcia! Wytłumaczone "łopatologicznie", tak że nawet ja jako antytalent matematyczny wszystko zrozumiałam i wreszcie mam wymarzoną czwórkę na semestr.

Jedyny duży minus to, że Pani Nina ma sporo uczniów i trudno o termin dodatkowy gdy jest taka potrzeba, ale jeśli wcześniej się umówi to nie ma problemu :)

Dziękuję Pani z całego serca i do zobaczenia w sobotę! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Korepetycje naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Pani jest zawsze przygotowana, rzetelna i ma dar tłumaczenia osobom (delikatnie mówiąc) upośledzonym matematycznie :-P
Niestety jedyny minus zajęć to bardzo mała ilość wolnych terminów, ale jak już się komuś uda ogarnąć termin to na pewno będzie zadowolony z wyników.
Polecam Marta.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Super rzetelnie, konkretnie, bez owijania w bawełnę, wyłożone jak „kawa na ławę”. Korepetycje warte swojej ceny. Polecam serdecznie, Ania

avatar
Agnieszka Szwarc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Szczerze powiedziawszy, kontakt do Pani otrzymałam od koleżanki z pracy, która ręczyła za Panią korepetytorkę głową, twierdząc, że „działa cuda”. Byłam nieco sceptycznie nastawiona ponieważ córka od początku gimnazjum borykała się z problemami z matematyką ocierając się o dwójki i rzadko trójki. Zaryzykowałam po raz czwarty, ponieważ poprzedni korepetytorzy chyba się poddali ;)
Niemniej… w ciągu roku córka wywalczyła na koniec trzeciej klasy czwórkę, a dziś jest już w pierwszej klasie liceum i jak sama mówi „wszystko póki co przerabiała z Panią i jest na bieżąco”. Oceny pokażą.., tym niemniej chciałam serdecznie polecić Panią, ponieważ sama się przekonałam, że nie jest to stracony czas i pieniądze. Pani ma doskonały kontakt z młodzieżą, ponieważ sama jest młodą osobą! Jedyny minus to naprawdę trudno u Pani niestety o wolny termin :( ale cóż... - to chyba świadczy tylko o jakości lekcji.
Przepraszam Państwa za mój wywód, ale gdy wreszcie znalazłam wolny wieczór, mogę dać upust moim wrażeniom.. Pozdrawiam, Agnieszka Szwrac

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Szczerze polecam współpracę z tą Panią. Bardzo konkretna osoba, mówi wprost i bez owijania w bawełnę jak wygląda sytuacja dziecka i wie co robi - po pierwszej lekcji przedstawiła jak wyglądają braki syna, a następnie powiedziała jak planuje pracować by w sierpniu syn zdał egzamin. Pani wyciągnęła syna z zagrożenia w ciągu dwóch miesięcy wakacji! Dziękuję w imieniu swoim i Kacpra!

avatar
Małgorzata Lubiniecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Pani ma doskonały kontakt z uczniem i już po pierwszej lekcji syn wrócił bardzo pozytywnie nastawiony i zmotywowany do pracy. Na zajęcia uczęszczał w lipcu i sierpniu, ponieważ miał egzamin komisyjny do którego Pani przygotowała go w sposób bardzo trafiony! Pani korepetytor wie czego uczyć, ale przede wszystkim jak uczyć. Po dwóch miesiącach pracy syna z Panią - w pełni zapisane obliczeniami trzy zeszyty A4!
Podsumowując – lekcje konkretne, nieprzegadane, mobilizujące ucznia, warte swojej ceny. Jedyny minus o którym muszę wspomnieć, to niestety trudno u Pani o wolny termin, ale zapewniam, że warto być cierpliwym. Pozdrawiam i dziękuję, Małgorzata z synem Maciejem.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Obiecałam, że jeśli zdam to wystawię opinię.. Gdy emocje już opadły mogę szczerze powiedzieć – najlepsze korki jakie miałam.. Chodziłam do dwóch korepetytorów w Szczecinie i dopiero u tej Pani zrozumiałam matematykę na tyle, że egzamin komisyjny ogarnięty w dwa miesiące i wynik pozytywny! Dzięki wielkie! Pozdrawiam Panią bardzo, Marysia :)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Zgadzam się z Paulą! Korki super, egzamin komisyjny zaliczony bezproblemowo. Jedyny problem u Pani korepetytor to trudno o wolne terminy ze względu na dużą liczbę uczniów, jednak gwarantuję, że naprawdę warto poczekać! ;) Polecam!

avatar
Paula Strych
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Dziękuję z całego serca za poświęcony czas i energię w przygotowanie mnie do egzaminu! Zdany bezbłędnie! Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Super korepetycje! W pierwszej klasie liceum zaczęły się moje problemy z matematyką i wylądowałem z jedynką na koniec roku :-( Dwa miesiące ciężkiej pracy w lipcu i sierpniu i dziś jestem po części pisemnej i ustnej, które zdałem!!! Dziękuję Pani bardzo, bardzo!!! Widzimy się jak dostanę plan na nowy rok!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Zdałem egzamin komisyjny! To najskuteczniejsze korepetycje na jakie chodziłem! W dwa miesiące Pani korepetytor nauczyła mnie więcej niż nauczycielka w szkole przez dwa lata liceum! Na korepetycje zacząłem chodzić na początku lipca, dziś jestem po egzaminie i zdałem go bez problemu! :-D Dziękuję bardzo za pomoc i do zobaczenia we wrześniu na przygotowaniach do matury! :-D

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Pani korepetytorka to prawdziwa cudotwórczyni..
„Wyciągnęła” syna „za uszy” z oceny niedostatecznej w pierwszej klasie liceum na dobrą na koniec drugiej klasy! Syn nie przepadał za matematyką już w gimnazjum, jednak duże kłopoty pojawiły się na początku liceum. Pierwszy semestr znośnie, jednak na koniec syn otrzymał jedynkę. W wakacje ciężka praca z Panią i syn zdał bez konieczności przejścia warunkowego. Dziękujemy Pani bardzo! Danuta i syn Maciej.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Matura podstawowa z matematyki zdana na 90%. Szczerze polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

5/5 - mega profesjonalnie i rzeczowo. Nic dodać, nic ująć! Pozdrawiam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Szczerze powiedziawszy, korzystałam w swoim życiu już z usług kilku korepetytorów/korepetytorek, ale dopiero tutaj przekonałam się co znaczy określenie „łopatologicznie wytłumaczone” :)

Pani ma nieziemską cierpliwość, nawet w stosunku do tak opornej osoby jak ja. Dotąd ledwo zdawałam, a dziś, po niespełna roku współpracy, mam mocną czwórkę. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Wiedza przekazana w bardzo konkretny sposób, wszystko podane jak na tacy. Wszystkie materiały w cenie lekcji co jest dużą zaletą. Szczerze polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Lekcje prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Doskonałe podejście do ucznia. Na efekty pracy nie trzeba długo czekać. Jednym słowem gorąco polecamy i wspólnie z mężem dziękujemy za przygotowanie syna.

avatar
Justyna Grad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Po prawie dwóch miesiącach poszukiwań i odwiedzeniu czterech korepetytorek/ów wreszcie trafiłam na tą Panią :)

Przyznam szczerze – z matematyki dotąd ledwo zdawałam do kolejnych klas, teraz wreszcie zaczynam wychodzić na prostą, ponieważ udało mi się zdobyć trójkę i czwórkę z kartkówek, co jak na mnie jest mistrzostwem świata!

Nie będę przynudzać – Pani super, super umiejętność indywidualnego podejścia do ucznia, a no i absolutnie genialna cierpliwość do opornej uczennicy ;)

Szczerze polecam!

avatar
asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Korepetycje konkretne, rzetelne i warte swojej ceny. Dzięki Pani z uczennicy zagrożonej niezdaniem w klasie pierwszej, już w klasie drugiej bez problemów otrzymałam na koniec roku ocenę dostateczną, a w klasie trzeciej mam zamiar walczyć o czwórkę, a może nawet piątkę. Bardzo Pani dziękuję!

avatar
Bożena Czubas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Kilka miesięcy szukałyśmy z córką dobrego korepetytora aż wreszcie trafiłyśmy na Panią! Po prostu rewelacja! Lęki przed matematyką u córki wreszcie zniknęły, a ona sama chodzi do szkoły bez obaw o ową, nieszczęsną matematykę! Dziękujemy Pani serdecznie i mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie tak udana i „anielska” jak dotychczas :-) Pozdrawiam Bożena Czubas

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Dołączam się do poprzedniczki - korepetycje na absolutnie najwyższym poziomie, całość wytłumaczona bardzo, bardzo, bardzo logicznie, matematyka nie jest już problemem, nawet na studiach! Dziękuję i pozdrawiam Super Panią korepetytor!!! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Jakości tych zajęć nie trzeba komentować - po prostu 10/10! Indywidualne podejście, zero stresu, jasno i klarownie wytłumaczone! Dziękuję za świetne 3 lata współpracy!!!

avatar
hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Na początku przygotowań moje założenia maturalne wydawały się nieosiągalne, ale osiem miesięcy ciężkiej pracy i upragnione 100% osiągnięte!! Dziękuję Pani za pomoc i anielską cierpliwość!! Hania, dziś już wrocławska studentka :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Korepetyce na bardzo wysokim i przystępnym poziomie bez owijania w bawełnę, materiał wyłożony jak kawa na ławę. Polecam gorąco!

avatar
krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Pani nauczycielka bardzo, bardzo konkretna, rzeczowa z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Córka miała bardzo duże zaległości i problemy ze zrozumieniem matematyki. Wystarczyło kilka lekcji i efekty już były widoczne a systematyczne zajęcia dały bardzo dobre efekty w postaci "awansu" o dwie oceny w górę! Polecamy serdecznie!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Rewelacyjne korepetycje na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Pani wie o czym mów, posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do matur, a nade wszystko mega wiedzę! Polecam z czystym sumieniem! Dawid

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Poza trudnościami z wolnym terminami zajęć same plusy:
-rzeczowo, fachowo, konkretnie, na temat, bardzo logicznie i z ogromną, gigantyczną wręcz dawką cierpliwości.
Dziękuję za pomoc w zdaniu matury rozszerzonej i poświęcony mojej osobie czas. Do zobaczenia!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Profesjonalne i pozytywne podejście do prowadzonych zajęć. Bardzo duża wiedza, cierpliwość i skuteczność. Wreszcie matematyka nie jest dla mnie czarną magią! Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Napiszę krótko i bez owijania w bawełnę: PO PROSTU FACHOWIEC.

Maturzystka przygotowana do matury perfekcyjnie, żadnego stresu, niedomówień czy jakichkolwiek niedopowiedzeń. Pani matematyk rzetelna, sumienna, piekielnie dokładna i bardzo nieodpuszczająca, nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Dwa lata nauki przyniosły wymarzone 100% z matury podstawowej i 92% z rozszerzonej. Córka dostała się na studia bez najmniejszych problemów.

Dziękujemy za poświęcone dwa lata wytężonej pracy i mamy nadzieję, że do zobaczenia przy przygotowywaniu młodszego syna już za rok. Pozdrawiam, Adam

avatar
Ania Czerwiec
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Rzetelnie, konkretnie wyłożony przedmiot, zero stresu, świetna atmosfera, a mimo to wychodząc z zajęć miałam głowę parującą od pracy.. Nie da się ukryć jeśli się czegoś nie wie, bo zostaje to natychmiast wychwycone i wyjaśnione po raz kolejny jeszcze dokładniej :-)

Bardzo gorąco polecam, ponieważ wszystko tłumaczone jest "łopatologicznie", czyli "dla baaardzo opornych".

Jedyny minus to niestety trudno o wolny termin jeśli chce się spotkać na dodatkowej lekcji.. :-/
Szkoda, że w szkole nie mieliśmy takich nauczycieli :-(

Pozdrawiam, Ania - studentka z Poznania :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Ogromna doza cierpliwości, dokładność w tłumaczeniu i zero stresu. Dzięki tym korepetycjom z uczennicy zagrożonej nie zdaniem, dziś mam czwórkę, a w przyszłym roku walczę o jeszcze lepszy wynik! :) Dziękuję za pomoc!!!!!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Obiecałem więc piszę :) Bardzo profesjonalne podejście do ucznia nawet tak opornego matematycznie jak ja ;) Skrupulatność, dokładność w tłumaczeniu i co najważniejsze anielska cierpliwość. Nie będę więcej słodził, bo kto przyjdzie choć raz na zajęcia zrozumie, że trafił pod właściwe skrzydła ;) Raz jeszcze dziękuję za czas i wspomnianą cierpliwość! Pozdrawiam już dziś jako student Akademii Morskiej, Robert :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.