Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin

Nina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii
Dla użytkownika Nina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 05.2009
Uniwersytet Szczeciński
Nauczyciel mianowany
Kursy i szkolenia
.
Studia magisterskie - ocena bardzo dobra z wyróżnieniem + stypendia naukowe za wybitne osiągnięcia w nauce
Doświadczenie
10.2007 - aktualnie
Nauczyciel/korepetytor - 100% zdawalność matur i egzaminów!
09.2009 - aktualnie
Przygotowanie ponad 50 uczniów do konkursów i olimpiad ogólnopolskich - 27 laureatów i 14 finalistów!

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Nina to Anioł cierpliwości ;-) Mimo, że na korepetycje do Pani zaczęłam chodzić dość późno, bo dopiero po feriach to w ciągu trzech miesięcy Pani Nina dokonała cudu. Maturę próbną napisałam poniżej 20%. Po trzech miesiącach intensywnej pracy z Panią Niną dzisiejszy wynik – 56% :DDD Dziękuję Pani bardzo za cierpliwość do mnie i tłumaczenie wszystkiego w sposób łopatologiczny :P Pozdrawiam i życzę udanych wakacji, Kaja

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Absolutnie świetne korepetycje. Córka przygotowana do matury zupełnie „od zera” w ciągu niecałych dwóch miesięcy! Dziś wyniki i mamy 67% - co uważam za wynik doskonały zważywszy, że córka nie jest matematycznym orłem ;-) Bardzo serdecznie dziękujemy Pani za czas poświęcony na przygotowanie naszej córki oraz Pani anielską cierpliwość! :-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Zgadzam się absolutnie z moją przedmówczynią – Pani Nina to nauczyciel anioł. Dzięki tej Pani córka z zdała do klasy maturalnej mimo, że jeszcze w kwietniu była zagrożona. Co prawda nie jestem w stanie ocenić sposobu przygotowania do matury, bo ta dopiero za rok, jednak Pani Nina w ciągu niecałych trzech miesięcy sprawiła, że córka z uczennicy zagrożonej skończyła rok szkolny z oceną dostateczną, co uważam za ogromny sukces. Dziękujemy Pani Nino i do zobaczenia we wrześniu :) Magdalena i Wiktoria

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Wypowiem się jako mama maturzystki.

Córka zaczęła chodzić do Pani Niny niecałe dwa lata temu – w drugiej klasie liceum. Powiem szczerze – nie spodziewałam się spektakularnych rezultatów, zwłaszcza, że wcześniej córka miała dwóch korepetytorów i w obu przypadkach wyniki były mizerne. Tutaj co nas bardzo zaskoczyło efekty były naprawdę szybkie. Już po trzech miesiącach córka z uczennicy ledwo dwójkowej stała się trójkowa, a w trzeciej klasie czwórkowa.

Dziś już po maturze najniższy możliwy wynik jaki córka osiągnie to 80-82% co naszym zdaniem, jako rodziców jest wynikiem fenomenalnym. Chciałabym podziękować Pani za trud oraz poświęcony czas, szczerze polecam wszystkim ponieważ łatwość z jaką Pani Nina dociera do młodych osób oraz przystępny sposób prowadzenia zajęć jest po prostu świetny.

Polecam, Milena, mama Kornelii.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Pani Nina to nauczycielka doskonała! :-) Chodziłam do tej pory do czterech innych korepetytorów, ale żaden nie tłumaczył matematyki w tak jasny sposób. Można powiedzieć, że Pani Nina to nauczycielka dla opornych :-P Matura zdana na minimum 85%, ale na ostateczny wynik muszę jeszcze poczekać. Dziękuję Pani Nino i pozdrawiam z Barcelony, Amelia

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Absolutnie najlepsze korepetycje w Szczecinie. Pani Nina to osoba bardzo, ale to bardzo sympatyczna, uczciwa, z ogromną wiedzą. Na zajęcia chodzę już od dwóch lat i szczerze żałuję, że w tym roku piszę maturę, bo trudno będzie się rozstać z tak sympatycznym nauczycielem.

Wiedza przekazywana jest z ogromną dozą cierpliwości gdzie Pani Nina potrafi coś tłumaczyć piąty i siódmy raz bez nawet śladu irytacji, zwłaszcza, że nie należę do tych matematycznie „lotnych” ;)

Wcześniej chodziłem do Pana, a jeszcze wcześniej do innej Pani i mogę uczciwie przyznać – lekcje z Panią Niną są warte każdej ceny i poczekania na wolny termin :)

Pozdrawiam tegoroczny maturzysta, Kuba

PS Od września na zajęcia do Pani będzie na pewno chodził mój młodszy brat :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Pani Nina to nauczycielka doskonała. Przygotowała syna do matury w ciągu roku z poziomu ledwie miernego do naprawdę dobrego. Dziś syn skończył liceum z oceną dobrą, gdzie rok temu nawet o tym nie marzyliśmy. Szczerze wszystkim polecam! Pozdrawiamy Panią!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Pani Nina to w 100% profesjonalistka. Jest doskonale zorientowana w podstawie programowej, wie czego wymagają nauczyciele, doskonale radzi sobie z przypadkami "trudnymi" :) Generalnie lekcje z Panią Niną to same plusy, poza jednym minusem - bardzo trudno o wolny termin, ponieważ z tego co się zorientowałam lekcje u Pani cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie narzekając - polecam z całego serca, ponieważ mój syn z ucznia, który otarł się o powtarzanie klasy w ciągu trzech miesięcy stał się uczniem trójkowym, a już teraz widzę, że będzie lepiej. Polecam! Anna

avatar
Teresa Woźniak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Pani Nina to pełen profesjonalizm! Pzzygotowała mojego syna (ledwie zdawjącego do tej pory) do matury w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy i dzięki temu syn zdał maturę na 74%. Dziękuję Pani Nino z całego serca i pozdrawiam, Teresa Woźniak.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Zgadzam się z moją przedmówczynią powyżej!
Pani Nina to profesjonalistka w tym co robi. Zawsze przygotowana, orientująca się w zagadnieniach, wiedząca o czym mówi. Na lekcjach czas nie jest marnowany i przegadany dzięki czemu egzamin poprawkowy zdałam bez najmniejszego zająknięcia!
Dziękuję Pani Nino!
PS We wrześniu zgłosi się do Pani moja młodsza siostra, proszę w jej imieniu o miejsce.. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

To NAJLEPSZE zajęcia na jakie mogłam trafić! Pani Nina to osoba bardzo kulturalna, spokojna, a przede wszystkim bardzo cierpliwa (należę do tych mniej zdolnych :P Moja praca to jedno, ale zaangażowanie w zajęcia i chęć pomocy u Pani Niny do drugie! Po prostu świetny nauczyciel! Szkoda, że nie miała takich nauczycieli w szkole. Tak czy inaczej matura podstawowa napisana spokojnie na 84%! Dziękuję!

avatar
Natalia Szwonek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

5/5! Pani Nina to mega nauczycielka! Zajęcia prowadzi bardzo bezstresowo, spokojnie, a przy tym bardzo merytorycznie. Trzy lata współpracy zwieńczone wynikiem z egazminu gimnazjalnego 96%! Dziękuję Pani Nino i do zobaczenia we wrześniu! :)

avatar
dorota j
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Witam!
Lekcje z Panią Niną to czysta przyjemność! Jeszcze w drugiej klasę byłam uczennicą ledwie zdającą, a teraz skończyłam liceum z oceną dobrą z matematyki i maturą napisaną na minimum 70%!

Pani Nino, raz jeszcze wielkie dzięki, bardzo miło było Panią spotkać i współpracować!
Pozdrawiam Dorota
PS Liczę na wspólną kawę po oficjalnych wynikach! :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Świetne zajęcia! Wytłumaczone "łopatologicznie", tak że nawet ja jako antytalent matematyczny wszystko zrozumiałam i wreszcie mam wymarzoną czwórkę na semestr.

Jedyny duży minus to, że Pani Nina ma sporo uczniów i trudno o termin dodatkowy gdy jest taka potrzeba, ale jeśli wcześniej się umówi to nie ma problemu :)

Dziękuję Pani z całego serca i do zobaczenia w sobotę! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Korepetycje naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Pani jest zawsze przygotowana, rzetelna i ma dar tłumaczenia osobom (delikatnie mówiąc) upośledzonym matematycznie :-P
Niestety jedyny minus zajęć to bardzo mała ilość wolnych terminów, ale jak już się komuś uda ogarnąć termin to na pewno będzie zadowolony z wyników.
Polecam Marta.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Super rzetelnie, konkretnie, bez owijania w bawełnę, wyłożone jak „kawa na ławę”. Korepetycje warte swojej ceny. Polecam serdecznie, Ania

avatar
Agnieszka Szwarc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Szczerze powiedziawszy, kontakt do Pani otrzymałam od koleżanki z pracy, która ręczyła za Panią korepetytorkę głową, twierdząc, że „działa cuda”. Byłam nieco sceptycznie nastawiona ponieważ córka od początku gimnazjum borykała się z problemami z matematyką ocierając się o dwójki i rzadko trójki. Zaryzykowałam po raz czwarty, ponieważ poprzedni korepetytorzy chyba się poddali ;)
Niemniej… w ciągu roku córka wywalczyła na koniec trzeciej klasy czwórkę, a dziś jest już w pierwszej klasie liceum i jak sama mówi „wszystko póki co przerabiała z Panią i jest na bieżąco”. Oceny pokażą.., tym niemniej chciałam serdecznie polecić Panią, ponieważ sama się przekonałam, że nie jest to stracony czas i pieniądze. Pani ma doskonały kontakt z młodzieżą, ponieważ sama jest młodą osobą! Jedyny minus to naprawdę trudno u Pani niestety o wolny termin :( ale cóż... - to chyba świadczy tylko o jakości lekcji.
Przepraszam Państwa za mój wywód, ale gdy wreszcie znalazłam wolny wieczór, mogę dać upust moim wrażeniom.. Pozdrawiam, Agnieszka Szwrac

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Szczerze polecam współpracę z tą Panią. Bardzo konkretna osoba, mówi wprost i bez owijania w bawełnę jak wygląda sytuacja dziecka i wie co robi - po pierwszej lekcji przedstawiła jak wyglądają braki syna, a następnie powiedziała jak planuje pracować by w sierpniu syn zdał egzamin. Pani wyciągnęła syna z zagrożenia w ciągu dwóch miesięcy wakacji! Dziękuję w imieniu swoim i Kacpra!

avatar
Małgorzata Lubiniecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Pani ma doskonały kontakt z uczniem i już po pierwszej lekcji syn wrócił bardzo pozytywnie nastawiony i zmotywowany do pracy. Na zajęcia uczęszczał w lipcu i sierpniu, ponieważ miał egzamin komisyjny do którego Pani przygotowała go w sposób bardzo trafiony! Pani korepetytor wie czego uczyć, ale przede wszystkim jak uczyć. Po dwóch miesiącach pracy syna z Panią - w pełni zapisane obliczeniami trzy zeszyty A4!
Podsumowując – lekcje konkretne, nieprzegadane, mobilizujące ucznia, warte swojej ceny. Jedyny minus o którym muszę wspomnieć, to niestety trudno u Pani o wolny termin, ale zapewniam, że warto być cierpliwym. Pozdrawiam i dziękuję, Małgorzata z synem Maciejem.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Obiecałam, że jeśli zdam to wystawię opinię.. Gdy emocje już opadły mogę szczerze powiedzieć – najlepsze korki jakie miałam.. Chodziłam do dwóch korepetytorów w Szczecinie i dopiero u tej Pani zrozumiałam matematykę na tyle, że egzamin komisyjny ogarnięty w dwa miesiące i wynik pozytywny! Dzięki wielkie! Pozdrawiam Panią bardzo, Marysia :)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Zgadzam się z Paulą! Korki super, egzamin komisyjny zaliczony bezproblemowo. Jedyny problem u Pani korepetytor to trudno o wolne terminy ze względu na dużą liczbę uczniów, jednak gwarantuję, że naprawdę warto poczekać! ;) Polecam!

avatar
Paula Strych
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Dziękuję z całego serca za poświęcony czas i energię w przygotowanie mnie do egzaminu! Zdany bezbłędnie! Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Super korepetycje! W pierwszej klasie liceum zaczęły się moje problemy z matematyką i wylądowałem z jedynką na koniec roku :-( Dwa miesiące ciężkiej pracy w lipcu i sierpniu i dziś jestem po części pisemnej i ustnej, które zdałem!!! Dziękuję Pani bardzo, bardzo!!! Widzimy się jak dostanę plan na nowy rok!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Zdałem egzamin komisyjny! To najskuteczniejsze korepetycje na jakie chodziłem! W dwa miesiące Pani korepetytor nauczyła mnie więcej niż nauczycielka w szkole przez dwa lata liceum! Na korepetycje zacząłem chodzić na początku lipca, dziś jestem po egzaminie i zdałem go bez problemu! :-D Dziękuję bardzo za pomoc i do zobaczenia we wrześniu na przygotowaniach do matury! :-D

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Pani korepetytorka to prawdziwa cudotwórczyni..
„Wyciągnęła” syna „za uszy” z oceny niedostatecznej w pierwszej klasie liceum na dobrą na koniec drugiej klasy! Syn nie przepadał za matematyką już w gimnazjum, jednak duże kłopoty pojawiły się na początku liceum. Pierwszy semestr znośnie, jednak na koniec syn otrzymał jedynkę. W wakacje ciężka praca z Panią i syn zdał bez konieczności przejścia warunkowego. Dziękujemy Pani bardzo! Danuta i syn Maciej.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Matura podstawowa z matematyki zdana na 90%. Szczerze polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

5/5 - mega profesjonalnie i rzeczowo. Nic dodać, nic ująć! Pozdrawiam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Szczerze powiedziawszy, korzystałam w swoim życiu już z usług kilku korepetytorów/korepetytorek, ale dopiero tutaj przekonałam się co znaczy określenie „łopatologicznie wytłumaczone” :)

Pani ma nieziemską cierpliwość, nawet w stosunku do tak opornej osoby jak ja. Dotąd ledwo zdawałam, a dziś, po niespełna roku współpracy, mam mocną czwórkę. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Wiedza przekazana w bardzo konkretny sposób, wszystko podane jak na tacy. Wszystkie materiały w cenie lekcji co jest dużą zaletą. Szczerze polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Lekcje prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Doskonałe podejście do ucznia. Na efekty pracy nie trzeba długo czekać. Jednym słowem gorąco polecamy i wspólnie z mężem dziękujemy za przygotowanie syna.

avatar
Justyna Grad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Po prawie dwóch miesiącach poszukiwań i odwiedzeniu czterech korepetytorek/ów wreszcie trafiłam na tą Panią :)

Przyznam szczerze – z matematyki dotąd ledwo zdawałam do kolejnych klas, teraz wreszcie zaczynam wychodzić na prostą, ponieważ udało mi się zdobyć trójkę i czwórkę z kartkówek, co jak na mnie jest mistrzostwem świata!

Nie będę przynudzać – Pani super, super umiejętność indywidualnego podejścia do ucznia, a no i absolutnie genialna cierpliwość do opornej uczennicy ;)

Szczerze polecam!

avatar
asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Korepetycje konkretne, rzetelne i warte swojej ceny. Dzięki Pani z uczennicy zagrożonej niezdaniem w klasie pierwszej, już w klasie drugiej bez problemów otrzymałam na koniec roku ocenę dostateczną, a w klasie trzeciej mam zamiar walczyć o czwórkę, a może nawet piątkę. Bardzo Pani dziękuję!

avatar
Bożena Czubas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Kilka miesięcy szukałyśmy z córką dobrego korepetytora aż wreszcie trafiłyśmy na Panią! Po prostu rewelacja! Lęki przed matematyką u córki wreszcie zniknęły, a ona sama chodzi do szkoły bez obaw o ową, nieszczęsną matematykę! Dziękujemy Pani serdecznie i mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie tak udana i „anielska” jak dotychczas :-) Pozdrawiam Bożena Czubas

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Dołączam się do poprzedniczki - korepetycje na absolutnie najwyższym poziomie, całość wytłumaczona bardzo, bardzo, bardzo logicznie, matematyka nie jest już problemem, nawet na studiach! Dziękuję i pozdrawiam Super Panią korepetytor!!! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Jakości tych zajęć nie trzeba komentować - po prostu 10/10! Indywidualne podejście, zero stresu, jasno i klarownie wytłumaczone! Dziękuję za świetne 3 lata współpracy!!!

avatar
hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Na początku przygotowań moje założenia maturalne wydawały się nieosiągalne, ale osiem miesięcy ciężkiej pracy i upragnione 100% osiągnięte!! Dziękuję Pani za pomoc i anielską cierpliwość!! Hania, dziś już wrocławska studentka :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Korepetyce na bardzo wysokim i przystępnym poziomie bez owijania w bawełnę, materiał wyłożony jak kawa na ławę. Polecam gorąco!

avatar
krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Pani nauczycielka bardzo, bardzo konkretna, rzeczowa z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Córka miała bardzo duże zaległości i problemy ze zrozumieniem matematyki. Wystarczyło kilka lekcji i efekty już były widoczne a systematyczne zajęcia dały bardzo dobre efekty w postaci "awansu" o dwie oceny w górę! Polecamy serdecznie!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Rewelacyjne korepetycje na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Pani wie o czym mów, posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do matur, a nade wszystko mega wiedzę! Polecam z czystym sumieniem! Dawid

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Poza trudnościami z wolnym terminami zajęć same plusy:
-rzeczowo, fachowo, konkretnie, na temat, bardzo logicznie i z ogromną, gigantyczną wręcz dawką cierpliwości.
Dziękuję za pomoc w zdaniu matury rozszerzonej i poświęcony mojej osobie czas. Do zobaczenia!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Profesjonalne i pozytywne podejście do prowadzonych zajęć. Bardzo duża wiedza, cierpliwość i skuteczność. Wreszcie matematyka nie jest dla mnie czarną magią! Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Napiszę krótko i bez owijania w bawełnę: PO PROSTU FACHOWIEC.

Maturzystka przygotowana do matury perfekcyjnie, żadnego stresu, niedomówień czy jakichkolwiek niedopowiedzeń. Pani matematyk rzetelna, sumienna, piekielnie dokładna i bardzo nieodpuszczająca, nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Dwa lata nauki przyniosły wymarzone 100% z matury podstawowej i 92% z rozszerzonej. Córka dostała się na studia bez najmniejszych problemów.

Dziękujemy za poświęcone dwa lata wytężonej pracy i mamy nadzieję, że do zobaczenia przy przygotowywaniu młodszego syna już za rok. Pozdrawiam, Adam

avatar
Ania Czerwiec
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Rzetelnie, konkretnie wyłożony przedmiot, zero stresu, świetna atmosfera, a mimo to wychodząc z zajęć miałam głowę parującą od pracy.. Nie da się ukryć jeśli się czegoś nie wie, bo zostaje to natychmiast wychwycone i wyjaśnione po raz kolejny jeszcze dokładniej :-)

Bardzo gorąco polecam, ponieważ wszystko tłumaczone jest "łopatologicznie", czyli "dla baaardzo opornych".

Jedyny minus to niestety trudno o wolny termin jeśli chce się spotkać na dodatkowej lekcji.. :-/
Szkoda, że w szkole nie mieliśmy takich nauczycieli :-(

Pozdrawiam, Ania - studentka z Poznania :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Ogromna doza cierpliwości, dokładność w tłumaczeniu i zero stresu. Dzięki tym korepetycjom z uczennicy zagrożonej nie zdaniem, dziś mam czwórkę, a w przyszłym roku walczę o jeszcze lepszy wynik! :) Dziękuję za pomoc!!!!!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Obiecałem więc piszę :) Bardzo profesjonalne podejście do ucznia nawet tak opornego matematycznie jak ja ;) Skrupulatność, dokładność w tłumaczeniu i co najważniejsze anielska cierpliwość. Nie będę więcej słodził, bo kto przyjdzie choć raz na zajęcia zrozumie, że trafił pod właściwe skrzydła ;) Raz jeszcze dziękuję za czas i wspomnianą cierpliwość! Pozdrawiam już dziś jako student Akademii Morskiej, Robert :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.