Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań (Grunwald)
Statystyka120 / 45 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

 Zapraszam na korepetycje ze statystyki matematycznej i opisowej zarówno dla studentów uniwersytetów technicznych (politechnik) jak i uniwersytetów ekonomicznych i innych uczelni wyższych. Korepetycje stacjonarne udzielam w Poznaniu na Grunwaldzie. Udzielam również korepetycje online przez Skype i wirtualną tablicę.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.