Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Sosnowiec
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/576 opinii

Opis ogłoszenia

Masz kłopot w szkole, na uczelni czy w pracy? Nurtują Cię pytania dotyczące różnych dziedzin matematyki? :)

Udzielam systematycznych korepetycji i doraźnej pomocy:

  1. Uczniom szkoły średniej: nadrabianie zaległości, przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów, tematy ponadprogramowe, rozszerzenie zakresu informacji o zagadnienia które pojawią się na dalszych etapach nauczania.
  2. Uczniom ostatniej klasy szkoły średniej, a także pozostałym osobom którzy przygotowują się do matury podstawowej i rozszerzonej.
  3. Kandydatom na wyższe uczelnie i studentom: najważniejsze działy analizy matematycznej, kompleksowe omówienie granic, pochodnych i całek funkcji, zastosowanie analizy matematycznej w ekonomii i finansach, zagadnienia prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej, inne działy matematyki - do uzgodnienia.
  4. W przygotowaniu do różnych konkursów matematycznych.

Coś o mnie? Dlaczego tyle osób mi zaufało i zawsze wychodzili z zajęć z uśmiechem na twarzy? Co mnie wyróżnia?

Jestem 37-letnim matematykiem i finansistą z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłem kierunek Matematyka Finansowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od tego momentu świat matematyki i szeroko pojętych finansów stał się ważną częścią mojego życia, także zawodowego. Działalnością pedagogiczną z małymi przerwami zajmuje się już ponad 16 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności m.in. poprzez ukończenie w czerwcu 2019 roku studiów podyplomowych z zastosowań excela w controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednio tematykę i materiały. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, nawet dla tzw. humanistów. Posiadam wiele materiałów edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Gdzie mnie znajdziesz?

Zajęcia prowadzę tylko online przez Skype’a lub Google Meet za pomocą tablicy wirtualnej. Po każdej lekcji dostajesz pełne nagranie zajęć. 

Zainteresowana/y?

Pokaż mi swój cel, a ja pomogę Tobie go osiągnąć.

Zadzwoń do mnie na numer  (+48) 794 489 452 lub napisz wiadomość przez portal e-korepetycje.

Z racji bardzo napiętego grafiku, niestety nie zawsze będę mógł odebrać telefon. W takiej sytuacji prosiłbym o odrobinę cierpliwości - na pewno niebawem oddzwonię :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 03.2007
Politechnika Śląska
Inżynier
Matematyka Finansowa
10.2007 - 10.2009
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
Finanse i Rachunkowość - Analityk Finansowy
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
MS Excel w controllingu dla zaawansowanych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 76
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Serdecznie polecam! Na korepetycje do Pana Mateusza trafiłam po ponad miesiącu nieudanych poszukiwań korepetytora oraz wielu zawodach odnośnie jakości korepetycji. Pan Mateusz w bardzo przystępny sposób tłumaczy materiał, przykłada ogromną wagę do przygotowania się przed zajęciami, przeanalizowania przesłanych maili z materiałem. Atmosfera rewelacyjna, Pan Mateusz ma ogromne pokłady cierpliwości, jest pasjonatem w swojej dziedzinie. Dzięki Panu Mateuszowi bez problemu zaliczyłam egzamin na studiach. Polecam na każdym poziomie edukacji z całego serca!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Dziękuje Mateuszowi za cały rok przygotowań do matury. Dzięki niemu podciągnąłem się bardzo i nawet polubiłem ten przedmiot. Ważne jest na jakiego nauczyciela się trafi, a Mateusz jest idealnym wyborem. Ma sporo cierpliwości ii w bardzo praktyczny sposób przedstawia wiedzę. Polecić go mogę w 100 procentach.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Świetny korepetytor, bardzo mi pomógł przejść szkołę średnią zaszczepiając we mnie pasję do matematyki. Dzięki niemu wybieram się na kierunek ścisły na Politechnikę Warszawską. Polecam go i pewnie się jeszcze nieraz spotkamy.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Czekałam, czekałam i w końcu są wyniki matur :). Zdałam maturę podstawową na 96 procent i maturę rozszerzoną na 88 procent. Szkoda tych 4% z podstawy, ale trudno, mój głupi błąd. Co do wyników z rozszerzenia nie spodziewałam się tak dobrego wyniku. To w dużej mierze zasługa Mateusza, z którym do samego końca robiłam nietypowe zadania, które były na różnego rodzaju olimpiadach. To dzięki nim nauczyłam się abstrakcyjnie myśleć i ta cecha bardzo przydała się w rozwiązywaniu zadań otwartych. Cieszę się i bardzo dziękuje Mateuszowi za cały czas przygotowań :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Pan Mateusz jest bardzo dobrym korepetytorem. Dzięki niemu w 3 miesiące poprawiłem się z matematyki na tyle, żeby z egzaminu ósmoklasisty zdobyć 70 procent. Szkoda, że nie trafiłem na niego wcześniej, wtedy może wynik byłby lepszy.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Jestem wdzięczny Mateuszowi za doskonałe przygotowanie do matury rozszerzonej. Dzięki niemu napisałem ją w nieco ponad 2h. Teraz już tylko czekam na wynik, ale jestem dobrej myśli. W przyszłym roku chce, żeby Mateusz czuwał nad moimi postępami na studiach. To dzięki niemu wybrałem informatykę z ekonometrią. Polecam

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Mateusz przygotował mnie wyśmienicie do kolokwium z analizy matematycznej i matematyki finansowej. Zdałam, a teraz kontynuujemy przygotowania do egzaminów z tych przedmiotów. Człowiek niezawodny, godny polecenia.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Mateusz to świetny korepetytor. Jest bardzo sumienny i ma sporą wiedzę z tych przedmiotów, z których prowadzi zajęcia. Mojego młodszego brata przygotowuje do matury rozszerzonej, a mi pomógł w zdaniu analizy matematycznej na studiach. Jeszcze tylko ekonometria i rok zaliczony. Dzięki wielkie :)

avatar
Basia Zdanowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Pomoc Mateusza w ostatnich kilku tygodniach jest nieoceniona. W zasadzie zastąpił mnie i moim znajomym nauczyciela ze szkoły. Uczenie zdalne w szkole jest całkowitą fikcją. Z przerabianym materiałem nie posuwamy się wcale. Mateusz kończy z nami przerabiać materiał z 3 klasy i intensywnie przygotowujemy się do matury w czerwcu. Dzięki, że jesteś :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Mateusz to solidny korepetytor. Pomaga mnie i mojej siostrze w przyswajaniu skomplikowanych zagadnień z matematyki i statystyki. Ostatnio też okazało się, że doskonale radzi sobie z finansami. Wszystko tłumaczy prosto, bez używania trudnych słów. Mega mózg, polecam każdemu :)

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Mateusz jest świetnym nauczycielem, na którego można liczyć w każdej sytuacji. Pomaga mi już drugi rok w ogarnianiu matematyki w liceum. Chce za rok zdawać maturę rozszerzoną i póki co nie widzę innego człowieka, który pomógłby mi ją pomóc zdać. Dzięki, że jesteś!:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Do Mateusza trafiłam dosłownie na dwa zajęcia, które pomogły mi wyjaśnić zastosowanie wzorów Viete'a w równaniach i nierównościach kwadratowych. I o ile z innymi działami radzę sobie bez problemu, ten dział był dla mnie nie do przeskoczenia, a szczególnie te najbardziej zaawansowane zadania. Mateusz w trakcie tych spotkań nie dość, że wyprowadził mi te wzory, to potrafił mi je tak wytłumaczyć, że teraz stosuje je intuicyjnie. Od teraz z każdym problemem matematycznym, będę zwracać się do niego. Polecam, bo warto :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Polecam tego korepetytora!!! Pomógł mi dokończyć moją pracę magisterską z inwestycji w instrumenty finansowe, a później dodatkowo konsultował przed samą obroną. To co powinien zrobić mój promotor zrobił Mateusz. Samą pracę, będę chciał dodatkowo rozbudować na studiach doktoranckich, oczywiście nadal korzystając z pomocy Mateusza. Poleciłem już go kilku osobom i będę polecał nadal:)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

W końcu mogę odetchnąć z ulgą, ponieważ zdałam maturę poprawkową z matmy dzięki korepetycjom online u Mateusza, świetny korepetytor. Teraz pomaga mojej siostrze przygotować się do matury w 2020 :))

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Do Mateusza trafiłem w połowie lipca, w kryzysowym dla mnie momencie. Nie zdałem matury i nawet nie wiedziałem jak zabrać się do przygowania się na poprawkę sierpniową. Dzięki mojemu korepetytorowi wszystko wróciło na właściwy tor. Przygotował mi harmonogram zajęć i zakres materiału do przerobienia na zajęciach i w domu. Było ciężko, ale udało się, zdałem :). Gdybym uczył się cały rok z Mateuszem wtedy wynik byłby jeszcze lepszy. No cóż, nauczka na przyszłość: uczmy się systematycznie, a będzie łatwiej :)))!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Pan Mateusz jest godny polecenia, bardzo zaangażowany, solidny, przy tym sympatyczny, nastoletni syn jest niesamowicie zadowolony , z przyjemnością przychodzi na zajecia, jest mocno zmotywowany przez swojego nauczyciela.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bardzo dobry nauczyciel, przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce, program kursu bardzo dobrze wpasowuje się w potrzeby osoby, która w 2 miesiące musi poprawić cały rok. Niesamowity progres można przy nim osiągnąć, jeśli tylko przyłoży się do zajęć i zadań jakie dostaje się po każdej lekcji. Poprzedni rok zaliczony. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Bardzo dobre, przejrzyste tłumaczenie, nawet nietypowe przykłady nie stanowią żadnego problemu. Osoba, miła, wyrozumiała i uczciwa z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Pan Mateusz
potrafi wytłumaczyć dowolne zagadnienie z dowolnego działu matematyki bardzo dokładnie i zrozumiale. W kilka godzin potrafił objaśnić i skutecznie nauczyć rzeczy, nad którymi sam głowiłem się parę tygodni. Gorąco polecam każdemu na dowolnym poziomie!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Brakuje tu oceny celujący, materiał pod egzamin SGH ze statystyki perfekcyjnie przedstawiony oczywiście troszkę własnej pracy i z pomocą Mateusza zdajesz egzamin na 5 kończąc z zapasem 20 minut ;) Szkoda czasu na wykłady. Z Mariuszem w bardzo krótkim czasie opanowałem cały materiał, oferował również wsparcie przed samym egzaminem - rozwiązania egzaminów z lat ubiegłych w ramach współpracy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Pan Mateusz jest najlepszym nauczycielem na świecie z sercem na dłoni!Zawsze pomoże, odpowie na każde nurtujące pytanie niezależnie od pory i dnia. Coś co wydawało się niemożliwe do zrozumienia, po zajęciach stawało się banalnie proste. Dziękuje za całoroczne zajęcia, po których zdałam drugą klasę liceum na ocenę bardzo dobrą!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Przez ostatnie dwa lata liceum chodziłam na korepetycje do tego Pana. Na początku raz w tygodniu, a przed samą maturą dwa razy po 1,5h. Dzięki tym zajęciom skutecznie zostałam przygotowana do matury rozszerzonej, której okropnie się bałam. Po wynikach okazało się, że niepotrzebnie. Podstawę zdałam na 100 procent, a rozszerzenie na 88 procent. Mateusz świetnie zorganizował mi pracę i krok po kroku przechodziliśmy przez kolejne działy i typy zadań. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za cały trud, który włożył. Polecam go z całego serca

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Mateusz jest bardzo elokwentną osobą. Dzięki niemu z zagrożenia w tamtym roku szkolnym wyszedłem ze zdaną maturą podstawową na 78 procent. Jest niesamowity, polecam go wszystkim moim koleżankom i kolegom. Napewno na studiach też będę chciał korzystać z jego pomocy.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Zdałam maturę, nie mogę uwierzyć :) - z podstawy uzyskałam 96%, a z rozszerzenia 82%. Cały rok z Mateuszem i jest konkretny wynik. Nieraz było ciężko, nawet chciałam zrezygnować, ale cieszę się, że dobrnęłam do końca. Mateusz jest niesamowitym motywatorem i w chwilach totalnego zmęczenia nauką podtrzymywał mnie na duchu. Do tego ma niesamowity zakres wiedzy, polecam go przyszłym maturzystom!!!

avatar
Krzysiu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za całoroczne przygotowanie do matury rozszerzonej. Mimo, że jeszcze nie znam oficjalnych wyników, jestem pewien bardzo dobrego wyniku. Podziękowania składam także w imieniu siostry, która ukończyła pierwszą klasę z oceną 5. Solidny nauczyciel, z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam :)))))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Z Mateuszem szybko nadrobiłam zaległości przed egzaminem ze statystki i prawdopodobieństwa. Jak się okazuje można omówić te zagadnienia w sposób jasny i klarowny w kilka godzin. Egzamin zdałam na 4,5, to oczywiście ogromna zasługa korepetytora. Mateusz jest osobą bardzo sympatyczną, dysponującą nieograniczonymi pokładami cierpliwości, dlatego z czystym sumieniem polecam korepetycje u niego.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Mateusz jest bardzo dobrym korepetytorem. Pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu z matematyki na studiach. Dzięki niemu zdałam. Polecam go każdemu, kto jest takim Nieukiem jak ja :)

avatar
Cyprian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Mateusz jest genialnym nauczycielem, który potrafi w bardzo prosty sposób tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane pojęcia. Pomógł mi zrozumieć statystykę opisową i ekonometrię, to dzięki niemu zaliczyłem egzamin na 85 procent. Jest niezastąpiony, dlatego poleciłem go kuzynom, którzy są w trakcie przygotowań do matury. Dzięki wielkie :)!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2018

Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za pomoc w zakończeniu studiów. Pomagał mi w zrozumieniu kolejnych przedmiotów na poszczególnych semestrach, a na koniec konsultował i edytował moją pracę magisterską. Jest to bardzo dobry korepetytor, sprawdzony w długoterminowej współpracy. Polecam:)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Mateusz ma pod opieką edukacyjną kilka osób z mojej rodziny. Doskonale potrafi tłumaczyć materiał z matematyki i przedmiotów pokrewnych na różnych poziomach zaawansowania. Mojego kuzyna przygotował do egzaminu gimnazjalnego, mnie do matury, którą zdałam bardzo dobrze, a teraz pomaga mojej siostrze ogarnąć matematykę i statystykę na studiach. Jest rewelacyjny w tym co robi i mogę polecić go każdemu, który ma jakiś problem z nauką przedmiotów ścisłych.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Pan Mateusz jest rewelacyjnym nauczycielem, pomógł mi ogarnąć egzamin ze statystyki, a teraz pomaga mojej siostrze w przygotowaniu do matury. Ma sporą wiedzę i doświadczenie, rzadko trafia się na tak ogarniętą osobę. Polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Chciałam podziękować Panu Mateuszowi za całoroczną pomoc dla mojej córki, która chodziła do gimnazjum. Dzięki Panu wysoko napisała egzamin i dostała się do wymarzonego liceum. Kontynujemy współpracę także na dalszym etapie nauczania, bo wiem, że warto.

Pozdrawiam
Monika Knosała

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Mateusz pomógł mi ogarnąć statystykę i ekonometrię. Dzięki niemu zdałam wczoraj egzamin z tych dwóch przedmiotów. Świetny z niego nauczyciel. W tym roku będzie pomagał mojemu bratu przygotować się do egzaminu maturalnego. Polecam go szczerze :)

avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Do Mateusza chodziłem prawie przez całe wakacje. Pomagał mi się przygotować do zmiany profilu w szkole z humanistycznego na matematyczno -informatyczny. Pod koniec zdałem egzamin sprawdzający i spełniłem swoje marzenie. Od września będę kontynuował naukę u niego. Wielkie dzięki za poświęcony czas i pomoc.

avatar
Karla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Pan Mateusz przygotował mnie do poprawki z matematyki. Bardzo dobrze mi poszło, zdałam najlepiej z klasy. Jestem mu bardzo wdzięczna za poświęcony czas podczas tych lipca i sierpnia. Na pewno będę chciała kontynuować współpracę w tym roku szkolnym, po to, żeby nie spędzić kolejnych wakacji w książkach.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Hmmm, co tu powiedzieć... chyba tylko to, że to jest najlepszy korepetytor na którego mogłem trafić. Przez dwa lata przygotowywał mnie do matury, która została zdana bardzo dobrze. Dzięki niemu dostałem się na wymarzoną informatykę na Politechnice Warszawskiej. Liczę na dalszą udaną współpracę na studiach, bo tam mata będzie na jeszcze wyższym poziomie.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Zdana matura i dostanie się na wymarzone studia. Czy można chcieć coś więcej? Dziękuję mojemu korepetytorowi za cały okres przygotowań, cierpliwość i motywację na każdym etapie. Idealny nauczyciel i psycholog w jednym. Potrafi wydobyć z człowieka maksimum umiejętności i przekuć to w sukces. Dzięki jeszcze raz :):):)

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Mój korepetytor jest najlepszy. Nie dość, że pomógł mojej siostrze w zdaniu matury, to dodatkowo pomógł mi w zrobieniu projektu statystycznego w excelu. Człowiek godny polecenia :-)

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Dziękuję mojemu korepetytorowi za pracę ze mną, która trwała dwa lata w liceum i zakończyła się sukcesem w postaci zdanej matury na 90 procent. Z ucznia, który ledwo rozumiał matematykę stałem się osobą, która sama może tłumaczyć różne zagadnienia. Szkoda, że nie wybrałem rozszerzenia z tego przedmiotu, mógłbym wtedy sprawdzić się także na wyższym poziomie. Dzięki Mateusz :)

avatar
Kasandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Polecam tego korepetytora, solidnie i z pasją uczy. Zdałam dzięki niemu maturę: podstawę na 98%, a rozszerzenie na 78% :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Zdałam :)!
Bardzo się cieszę z uzyskanego wyniku z matury - 82 procent. Chciałam podziękować mamie za to, że namówiła mnie na korepetycje u Pana Mateusza. Początkowo było bardzo ciężko, ale kolejne przykładowe zadania rozjaśniły mi problematyczne zagadnienia. W trakcie tego roku mój korepetytor wykazał się morzem spokoju i cierpliwości. Niejednokrotnie tłumaczył mi pewne rzeczy po kilkanaście razy, ale było warto. Dziękuje mu za to i polecam Go wszystkim :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Chciałem pochwalić się moimi wynikami z matury. Podstawę zdałem na 96%, a rozszerzenie na 74%. Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku przy tak trudnej tegorocznej maturze. Dziękuję mojemu korepetytorowi za całą pracę, bo to także jego sukces. Jesteś najlepszy. Pozdro :)!

avatar
Dawid, Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Chciałem Mateuszowi podziękować w imieniu swoim i siostry. Dzięki niemu zakończyłem drugą klasę liceum z oceną bardzo dobrą. Pracował ze mną cały semestr letni, w którym musieliśmy ponadrabiać sporo materiału jeszcze z pierwszego semestru - przenosiłem się z innej szkoły. Mateusz wykazał się przy tym sporą dawką cierpliwości i wiedzą, która pomogła mi zakończyć rok szkolny z taką oceną. Siostrę natomiast przygotowywał do matury podstawowej i rozszerzonej. Ze sprawdzonych odpowiedzi w internecie wychodzi, że może spodziewać się również bardzo dobrego wyniku. Polecamy Mateusza wszystkim :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Pan Mateusz pomógł mi bardzo w zagadnieniach ze statystyki i ekonometrii. Na uczelni miałem pięć zajęć, na których był przerobiony cały podręcznik dosłownie w biegu. Dopiero u korepetytora zrozumiałem najważniejsze pojęcia, dzięki czemu zdałem egzamin. Świetny z Mateusza nauczyciel, który wszystko stara się uprościć do minimum. Polecam.

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Do Mateusza trafiłam poprzez portal e-korepetycje.net, na krótko przed poprawkowym sprawdzianem ze planimetrii. Z racji małej ilości czasu korepetycje były intensywne, ale bardzo owocne. Mateusz solidnie przerobił ze mną większość zagadnień i zadań, które mogły pojawić się na sprawdzianie. I udało się, poprawiłam wynik na 85 procent. Teraz czas na mojego brata, którego Mateusz wziął na warsztat :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Cieszę się bardzo, że trafiłem na tego człowieka. W krótkim czasie, bo zaledwie na 4 spotkaniach przerobił ze mną zadania ze statystyki z całego semestru. Przygotował mnie bardzo dobrze do poprawy pierwszego kolosa, a teraz kończymy przygotowania do drugiego i egzaminu końcowego. Mateusz zna się także na matematyce finansowej i z pewnością w tym zakresie też będę korzystał z jego pomocy. Niestety przedmioty ścisłe nie są moją mocną stroną, więc Mati będzie jak znalazł.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Jestem tegoroczną maturzystką. Wprawdzie jeszcze nie ma wyników, ale na ten moment mogę stwierdzić, że zdałam maturę podstawową. Z zadań zamkniętych mam conajmniej 22 dobrze. Zrobiłam też część zadań otwartych, w tym to najwyżej punktowane. Muszę przyznać, że jestem wybitnie niematematyczna i tylko dzięki Mateuszowi zrobiłam, aż tyle. Bez niego to byłaby totalna klęska. Dzięki za pomoc :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pan Mateusz przyjeżdża do mnie zaledwie od roku, ale w tak krótkim czasie zrobiłem bardzo duże postępy. Od ucznia walczącego o przejście do następnej klasy, po jednego z najlepszych w klasie a nawet i w szkole. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, ma on duże doświadczenie i wie dokładnie jak trafić do ucznia. Za rok matura ale jestem o nią spokojny bo z Panem Mateuszem na pewno pójdzie mi dobrze. Polecam serdecznie :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

W listopadzie poprzedniego roku temu dowiedzialam sie od znajomego o tym korepetytorze. Chodziłam do niego ponad pół roku i maturę rozszerzoną zdałam na 94%. Teraz dostałam się na informatykę (kiedyś nie wierzyłam w ogole że sie dostanę). Jestem bardzo wdzięczna za ogromną pomoc którą otrzymałam od Mateusza. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :).

avatar
Ludwik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Polecam wszystkim współpracę z Panem Mateuszem. Podczas dwumiesięcznej współpracy zrobiłem wiele postępów, nie wierzyłem, że znajdzie się ktoś taki kto w końcu pozwoli mi zrozumieć matmę. Atmosfera na zajęciach była wspaniała, na pewno będę tęsknić za cotygodniowymi zajęciami. Polecam każdemu, uwierzcie, że z Panem Mateuszem da się pokochać matematykę. Dziękuję za poświęcony czas, morze cierpliwości i za zdaną maturę poprawkową :).

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Nikt do tej pory nie wytłumaczył mi matmy jaśniej niż Mateusz. Z pozoru trudne zadania po omówieniu stają się proste i logiczne. Ogromna wiedza w połączeniu z darem jej prostego przekazu sprawiają, że korepetycje są przyjemnością, a nie konieczną udręką. Polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Super zajęcia w przyjemnej atmosferze, rzetelny nauczyciel, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Znawca wszystkich zadań maturalnych, pewniaków, kruczków. Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zdobyłam 80% z matury podstawowej pomimo słabej trójki na koniec w szkole. Serdecznie polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Pan Mateusz bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dominika, moja córka zdała rozszerzoną matematykę na 78%, a pomyśleć, że w ogóle zastanawiała się czy do niej przystępować. Od października chce studiować na ŚUM. Dziękujemy Panu raz jeszcze i życzymy pomyślności:)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Mateusz przygotowywał mnie do kolokwiów z matematyki, a moją siostrę do matury. Zajęcia prowadził genialnie, pokazując rozwiązania na bardzo życiowych prostych przykładach. Dziwię się, dlaczego jeszcze nie otwarł swojego kanału na youtubie. Miałby ogromną popularność. Polecam :)!!!!!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

5 z egzaminu ze statystyki potwierdza tylko to jak dobry jest Mateusz, wcześniej nie wiedziałem nawet jak ruszyć zadania, serdecznie polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Ogromnie polecam! Mateusz jest w stanie dokonać niemożliwego :) nawet humanistka zruzumiała statystykę. Szybko, konkretnie i na temat. Polecam raz jeszcze, bo jest to bardzo miły człowiek.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Bije na głowę wszystkich innych korepetytorów :) mimo braku czasu zawsze pomoże nawet w BARDZO trudej sytuacji, super podejście i przede wszystkim porządne i trwałe nauczanie! Godzina nauki jest wykorzystana w pełni, bez spóźnień i bardzo solidnie. Dzięki Panu zdałam i kolokwium i egzamin ze statystyki na równe 5! DZIĘKUJĘ I POLECAM KAŻDEMU!

avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Pełen pozytyw ! Zanim trafiłam na Mateusza, musiałam przemęczyć się z dwoma innymi korepetytorami, którzy siedzieli przez godzinę i udawali, że coś skrobią. Żaden z nich nie potrafił rozwiązać zadań przygotowyjących do sprawdzianu z klasy 2 liceum. Mateusz okazał się pierwszym, który nie dość, że rozwiązał zadania, to jeszcze dokładnie wytłumaczył mi jak rozwiązać podobne. Polecam serdecznie !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Profesjonalne i skuteczne zajęcia. Po lekcjach z Panem Mateuszem nie miałam większych problemów ze zdaniem egzaminów ze statystyki. Korepetytora cechuja duża cierpliwość i umiejętność wyjaśnienia w prosty sposób nawet najbardziej zawiłych zagadnień.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajęcia, nigdy nie robimy zadań na oślep. W jedna godzinę potrafi przerobić materiał który w tydzień realizowałem w szkole na pięciu lekcjach. Dzięki tym zajęciom w końcu sobie radze z matematyką.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 lipca 2016

Niestety muszę napisać że ma Pan złe podejście do dzieci ,powiedział Pan na pierwszym spotkaniu u syna że na dzień dzisiejszy syn nie zda matury bo ma takie braki ,więc chciałam poinformować że bez pana pomocy syn zdał maturę ,zrezygnowaliśmy po pierwszej wizycie bo tylko syn się po pana opinii zdołował,na przyszłość proszę tak nie informować z góry przyszłych klientów bo tak się nie robi.Nie braliśmy więcej korepetycji u nikogo syn poradził sobie z koleżanką z klasy .Bytom- Szombierki.

Mateusz

Na wstępie chciałbym pogratulować synowi zdania matury.
Przechodząc do samej opinii. Zadzwoniła Pani do mnie w sprawie korepetycji dla syna na początku kwietnia. Podczas tej rozmowy poinformowała mnie Pani, że syn ma duże braki w wiedzy, także z okresu gimnazjum. Po pierwszym godzinnym spotkaniu potwierdziły się Pani obawy. Jako, że oczekiwała Pani szczerej informacji zwrotnej, rzetelnie odpowiedziałem, że na dany moment wiedza syna jest niewystarczająca aby mógł on zdać egzamin maturalny (zgodnie z tym co zostało opublikowane w opinii). Jednocześnie dodałem, że intensywne korepetycje i praca własna zwiększą szansę na zdanie matury. Przystali Państwo na takie rozwiązanie, sami uznając, że nie ma innego wyjścia. Obawiam się, że nie miałem innej możliwości przekazania tej informacji. Dzień przed kolejnymi zajęciami otrzymałem sms-a z rezygnacją z zajęć bez podania przyczyny.
Cieszę się bardzo, że to koleżanka stoi za sukcesem syna, może to ona była właściwą osobą do pomocy. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przyszłości.
Pozdrawiam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Bardzo polecam korepetycje u Mateusza! Po nie zdaniu matury w tamtym roku jak i poprawki, w tym roku przygotował mnie znakomicie! Zadania na maturze kojarzyłam z zajęć. Cierpliwy, sympatyczny, wszystko tłumaczy najprościej jak potrafi. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz Ci dziękuję Mateusz i polecam wszystkim, którym matematyka nie idzie. Pozdrawiam! ;)

avatar
K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Polecam korepetycje u Mateusza, bardzo cierpliwy i sympatyczny, a najważniejsze, że naprawdę potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, dzięki temu metody ilościowe zdane na 4.5, co bez pomocy Mateusza byłoby niemożliwe :-)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Mateusz pomógł mi nauczyć się do sprawdzianu z trygonometrii. Materiał wytłumaczył mi na prostych przykładach, a później przeszliśmy do poziomu rozszerzonego. Postanowiłam, że będzie mnie prowadził do samej matury. Chce dostać się na prawo. Polecam tego korepetytora :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Mateusz przygotowywał mnie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zadanie wykonał znakomicie: maturę podstawową zdałam na 92%, a rozszerzoną na 70%. Nie spodziewałam się, aż tak dobrego wyniku. Bardzo Ci za to dziękuje - polecę Cię moim koleżankom i kolegom, którzy nie zdali!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Mateusz jest bardzo dobrym i kompetentnym nauczycielem. W prostych słowach tłumaczy zagadnienia i opracowuje je na naprawdę przydatnych przykładach. Nie zdałem próbnej matury, jednak na normalnej osiągnąłem wynik 80% bez większych problemów. Ogromna w tym jego zasługa, bo nawet w trakcie trwania egzaminu skojarzyłem wiele rzeczy z korepetycji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a sam na studiach pewnie jeszcze skorzystam z jego pomocy.

avatar
Bartek i Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Mateusz pomógł mi przygotować się do kolokwium z metod ilościowych w zarządzaniu. W ciągu 4 godzin wytłumaczył mi materiał, który na zajęciach przerabialiśmy przez cały semestr. Wszystko tłumaczył mi prostymi słowami, dzięki czemu tak szybko załapałem. Wcześniej pomógł mojej siostrze w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Chciałabym bardzo podziękować Mateuszowi za solidne podejście do prowadzonych zajęć, dzięki którym zostałam dobrze przygotowana do poprawki maturalnej. Naprawdę polecam korepetycje dla zainteresowanych i mających problem z matmą.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Jestem bardzo zadowolona! Wystarczyło 1,5h nauki i metody ilościowe okazały się bardzo proste! Polecam wszystkim, naprawdę warto! Bardzo dziękuję bo gdyby nie Ty to bym nie zdała a już na pewno nie z wynikiem 4.5 :) Polecam!!!

avatar
Wiolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Mateusza poleciła mi starsza koleżanka, której pomógł w statystyce. Nie zawiodła się i zdała przedmiot. Ja też jestem bardzo zadowolona. W dwa miesiące przygotował mnie do matury, zaczynając od zera. Dziękuje Ci Mati:)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za pomoc w zdaniu matury. Zgłosiłem się do niego w połowie marca z maturą próbną napisaną na poziomie 24%. Ogromny wysiłek i zaangażowanie Mateusza spowodowało, że maturę majową zdałem na poziomie 70%. Sam w to nie mogę uwierzyć, dziękuje za poświęcony czas na przygotowania. Rewelacja, pozdrawiam :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Korepetycje na najwyższym poziomie. W 2 godziny nauczyłem się 3/4 zakresu ze statystyki, dzięki czemu statystykę zaliczyłem w ostatnim z możliwych terminów. Wyjaśnianie zadań szybkie i zrozumiałe, bez zbędnego dopytywania się. Profesjonalista i złota rączka w swojej dziedzinie, profesjonalne przygotowanie do koretepytacji (czyt. własny laptop i rozwiązane zadania po wczesniejszym wysłaniu ich na mejla). Oby więcej takich ludzi było co tak szybko potrafią dzielić się wiedzą, szkoda, że wczesniej nie skorzystałem z korepetycji :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Miałam ostatni termin egzaminu z prawdopodobieństwa i statystyki. Pan Mateusz uratował mi skórę, w dwie godziny wytłumaczył mi jak posługiwać się zmiennymi losowymi skokowymi, a jak ciągłymi. Omówił też w prosty sposób p-wo warunkowe, brzegowe i nielubianą przeze mnie dystrybuantę. Dzięki i polecam!

avatar
Agatka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Miałam poprawkę matury w sierpniu i nie liczyłam, że uda się ją zdać. Postanowiłam jednak zaryzykować i pod koniec lipca otrzymałam od znajomego numer do tego Korepetytora. Spotykaliśmy się przez 2 tygodnie "dzień w dzień" gdzie Pan Mateusz przeprowadzał mnie przez poszczególne działy matematyczne, które występują na maturze. Dopasował się do mnie idealnie, tłumacząc mi poszczególne rzeczy bardzo prosto i obrazowo. Podpowiedział w jaki sposób mam podejść do zadań, żeby w jak najkrótszym czasie i przy małym nakładzie sił je rozwiązać. I zdarzył się cud, zdałam :). A wszystko to dzięki mojemu korepetytorowi, którego będę polacała dalej, a może sama jeszcze skorzystam z jego usług. Dzięki wielkie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 września 2013

Przykro mi to pisać jednak brak kompetencji widać na odległość. Lekcja pierwsza i druga bardzo nieudana. Więcej nie będzie.

Mateusz

Opinia szczególnie negatywna powinna być w jakikolwiek sensowny sposób uzasadniona. W tym przypadku przydałaby się informacja z czego udzielałem korepetycji i jakich niby kompetencji mi zabrakło. Ania (nie wiem czy to jest prawdziwe imię czy wymyślone) żadnych konkretów nie przedstawiła dlatego, że nie mieliśmy "przyjemności" ze sobą współpracować. A to oznacza, że opinia pod moim ogłoszeniem pojawiła się przez pomyłkę (inne powody wykluczam) i jest bezwartościowa.

avatar
Sebastan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Wspaniała korepetytor. Nie miałem bladego pojęcia, jak rozwiązywać i interpretować zadania statystyczne, a dzięki niemu wszystko stało się jasne i klarowne. Jest to osoba serdeczna, mająca wiele cierpliwości i poczucia humoru. Nie ma mowy o żadnym poganianiu, czy złości na kogoś, za to, że nie rozumie przykładu. Szczerze polecam.

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2013

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobra i rzetelna pomoc. Cierpliwy, solidny korepetytor.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.