Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Sosnowiec
Wrocław

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/576 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Jestem 37-letnim matematykiem i finansistą z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłem kierunek Matematyka Finansowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od tego momentu świat matematyki i szeroko pojętych finansów stał się ważną częścią mojego życia, także zawodowego. Działalnością pedagogiczną z małymi przerwami zajmuje się już ponad 16 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności m.in. poprzez ukończenie w czerwcu 2019 roku studiów podyplomowych z zastosowań excela w controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednio tematykę i materiały. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, nawet dla tzw. humanistów. Posiadam wiele materiałów edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2003 - 03.2007
  Politechnika Śląska
  Inżynier
  Matematyka Finansowa
  10.2007 - 10.2009
  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  Magister
  Finanse i Rachunkowość - Analityk Finansowy
  10.2018 - 06.2019
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  MS Excel w controllingu dla zaawansowanych
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 76
  avatar
  Wiktoria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 września 2020

  Serdecznie polecam! Na korepetycje do Pana Mateusza trafiłam po ponad miesiącu nieudanych poszukiwań korepetytora oraz wielu zawodach odnośnie jakości korepetycji. Pan Mateusz w bardzo przystępny sposób tłumaczy materiał, przykłada ogromną wagę do przygotowania się przed zajęciami, przeanalizowania przesłanych maili z materiałem. Atmosfera rewelacyjna, Pan Mateusz ma ogromne pokłady cierpliwości, jest pasjonatem w swojej dziedzinie. Dzięki Panu Mateuszowi bez problemu zaliczyłam egzamin na studiach. Polecam na każdym poziomie edukacji z całego serca!

  avatar
  Sławek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 sierpnia 2020

  Dziękuje Mateuszowi za cały rok przygotowań do matury. Dzięki niemu podciągnąłem się bardzo i nawet polubiłem ten przedmiot. Ważne jest na jakiego nauczyciela się trafi, a Mateusz jest idealnym wyborem. Ma sporo cierpliwości ii w bardzo praktyczny sposób przedstawia wiedzę. Polecić go mogę w 100 procentach.

  avatar
  Dominik
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 sierpnia 2020

  Świetny korepetytor, bardzo mi pomógł przejść szkołę średnią zaszczepiając we mnie pasję do matematyki. Dzięki niemu wybieram się na kierunek ścisły na Politechnikę Warszawską. Polecam go i pewnie się jeszcze nieraz spotkamy.

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 sierpnia 2020

  Czekałam, czekałam i w końcu są wyniki matur :). Zdałam maturę podstawową na 96 procent i maturę rozszerzoną na 88 procent. Szkoda tych 4% z podstawy, ale trudno, mój głupi błąd. Co do wyników z rozszerzenia nie spodziewałam się tak dobrego wyniku. To w dużej mierze zasługa Mateusza, z którym do samego końca robiłam nietypowe zadania, które były na różnego rodzaju olimpiadach. To dzięki nim nauczyłam się abstrakcyjnie myśleć i ta cecha bardzo przydała się w rozwiązywaniu zadań otwartych. Cieszę się i bardzo dziękuje Mateuszowi za cały czas przygotowań :)

  avatar
  Maciek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 sierpnia 2020

  Pan Mateusz jest bardzo dobrym korepetytorem. Dzięki niemu w 3 miesiące poprawiłem się z matematyki na tyle, żeby z egzaminu ósmoklasisty zdobyć 70 procent. Szkoda, że nie trafiłem na niego wcześniej, wtedy może wynik byłby lepszy.

  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 czerwca 2020

  Jestem wdzięczny Mateuszowi za doskonałe przygotowanie do matury rozszerzonej. Dzięki niemu napisałem ją w nieco ponad 2h. Teraz już tylko czekam na wynik, ale jestem dobrej myśli. W przyszłym roku chce, żeby Mateusz czuwał nad moimi postępami na studiach. To dzięki niemu wybrałem informatykę z ekonometrią. Polecam

  avatar
  Renata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 czerwca 2020

  Mateusz przygotował mnie wyśmienicie do kolokwium z analizy matematycznej i matematyki finansowej. Zdałam, a teraz kontynuujemy przygotowania do egzaminów z tych przedmiotów. Człowiek niezawodny, godny polecenia.

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 maja 2020

  Mateusz to świetny korepetytor. Jest bardzo sumienny i ma sporą wiedzę z tych przedmiotów, z których prowadzi zajęcia. Mojego młodszego brata przygotowuje do matury rozszerzonej, a mi pomógł w zdaniu analizy matematycznej na studiach. Jeszcze tylko ekonometria i rok zaliczony. Dzięki wielkie :)

  avatar
  Basia Zdanowska
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 maja 2020

  Pomoc Mateusza w ostatnich kilku tygodniach jest nieoceniona. W zasadzie zastąpił mnie i moim znajomym nauczyciela ze szkoły. Uczenie zdalne w szkole jest całkowitą fikcją. Z przerabianym materiałem nie posuwamy się wcale. Mateusz kończy z nami przerabiać materiał z 3 klasy i intensywnie przygotowujemy się do matury w czerwcu. Dzięki, że jesteś :)

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 grudnia 2019

  Mateusz to solidny korepetytor. Pomaga mnie i mojej siostrze w przyswajaniu skomplikowanych zagadnień z matematyki i statystyki. Ostatnio też okazało się, że doskonale radzi sobie z finansami. Wszystko tłumaczy prosto, bez używania trudnych słów. Mega mózg, polecam każdemu :)

  avatar
  Bogusia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 listopada 2019

  Mateusz jest świetnym nauczycielem, na którego można liczyć w każdej sytuacji. Pomaga mi już drugi rok w ogarnianiu matematyki w liceum. Chce za rok zdawać maturę rozszerzoną i póki co nie widzę innego człowieka, który pomógłby mi ją pomóc zdać. Dzięki, że jesteś!:)

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 października 2019

  Do Mateusza trafiłam dosłownie na dwa zajęcia, które pomogły mi wyjaśnić zastosowanie wzorów Viete'a w równaniach i nierównościach kwadratowych. I o ile z innymi działami radzę sobie bez problemu, ten dział był dla mnie nie do przeskoczenia, a szczególnie te najbardziej zaawansowane zadania. Mateusz w trakcie tych spotkań nie dość, że wyprowadził mi te wzory, to potrafił mi je tak wytłumaczyć, że teraz stosuje je intuicyjnie. Od teraz z każdym problemem matematycznym, będę zwracać się do niego. Polecam, bo warto :)

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 października 2019

  Polecam tego korepetytora!!! Pomógł mi dokończyć moją pracę magisterską z inwestycji w instrumenty finansowe, a później dodatkowo konsultował przed samą obroną. To co powinien zrobić mój promotor zrobił Mateusz. Samą pracę, będę chciał dodatkowo rozbudować na studiach doktoranckich, oczywiście nadal korzystając z pomocy Mateusza. Poleciłem już go kilku osobom i będę polecał nadal:)

  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 października 2019

  W końcu mogę odetchnąć z ulgą, ponieważ zdałam maturę poprawkową z matmy dzięki korepetycjom online u Mateusza, świetny korepetytor. Teraz pomaga mojej siostrze przygotować się do matury w 2020 :))

  avatar
  Robert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 września 2019

  Do Mateusza trafiłem w połowie lipca, w kryzysowym dla mnie momencie. Nie zdałem matury i nawet nie wiedziałem jak zabrać się do przygowania się na poprawkę sierpniową. Dzięki mojemu korepetytorowi wszystko wróciło na właściwy tor. Przygotował mi harmonogram zajęć i zakres materiału do przerobienia na zajęciach i w domu. Było ciężko, ale udało się, zdałem :). Gdybym uczył się cały rok z Mateuszem wtedy wynik byłby jeszcze lepszy. No cóż, nauczka na przyszłość: uczmy się systematycznie, a będzie łatwiej :)))!!!

  avatar
  Maja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 września 2019

  Pan Mateusz jest godny polecenia, bardzo zaangażowany, solidny, przy tym sympatyczny, nastoletni syn jest niesamowicie zadowolony , z przyjemnością przychodzi na zajecia, jest mocno zmotywowany przez swojego nauczyciela.

  avatar
  Mariusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 września 2019

  Bardzo dobry nauczyciel, przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce, program kursu bardzo dobrze wpasowuje się w potrzeby osoby, która w 2 miesiące musi poprawić cały rok. Niesamowity progres można przy nim osiągnąć, jeśli tylko przyłoży się do zajęć i zadań jakie dostaje się po każdej lekcji. Poprzedni rok zaliczony. Polecam!

  avatar
  Bartek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 sierpnia 2019

  Bardzo dobre, przejrzyste tłumaczenie, nawet nietypowe przykłady nie stanowią żadnego problemu. Osoba, miła, wyrozumiała i uczciwa z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Pan Mateusz
  potrafi wytłumaczyć dowolne zagadnienie z dowolnego działu matematyki bardzo dokładnie i zrozumiale. W kilka godzin potrafił objaśnić i skutecznie nauczyć rzeczy, nad którymi sam głowiłem się parę tygodni. Gorąco polecam każdemu na dowolnym poziomie!

  avatar
  Kacper
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2019

  Brakuje tu oceny celujący, materiał pod egzamin SGH ze statystyki perfekcyjnie przedstawiony oczywiście troszkę własnej pracy i z pomocą Mateusza zdajesz egzamin na 5 kończąc z zapasem 20 minut ;) Szkoda czasu na wykłady. Z Mariuszem w bardzo krótkim czasie opanowałem cały materiał, oferował również wsparcie przed samym egzaminem - rozwiązania egzaminów z lat ubiegłych w ramach współpracy.

  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 sierpnia 2019

  Pan Mateusz jest najlepszym nauczycielem na świecie z sercem na dłoni!Zawsze pomoże, odpowie na każde nurtujące pytanie niezależnie od pory i dnia. Coś co wydawało się niemożliwe do zrozumienia, po zajęciach stawało się banalnie proste. Dziękuje za całoroczne zajęcia, po których zdałam drugą klasę liceum na ocenę bardzo dobrą!

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2019

  Przez ostatnie dwa lata liceum chodziłam na korepetycje do tego Pana. Na początku raz w tygodniu, a przed samą maturą dwa razy po 1,5h. Dzięki tym zajęciom skutecznie zostałam przygotowana do matury rozszerzonej, której okropnie się bałam. Po wynikach okazało się, że niepotrzebnie. Podstawę zdałam na 100 procent, a rozszerzenie na 88 procent. Mateusz świetnie zorganizował mi pracę i krok po kroku przechodziliśmy przez kolejne działy i typy zadań. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za cały trud, który włożył. Polecam go z całego serca

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2019

  Mateusz jest bardzo elokwentną osobą. Dzięki niemu z zagrożenia w tamtym roku szkolnym wyszedłem ze zdaną maturą podstawową na 78 procent. Jest niesamowity, polecam go wszystkim moim koleżankom i kolegom. Napewno na studiach też będę chciał korzystać z jego pomocy.

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Zdałam maturę, nie mogę uwierzyć :) - z podstawy uzyskałam 96%, a z rozszerzenia 82%. Cały rok z Mateuszem i jest konkretny wynik. Nieraz było ciężko, nawet chciałam zrezygnować, ale cieszę się, że dobrnęłam do końca. Mateusz jest niesamowitym motywatorem i w chwilach totalnego zmęczenia nauką podtrzymywał mnie na duchu. Do tego ma niesamowity zakres wiedzy, polecam go przyszłym maturzystom!!!

  avatar
  Krzysiu
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2019

  Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za całoroczne przygotowanie do matury rozszerzonej. Mimo, że jeszcze nie znam oficjalnych wyników, jestem pewien bardzo dobrego wyniku. Podziękowania składam także w imieniu siostry, która ukończyła pierwszą klasę z oceną 5. Solidny nauczyciel, z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam :)))))

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 marca 2019

  Z Mateuszem szybko nadrobiłam zaległości przed egzaminem ze statystki i prawdopodobieństwa. Jak się okazuje można omówić te zagadnienia w sposób jasny i klarowny w kilka godzin. Egzamin zdałam na 4,5, to oczywiście ogromna zasługa korepetytora. Mateusz jest osobą bardzo sympatyczną, dysponującą nieograniczonymi pokładami cierpliwości, dlatego z czystym sumieniem polecam korepetycje u niego.

  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 marca 2019

  Mateusz jest bardzo dobrym korepetytorem. Pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu z matematyki na studiach. Dzięki niemu zdałam. Polecam go każdemu, kto jest takim Nieukiem jak ja :)

  avatar
  Cyprian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 lutego 2019

  Mateusz jest genialnym nauczycielem, który potrafi w bardzo prosty sposób tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane pojęcia. Pomógł mi zrozumieć statystykę opisową i ekonometrię, to dzięki niemu zaliczyłem egzamin na 85 procent. Jest niezastąpiony, dlatego poleciłem go kuzynom, którzy są w trakcie przygotowań do matury. Dzięki wielkie :)!

  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 grudnia 2018

  Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za pomoc w zakończeniu studiów. Pomagał mi w zrozumieniu kolejnych przedmiotów na poszczególnych semestrach, a na koniec konsultował i edytował moją pracę magisterską. Jest to bardzo dobry korepetytor, sprawdzony w długoterminowej współpracy. Polecam:)

  avatar
  Basia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 listopada 2018

  Mateusz ma pod opieką edukacyjną kilka osób z mojej rodziny. Doskonale potrafi tłumaczyć materiał z matematyki i przedmiotów pokrewnych na różnych poziomach zaawansowania. Mojego kuzyna przygotował do egzaminu gimnazjalnego, mnie do matury, którą zdałam bardzo dobrze, a teraz pomaga mojej siostrze ogarnąć matematykę i statystykę na studiach. Jest rewelacyjny w tym co robi i mogę polecić go każdemu, który ma jakiś problem z nauką przedmiotów ścisłych.

  avatar
  Piotrek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 października 2018

  Pan Mateusz jest rewelacyjnym nauczycielem, pomógł mi ogarnąć egzamin ze statystyki, a teraz pomaga mojej siostrze w przygotowaniu do matury. Ma sporą wiedzę i doświadczenie, rzadko trafia się na tak ogarniętą osobę. Polecam :)

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 września 2018

  Chciałam podziękować Panu Mateuszowi za całoroczną pomoc dla mojej córki, która chodziła do gimnazjum. Dzięki Panu wysoko napisała egzamin i dostała się do wymarzonego liceum. Kontynujemy współpracę także na dalszym etapie nauczania, bo wiem, że warto.

  Pozdrawiam
  Monika Knosała

  avatar
  Marzena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 września 2018

  Mateusz pomógł mi ogarnąć statystykę i ekonometrię. Dzięki niemu zdałam wczoraj egzamin z tych dwóch przedmiotów. Świetny z niego nauczyciel. W tym roku będzie pomagał mojemu bratu przygotować się do egzaminu maturalnego. Polecam go szczerze :)

  avatar
  Szczepan
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 września 2018

  Do Mateusza chodziłem prawie przez całe wakacje. Pomagał mi się przygotować do zmiany profilu w szkole z humanistycznego na matematyczno -informatyczny. Pod koniec zdałem egzamin sprawdzający i spełniłem swoje marzenie. Od września będę kontynuował naukę u niego. Wielkie dzięki za poświęcony czas i pomoc.

  avatar
  Karla
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 sierpnia 2018

  Pan Mateusz przygotował mnie do poprawki z matematyki. Bardzo dobrze mi poszło, zdałam najlepiej z klasy. Jestem mu bardzo wdzięczna za poświęcony czas podczas tych lipca i sierpnia. Na pewno będę chciała kontynuować współpracę w tym roku szkolnym, po to, żeby nie spędzić kolejnych wakacji w książkach.

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 sierpnia 2018

  Hmmm, co tu powiedzieć... chyba tylko to, że to jest najlepszy korepetytor na którego mogłem trafić. Przez dwa lata przygotowywał mnie do matury, która została zdana bardzo dobrze. Dzięki niemu dostałem się na wymarzoną informatykę na Politechnice Warszawskiej. Liczę na dalszą udaną współpracę na studiach, bo tam mata będzie na jeszcze wyższym poziomie.

  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2018

  Zdana matura i dostanie się na wymarzone studia. Czy można chcieć coś więcej? Dziękuję mojemu korepetytorowi za cały okres przygotowań, cierpliwość i motywację na każdym etapie. Idealny nauczyciel i psycholog w jednym. Potrafi wydobyć z człowieka maksimum umiejętności i przekuć to w sukces. Dzięki jeszcze raz :):):)

  avatar
  Irena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 sierpnia 2018

  Mój korepetytor jest najlepszy. Nie dość, że pomógł mojej siostrze w zdaniu matury, to dodatkowo pomógł mi w zrobieniu projektu statystycznego w excelu. Człowiek godny polecenia :-)

  avatar
  Franek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lipca 2018

  Dziękuję mojemu korepetytorowi za pracę ze mną, która trwała dwa lata w liceum i zakończyła się sukcesem w postaci zdanej matury na 90 procent. Z ucznia, który ledwo rozumiał matematykę stałem się osobą, która sama może tłumaczyć różne zagadnienia. Szkoda, że nie wybrałem rozszerzenia z tego przedmiotu, mógłbym wtedy sprawdzić się także na wyższym poziomie. Dzięki Mateusz :)

  avatar
  Kasandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 lipca 2018

  Polecam tego korepetytora, solidnie i z pasją uczy. Zdałam dzięki niemu maturę: podstawę na 98%, a rozszerzenie na 78% :)

  avatar
  Gabi
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 lipca 2018

  Zdałam :)!
  Bardzo się cieszę z uzyskanego wyniku z matury - 82 procent. Chciałam podziękować mamie za to, że namówiła mnie na korepetycje u Pana Mateusza. Początkowo było bardzo ciężko, ale kolejne przykładowe zadania rozjaśniły mi problematyczne zagadnienia. W trakcie tego roku mój korepetytor wykazał się morzem spokoju i cierpliwości. Niejednokrotnie tłumaczył mi pewne rzeczy po kilkanaście razy, ale było warto. Dziękuje mu za to i polecam Go wszystkim :)

  avatar
  Janek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2018

  Chciałem pochwalić się moimi wynikami z matury. Podstawę zdałem na 96%, a rozszerzenie na 74%. Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku przy tak trudnej tegorocznej maturze. Dziękuję mojemu korepetytorowi za całą pracę, bo to także jego sukces. Jesteś najlepszy. Pozdro :)!

  avatar
  Dawid, Sandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2018

  Chciałem Mateuszowi podziękować w imieniu swoim i siostry. Dzięki niemu zakończyłem drugą klasę liceum z oceną bardzo dobrą. Pracował ze mną cały semestr letni, w którym musieliśmy ponadrabiać sporo materiału jeszcze z pierwszego semestru - przenosiłem się z innej szkoły. Mateusz wykazał się przy tym sporą dawką cierpliwości i wiedzą, która pomogła mi zakończyć rok szkolny z taką oceną. Siostrę natomiast przygotowywał do matury podstawowej i rozszerzonej. Ze sprawdzonych odpowiedzi w internecie wychodzi, że może spodziewać się również bardzo dobrego wyniku. Polecamy Mateusza wszystkim :)

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 czerwca 2018

  Pan Mateusz pomógł mi bardzo w zagadnieniach ze statystyki i ekonometrii. Na uczelni miałem pięć zajęć, na których był przerobiony cały podręcznik dosłownie w biegu. Dopiero u korepetytora zrozumiałem najważniejsze pojęcia, dzięki czemu zdałem egzamin. Świetny z Mateusza nauczyciel, który wszystko stara się uprościć do minimum. Polecam.

  avatar
  Lucyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 maja 2018

  Do Mateusza trafiłam poprzez portal e-korepetycje.net, na krótko przed poprawkowym sprawdzianem ze planimetrii. Z racji małej ilości czasu korepetycje były intensywne, ale bardzo owocne. Mateusz solidnie przerobił ze mną większość zagadnień i zadań, które mogły pojawić się na sprawdzianie. I udało się, poprawiłam wynik na 85 procent. Teraz czas na mojego brata, którego Mateusz wziął na warsztat :)

  avatar
  Darek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 maja 2018

  Cieszę się bardzo, że trafiłem na tego człowieka. W krótkim czasie, bo zaledwie na 4 spotkaniach przerobił ze mną zadania ze statystyki z całego semestru. Przygotował mnie bardzo dobrze do poprawy pierwszego kolosa, a teraz kończymy przygotowania do drugiego i egzaminu końcowego. Mateusz zna się także na matematyce finansowej i z pewnością w tym zakresie też będę korzystał z jego pomocy. Niestety przedmioty ścisłe nie są moją mocną stroną, więc Mati będzie jak znalazł.

  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 maja 2018

  Jestem tegoroczną maturzystką. Wprawdzie jeszcze nie ma wyników, ale na ten moment mogę stwierdzić, że zdałam maturę podstawową. Z zadań zamkniętych mam conajmniej 22 dobrze. Zrobiłam też część zadań otwartych, w tym to najwyżej punktowane. Muszę przyznać, że jestem wybitnie niematematyczna i tylko dzięki Mateuszowi zrobiłam, aż tyle. Bez niego to byłaby totalna klęska. Dzięki za pomoc :)

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 maja 2018

  Pan Mateusz przyjeżdża do mnie zaledwie od roku, ale w tak krótkim czasie zrobiłem bardzo duże postępy. Od ucznia walczącego o przejście do następnej klasy, po jednego z najlepszych w klasie a nawet i w szkole. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, ma on duże doświadczenie i wie dokładnie jak trafić do ucznia. Za rok matura ale jestem o nią spokojny bo z Panem Mateuszem na pewno pójdzie mi dobrze. Polecam serdecznie :)

  avatar
  Nina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 września 2017

  W listopadzie poprzedniego roku temu dowiedzialam sie od znajomego o tym korepetytorze. Chodziłam do niego ponad pół roku i maturę rozszerzoną zdałam na 94%. Teraz dostałam się na informatykę (kiedyś nie wierzyłam w ogole że sie dostanę). Jestem bardzo wdzięczna za ogromną pomoc którą otrzymałam od Mateusza. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :).

  avatar
  Ludwik
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 września 2017

  Polecam wszystkim współpracę z Panem Mateuszem. Podczas dwumiesięcznej współpracy zrobiłem wiele postępów, nie wierzyłem, że znajdzie się ktoś taki kto w końcu pozwoli mi zrozumieć matmę. Atmosfera na zajęciach była wspaniała, na pewno będę tęsknić za cotygodniowymi zajęciami. Polecam każdemu, uwierzcie, że z Panem Mateuszem da się pokochać matematykę. Dziękuję za poświęcony czas, morze cierpliwości i za zdaną maturę poprawkową :).

  avatar
  Justyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lipca 2017

  Nikt do tej pory nie wytłumaczył mi matmy jaśniej niż Mateusz. Z pozoru trudne zadania po omówieniu stają się proste i logiczne. Ogromna wiedza w połączeniu z darem jej prostego przekazu sprawiają, że korepetycje są przyjemnością, a nie konieczną udręką. Polecam!

  avatar
  Emilia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2017

  Super zajęcia w przyjemnej atmosferze, rzetelny nauczyciel, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Znawca wszystkich zadań maturalnych, pewniaków, kruczków. Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zdobyłam 80% z matury podstawowej pomimo słabej trójki na koniec w szkole. Serdecznie polecam.

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2017

  Pan Mateusz bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dominika, moja córka zdała rozszerzoną matematykę na 78%, a pomyśleć, że w ogóle zastanawiała się czy do niej przystępować. Od października chce studiować na ŚUM. Dziękujemy Panu raz jeszcze i życzymy pomyślności:)

  avatar
  Klara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 maja 2017

  Mateusz przygotowywał mnie do kolokwiów z matematyki, a moją siostrę do matury. Zajęcia prowadził genialnie, pokazując rozwiązania na bardzo życiowych prostych przykładach. Dziwię się, dlaczego jeszcze nie otwarł swojego kanału na youtubie. Miałby ogromną popularność. Polecam :)!!!!!

  avatar
  Arek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lutego 2017

  5 z egzaminu ze statystyki potwierdza tylko to jak dobry jest Mateusz, wcześniej nie wiedziałem nawet jak ruszyć zadania, serdecznie polecam :)

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 lutego 2017

  Ogromnie polecam! Mateusz jest w stanie dokonać niemożliwego :) nawet humanistka zruzumiała statystykę. Szybko, konkretnie i na temat. Polecam raz jeszcze, bo jest to bardzo miły człowiek.

  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 stycznia 2017

  Bije na głowę wszystkich innych korepetytorów :) mimo braku czasu zawsze pomoże nawet w BARDZO trudej sytuacji, super podejście i przede wszystkim porządne i trwałe nauczanie! Godzina nauki jest wykorzystana w pełni, bez spóźnień i bardzo solidnie. Dzięki Panu zdałam i kolokwium i egzamin ze statystyki na równe 5! DZIĘKUJĘ I POLECAM KAŻDEMU!

  avatar
  Kinia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 października 2016

  Pełen pozytyw ! Zanim trafiłam na Mateusza, musiałam przemęczyć się z dwoma innymi korepetytorami, którzy siedzieli przez godzinę i udawali, że coś skrobią. Żaden z nich nie potrafił rozwiązać zadań przygotowyjących do sprawdzianu z klasy 2 liceum. Mateusz okazał się pierwszym, który nie dość, że rozwiązał zadania, to jeszcze dokładnie wytłumaczył mi jak rozwiązać podobne. Polecam serdecznie !

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 października 2016

  Profesjonalne i skuteczne zajęcia. Po lekcjach z Panem Mateuszem nie miałam większych problemów ze zdaniem egzaminów ze statystyki. Korepetytora cechuja duża cierpliwość i umiejętność wyjaśnienia w prosty sposób nawet najbardziej zawiłych zagadnień.

  avatar
  Grzesiek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 października 2016

  Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajęcia, nigdy nie robimy zadań na oślep. W jedna godzinę potrafi przerobić materiał który w tydzień realizowałem w szkole na pięciu lekcjach. Dzięki tym zajęciom w końcu sobie radze z matematyką.

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
  13 lipca 2016

  Niestety muszę napisać że ma Pan złe podejście do dzieci ,powiedział Pan na pierwszym spotkaniu u syna że na dzień dzisiejszy syn nie zda matury bo ma takie braki ,więc chciałam poinformować że bez pana pomocy syn zdał maturę ,zrezygnowaliśmy po pierwszej wizycie bo tylko syn się po pana opinii zdołował,na przyszłość proszę tak nie informować z góry przyszłych klientów bo tak się nie robi.Nie braliśmy więcej korepetycji u nikogo syn poradził sobie z koleżanką z klasy .Bytom- Szombierki.

  Mateusz

  Na wstępie chciałbym pogratulować synowi zdania matury.
  Przechodząc do samej opinii. Zadzwoniła Pani do mnie w sprawie korepetycji dla syna na początku kwietnia. Podczas tej rozmowy poinformowała mnie Pani, że syn ma duże braki w wiedzy, także z okresu gimnazjum. Po pierwszym godzinnym spotkaniu potwierdziły się Pani obawy. Jako, że oczekiwała Pani szczerej informacji zwrotnej, rzetelnie odpowiedziałem, że na dany moment wiedza syna jest niewystarczająca aby mógł on zdać egzamin maturalny (zgodnie z tym co zostało opublikowane w opinii). Jednocześnie dodałem, że intensywne korepetycje i praca własna zwiększą szansę na zdanie matury. Przystali Państwo na takie rozwiązanie, sami uznając, że nie ma innego wyjścia. Obawiam się, że nie miałem innej możliwości przekazania tej informacji. Dzień przed kolejnymi zajęciami otrzymałem sms-a z rezygnacją z zajęć bez podania przyczyny.
  Cieszę się bardzo, że to koleżanka stoi za sukcesem syna, może to ona była właściwą osobą do pomocy. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przyszłości.
  Pozdrawiam

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 lipca 2016

  Bardzo polecam korepetycje u Mateusza! Po nie zdaniu matury w tamtym roku jak i poprawki, w tym roku przygotował mnie znakomicie! Zadania na maturze kojarzyłam z zajęć. Cierpliwy, sympatyczny, wszystko tłumaczy najprościej jak potrafi. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz Ci dziękuję Mateusz i polecam wszystkim, którym matematyka nie idzie. Pozdrawiam! ;)

  avatar
  K.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 czerwca 2016

  Polecam korepetycje u Mateusza, bardzo cierpliwy i sympatyczny, a najważniejsze, że naprawdę potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, dzięki temu metody ilościowe zdane na 4.5, co bez pomocy Mateusza byłoby niemożliwe :-)

  avatar
  Zosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 listopada 2015

  Mateusz pomógł mi nauczyć się do sprawdzianu z trygonometrii. Materiał wytłumaczył mi na prostych przykładach, a później przeszliśmy do poziomu rozszerzonego. Postanowiłam, że będzie mnie prowadził do samej matury. Chce dostać się na prawo. Polecam tego korepetytora :)

  avatar
  Kornelia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2015

  Mateusz przygotowywał mnie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zadanie wykonał znakomicie: maturę podstawową zdałam na 92%, a rozszerzoną na 70%. Nie spodziewałam się, aż tak dobrego wyniku. Bardzo Ci za to dziękuje - polecę Cię moim koleżankom i kolegom, którzy nie zdali!

  avatar
  Bartek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 lipca 2015

  Mateusz jest bardzo dobrym i kompetentnym nauczycielem. W prostych słowach tłumaczy zagadnienia i opracowuje je na naprawdę przydatnych przykładach. Nie zdałem próbnej matury, jednak na normalnej osiągnąłem wynik 80% bez większych problemów. Ogromna w tym jego zasługa, bo nawet w trakcie trwania egzaminu skojarzyłem wiele rzeczy z korepetycji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a sam na studiach pewnie jeszcze skorzystam z jego pomocy.

  avatar
  Bartek i Dagmara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 maja 2015

  Mateusz pomógł mi przygotować się do kolokwium z metod ilościowych w zarządzaniu. W ciągu 4 godzin wytłumaczył mi materiał, który na zajęciach przerabialiśmy przez cały semestr. Wszystko tłumaczył mi prostymi słowami, dzięki czemu tak szybko załapałem. Wcześniej pomógł mojej siostrze w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni:)

  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 września 2014

  Chciałabym bardzo podziękować Mateuszowi za solidne podejście do prowadzonych zajęć, dzięki którym zostałam dobrze przygotowana do poprawki maturalnej. Naprawdę polecam korepetycje dla zainteresowanych i mających problem z matmą.

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 września 2014

  Jestem bardzo zadowolona! Wystarczyło 1,5h nauki i metody ilościowe okazały się bardzo proste! Polecam wszystkim, naprawdę warto! Bardzo dziękuję bo gdyby nie Ty to bym nie zdała a już na pewno nie z wynikiem 4.5 :) Polecam!!!

  avatar
  Wiolka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lipca 2014

  Mateusza poleciła mi starsza koleżanka, której pomógł w statystyce. Nie zawiodła się i zdała przedmiot. Ja też jestem bardzo zadowolona. W dwa miesiące przygotował mnie do matury, zaczynając od zera. Dziękuje Ci Mati:)

  avatar
  Emil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 lipca 2014

  Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za pomoc w zdaniu matury. Zgłosiłem się do niego w połowie marca z maturą próbną napisaną na poziomie 24%. Ogromny wysiłek i zaangażowanie Mateusza spowodowało, że maturę majową zdałem na poziomie 70%. Sam w to nie mogę uwierzyć, dziękuje za poświęcony czas na przygotowania. Rewelacja, pozdrawiam :)

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 października 2013

  Korepetycje na najwyższym poziomie. W 2 godziny nauczyłem się 3/4 zakresu ze statystyki, dzięki czemu statystykę zaliczyłem w ostatnim z możliwych terminów. Wyjaśnianie zadań szybkie i zrozumiałe, bez zbędnego dopytywania się. Profesjonalista i złota rączka w swojej dziedzinie, profesjonalne przygotowanie do koretepytacji (czyt. własny laptop i rozwiązane zadania po wczesniejszym wysłaniu ich na mejla). Oby więcej takich ludzi było co tak szybko potrafią dzielić się wiedzą, szkoda, że wczesniej nie skorzystałem z korepetycji :)

  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 października 2013

  Miałam ostatni termin egzaminu z prawdopodobieństwa i statystyki. Pan Mateusz uratował mi skórę, w dwie godziny wytłumaczył mi jak posługiwać się zmiennymi losowymi skokowymi, a jak ciągłymi. Omówił też w prosty sposób p-wo warunkowe, brzegowe i nielubianą przeze mnie dystrybuantę. Dzięki i polecam!

  avatar
  Agatka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 września 2013

  Miałam poprawkę matury w sierpniu i nie liczyłam, że uda się ją zdać. Postanowiłam jednak zaryzykować i pod koniec lipca otrzymałam od znajomego numer do tego Korepetytora. Spotykaliśmy się przez 2 tygodnie "dzień w dzień" gdzie Pan Mateusz przeprowadzał mnie przez poszczególne działy matematyczne, które występują na maturze. Dopasował się do mnie idealnie, tłumacząc mi poszczególne rzeczy bardzo prosto i obrazowo. Podpowiedział w jaki sposób mam podejść do zadań, żeby w jak najkrótszym czasie i przy małym nakładzie sił je rozwiązać. I zdarzył się cud, zdałam :). A wszystko to dzięki mojemu korepetytorowi, którego będę polacała dalej, a może sama jeszcze skorzystam z jego usług. Dzięki wielkie :)

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  16 września 2013

  Przykro mi to pisać jednak brak kompetencji widać na odległość. Lekcja pierwsza i druga bardzo nieudana. Więcej nie będzie.

  Mateusz

  Opinia szczególnie negatywna powinna być w jakikolwiek sensowny sposób uzasadniona. W tym przypadku przydałaby się informacja z czego udzielałem korepetycji i jakich niby kompetencji mi zabrakło. Ania (nie wiem czy to jest prawdziwe imię czy wymyślone) żadnych konkretów nie przedstawiła dlatego, że nie mieliśmy "przyjemności" ze sobą współpracować. A to oznacza, że opinia pod moim ogłoszeniem pojawiła się przez pomyłkę (inne powody wykluczam) i jest bezwartościowa.

  avatar
  Sebastan
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 września 2013

  Wspaniała korepetytor. Nie miałem bladego pojęcia, jak rozwiązywać i interpretować zadania statystyczne, a dzięki niemu wszystko stało się jasne i klarowne. Jest to osoba serdeczna, mająca wiele cierpliwości i poczucia humoru. Nie ma mowy o żadnym poganianiu, czy złości na kogoś, za to, że nie rozumie przykładu. Szczerze polecam.

  avatar
  Olka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 maja 2013

  Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobra i rzetelna pomoc. Cierpliwy, solidny korepetytor.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.