Matemind szkoła korepetycji

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Józefów
Marki
Józefosław
Ząbki
Otwock
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szkoła korepetycji Matemind oferuje zajęcia z przedmiotów ścisłych i humanistycznych, z dojazdem do ucznia oraz online. Specjalizujemy się w nauczaniu matematyki , fizyki , chemii , biologii , języka polskiegojęzyka angielskiegowiedzy o społeczeństwie   na wszystkich poziomach edukacji. 

Korepetycje    

W dzisiejszym nastawionym na rozwój i rywalizację świecie zajęcia w szkole już nie wystarczają. Nawet najbardziej ambitni i pełni pasji nauczyciele, których niestety jest coraz mniej, nie są w stanie przy tak licznych klasach w pełni skupić się na potrzebach pojedynczego ucznia. Bez względu na to czy chodzi o podniesienie ocen, czy osiągnięcie i utrzymanie ponadprogramowych poziomów, dodatkowa pomoc jest tutaj nieoceniona.
Właśnie dlatego proponujemy korepetycje:

  • dla pojedynczego ucznia – by móc w pełni skupić się na jego potrzebach,
  • w grupie (2-4os.) – dla graczydrużynowych, którzy wiedzę najefektywniej przyswajają pracując we wspierającym się zespole.

Lekcje online

Jeśli tylko posiadasz komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu, możemy spotkać się podczas zajęć online, które w niczym nie ustępują zajęciom tradycyjnym. To świetny wybór dla osób z miejscowości, gdzie nie prowadzimy zajęć stacjonarnych oraz dla tych wiecznie zabieganych, którzy potrzebują bardziej elastycznego planu spotkań.

Dlaczego my?       

Dlaczego to właśnie nas, spośród dziesiątek szkół i korepetytorów prywatnych, należy obdarzyć tym ogromnym zaufaniem i zaprosić do pracy nad jednym z najważniejszych aspektów w życiu moim lub mojego dziecka?  Pozwólcie, że opowiem coś o Matemind. Choć nazywamy się szkołą, jesteśmy kimś znacznie więcej. Jesteśmy grupą ludzi pełnych pasji i motywacji, którymi skutecznie potrafimy zarażać. Jesteśmy profesjonalistami skrupulatnie realizującymi cele, co potwierdzają wyniki naszych podopiecznych. Dla wielu jesteśmy mentorami – tymi, którzy wskazują drogę w świecie nauk ścisłych, gdzie zgubić się nie jest trudno. Dla wielu jesteśmy przyjaciółmi, bo młodzi uczniowie potrzebują szczerej, opartej na wzajemnym szacunku i sympatii, relacji. Relacji innej niż autorytarny strach powszechnie spotykany w szkołach. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie młodzi i pełni energii, którzy z własnych czasów szkolnych, doskonale pamiętają absurdy rodzimego systemu edukacji, i dokładnie wiedzą jak sobie z nimi radzić. To studenci i absolwenci najbardziej wymagających kierunków prestiżowych uczelni, którzy poza ogromną wiedzą wykazują się również komunikatywnością, charyzmą, i umiejętnością przekazywania wiedzy. Wielu z nas korepetycji udziela od lat. Mimo to sukcesywnie podnosimy nasze kwalifikacje w zakresie nie tylko metodyki, ale i psychologii nauczania. Decydując się na współprace z nami masz gwarancję merytorycznego wsparcia na najwyższym poziomie. Nasi mentorzy nigdy nie dają z siebie mniej niż całych siebie, bo naszymi największymi sukcesami są sukcesy naszych uczniów.

Cennik   

  • Zajęcia online - 60pln/godzina
  • Zajęcia grupowe online - 40pln/godzina od osoby

 

Kontakt
telefon : +48 728 881 389  

Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy mentora specjalnie pod Twoje potrzeby!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Matemind szkoła korepetycji
Powsińska 72a/6
02-903 Warszawa
NIP: 5651526361

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia online! Godziny są elastyczne i mogę dopasowywać zajęcia do swojego planu dnia. Póki co korzystam z zajęć z matematyki, ale na pewno już niedługo biorę się także za fizykę u chłopaków! Samemu zupełnie sobie tego nie wyobrażam... Jeszcze raz dzięki chłopaki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.