Matemind szkoła korepetycji

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Józefów
Marki
Józefosław
Ząbki
Otwock
Łódź

Matemind szkoła korepetycji

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Matemind szkoła korepetycji

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia online! Godziny są elastyczne i mogę dopasowywać zajęcia do swojego planu dnia. Póki co korzystam z zajęć z matematyki, ale na pewno już niedługo biorę się także za fizykę u chłopaków! Samemu zupełnie sobie tego nie wyobrażam... Jeszcze raz dzięki chłopaki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.