Marzena Korol

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bemowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam polonistykę oraz edukację wczesnoszkolną z terapią pedagogiczą. Jestem też nauczycielem Montessori.  Pomogę  dziecku z trudnościami edukacyjnymi. W pracy z dzieckiem  wykorzystuję ciekawe pomoce edukacyjne Montessori,  które ułatwiają  zrozumieć pojęcia matematyczne.  Pomogę też w nauce pisania, czytania, ortografii oraz gramatyki.  Jestem osobą spokojną i cierpliwą, lubię pracę z dziećmi.  Zostałam zgłoszona do nagrody Wychowawca na medal. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.