Marzena Korol

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bemowo)

O mnie

Uczę w klasach 1-3. Ukończyłam polonistykę na UW i edukację wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną na UKSW. Ukończyłam też roczny kurs w Polskim Instytucie Montessori. Szybko wychwytuję dysfunkcje i trudności w nauce. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W swojej pracy stosuję porozumienie bez przemocy. Pomogę w lekcjach w klasach 1-5.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.