Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Martyna

O mnie

5 letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych

Własne materiały stworzone w oparciu o doświadczenie i potrzeby uczniów

Regularne wyjazdy za granicę w celu podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Pani Martyna jest osobą bardzo cierpliwą i spokojną. Dzięki niej udało mi się zdać celująco certyfikat TOEFL, do którego przygotowywałam się 8 miesięcy. Cenię Panią Martynę za jej umiejętności dotarcia do ucznia, ale również za ekspresję i pomysłowość w przygotowywaniu materiałów. Materiały zawsze były przygotowane w przemyślany i logiczny sposob. Poszerzały nie tylko słownictwo, ale i wiedzę ogólną. Polecam z całego serca, bo trudno o lepszą korepetytorkę!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Martyna jest wspaniała! Potrafi idealnie dotrzeć do swoich uczniów. Zajęcia były interesujące, zawsze dostosowane do moich potrzeb - pomogła mi zdać egzamin językowy SGH na 5! Jest profesjonalna, cierpliwa i pomocna. Gorąco polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Martyna to najlepsza korepetytorka z jaką kiedykolwiek współpracowałem. Startowałem z poziomu A1/A2, a po roku bez problemu mówiłem i pisałem na B2. Następny cel to pełna biegłość. Poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałem, a za cierpliwość, profesjonalizm i świetne podejście do ucznia powinna dostać pokojowego Nobla. Polecam wszystkim, którzy mają problem z motywacją do nauki języka i tym, którzy nie potrafią przełamać bariery językowej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.