Martyna Krzemińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bytom

Martyna Krzemińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii
Dla użytkownika Martyna Krzemińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Śląski
Magister
chemia leków
01.2011 - 04.2012
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie
Pedagogika kwalifikacyjna
Kursy i szkolenia
.
Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów maturalnych
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Sto procent - kursy maturalne
Jestem egzaminatorem maturalnym z chemii. Zwracam uwagę uczniów na wszelkie haczyki maturalne i częste błędy. W czasie nauki ze mną uczeń dowie się, gdzie czyhają na niego pułapki i jak je skutecznie ominąć.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Chyba najlepszą rekomendacją będzie to, że dzięki Pani Martynie dostałam się na lekarski w Poznaniu, a poprawiałam maturę po ponad 10 latach (czyli zaczynałam praktycznie od 0). Genialna nauczycielka, niesamowicie tłumaczy, nie ma takiego tematu którego bym nie zrozumiała dzięki Pani ! Wszystko jest bardzo poukładane, treści przejrzyste. Polecam z całym sercem! Po za lekcjami zawsze można liczyć na ogromne wsparcie, nie tylko merytoryczne, ale tez psychiczne!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Uczęszczałam na zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe, z obu jestem bardzo zadowolona. Pani Martyna zawsze zapewniała solidnie przygotowane materiały teoretyczne oraz dużą ilość zadań z każdego działu, a także powtórzenia skutecznie utrwalające wiedzę. Dokładnie i z zaangażowaniem tłumaczyła wszystkie problematyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, dzięki czemu nauka chemii stała się przyjemnością. :) Polecam wszystkim serdecznie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Na zajęcia u Pani Martyny zaczęłam uczęszczać w drugiej klasie liceum. Dzięki temu byłam świetnie przygotowana do matury z chemii i uzyskałam wynik 82% z czego jestem bardzo zadowolona. Pani Martyna w świetny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze działy z chemii a zadania obliczeniowe stają się banalnie proste. Polecam z całego serca wszystkim którzy marzą o wysokim wyniku z chemii na maturze.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Pani Martyna jest świetną nauczycielką. Potrafi wytłumaczyć wszystko w bardzo jasny sposób. Dzięki Pani Martynie nauczyłam się rozwiązywać zadania obliczeniowe, których zawsze się bałam i miałam duży problem, żeby jakkolwiek je zacząć. Pani Martyna zawsze przygotowywała na zajęcia materiały, które zawierały wszystko, co tylko było potrzebne. Dzięki temu wiedza była uporządkowana i praktycznie sama wchodziła do głowy :) Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję Pani Martynie za przygotowania do matury z chemii rozszerzonej. Mój wynik 90% gwarantował mi dostanie się na kierunek lekarski w wielu uczelniach z całej Polski. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, mimo wielu wymagań swojego ucznia ;) Łącznie dostałem od Pani Martyny ponad 200 arkuszy maturalnych, każdy sprawdzony (poza czasem 2-godzinnych zajęć) i dokładnie omówiony. Trudne zadania ze zbiorów zadań "rozłożone na łopatki". Szczerze polecam do dziś swoim młodszym znajomym, a za kilka lat - czas na moją siostrę! Bardzo dziękuję - wymagający uczeń Artur M. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Uczęszczałem na kurs grupowy z chemii na przełomie lat 2018 i 2019 i bez wahania mogę stwierdzić, że jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu prezentowanego przez Panią Martynę. Wiedza merytoryczna, poziom nauczania, nacisk kładziony na dokładność (co jest bardzo ważne w przypadku matury z chemii) oraz multum notatek z najważniejszymi zagadnieniami sprawiły, że strach przed chemią na poziomie maturalnym minął, a w jego miejsce zagościła tak zwana "chemiczna zajawka". Szkoła StoProcent, której właścicielem jest Pani Martyna Krzemińska, prowadzone jest na bardzo wysokim poziomie oraz ma świetną lokalizację – zaledwie 5 minut drogi z bytomskiego dworca autobusowego. Na sobotnie zajęcia uczęszczałem zawsze z przyjemnością i za każdym razem wyczekiwałem kolejnej porcji chemicznej wiedzy. Polecam serdecznie!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Uczęszczałam na kursy maturalne i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona. Pani Martyna, która prowadzi zajęcia z chemii jest zawsze rzetelnie do nich przygotowana. Niezwykle sumienie podchodzi do swojej pracy. Świetnie tłumaczy. Zajęcia przebiegają w bardzo profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Bardzo polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Zajęcia z chemii zacząłem już w klasie pierwszej liceum. Dzięki temu miałem odpowiednio dużo czasu, abym spokojnie mógł przygotować się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Dzięki radom Pani Martyny nauczyłem się zwracać uwagę na każde słowo w poleceniach maturalnych oraz dysponowanie czasu w trakcie samego egzaminu. Ponadto dzięki korepetycjom moja baza wiedzy z chemii jest bardzo szeroka. Wszystko czego nauczyłem się dzięki Pani Martynie przyczyniło się do tego, że na maturze z chemii czułem się pewny siebie, a to pozwoliło mi zredukować stres i dobrze rozwiązywać zadania. Polecam serdecznie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Uczęszczając na korepetycje do "Sto procent" z lekcji na lekcję miałam poczucie, że chemia staje się naprawdę logiczna, a matura do napisania w określonym czasie - wszystko dzięki Pani Martynie, która jest świetnym korepetytorem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ilość przygotowywanych materiałów, sprawdziany kontrolne, przejrzyste notatki i długie godziny poświęcone uczniom, korepetytorzy będący czynnymi egzaminatorami maturalnymi oraz wspaniała atmosfera (a wszystko za naprawdę rozsądne pieniądze) - to wszystko co oferuje "Sto procent". Polecam serdecznie!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Na zajęcia z Panią Martyną przychodziłam z uśmiechem. 3 godziny mijały bardzo szybko, a wychodziłam z nich o wiele mądrzejsza. Korepetycje pozwoliły mi uzyskać lepsze oceny w szkole, ale przede wszystkim liczę na dobry wynik maturalny. Polecam StoProcent z całego serca ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Zdecydowanie polecam kursy maturalne u Pani Martyny! Jest to najlepsza korepetytorka z jaką miałam styczność. Bardzo dobrze przygotowuje do matury i motywuje do nauki co wcale nie jest proste!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Z całego serca polecam tę zajecia - pani Martyna to bardzo sympatyczna osoba, która w kompetentny sposób objaśnia wszelkie zagadnienia maturalne. Ogromnym plusem są własne materiały, które pomagają w pełni zrozumiec każdy dział, oraz miła atmosfera. Dzięki zajęciom udało mi się dobrze napisać maturę, za co jestem niezmiernie wdzięczna. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Zajęcia w 100% pozwoliły na rzetelne przygotowanie się do matury, wychwycenie wszystkich niuansów w zadaniach i bezstresowe rozwiązywanie arkuszy w przeznaczonym na nie czasie. Polecam je szczególnie dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę lub mieć motywację do regularnych powtórek przed maturą.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Najlepsze korki na które kiedykolwiek uczęszczałam ( a trochę tego było) matura poprawiona o 58%, ale przede wszystkim zrozumiałam chemię z którą miałam ogromny problem. Polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Najlepsze korepetycje jakie znalazłam. Poleca je kazdy kto uczęszczał do 100%. Osobiście w pół roku opanowałam materiał z chemii na tyle, że udało mi się podnieść wynik o prawie 60%. Polecam każdej osobie, której zależy na wysokim wyniku.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Najlepsza i najbardziej kompetentna pani nauczyciel jaką spotkałam. Bardzo dobrze przygotowana do zajęć, daje całe swoje serce (razem z mnóstwem maturek, kserówek i zadanek). Po zajęciach z panią Pasternok, okazało się że chemia to wcale nie jest czarna magia. Po roku zajęć grupowych, które były bardzo przyjemne, poprawiłam mature dwukrotnie, z 45% na 90%.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Polecam z całego serca!
Pani Martyna jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, pomocna i świetnie przygotowana do zajęć. Zapewnia odpowiednie materiały i ogromna ilość zadań do powtórek. Zarówno zajecia indywidualne jak i grupowe są prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest dodatkową motywacją dla ucznia. Naprawdę warto!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Polecam gooorąco!
Poprawiałam w tym roku maturę (zarówno z chemii jak i biologii). Długo szukałam korepetytora idealnego, aż w końcu trafiłam na panią Martynę. Pisałam w tym roku nową maturę z chemii po raz 2, udało mi się ja poprawić o 22% ! Z 70% wskoczyłam na 92% ! Udało mi się zakwalifikować na wszystkie wybrane przeze mnie uczelnie na kierunek lekarski i lekarsko- dentystyczny. Pani Martyna daje dużo materiałów, ma cierpliwość, a przede wszystkim zamiłowanie do chemii, którym ''zaraża'' innych. Sama w tym roku POKOCHAŁAM chemię, a wcześniej jej nie lubiłam.... a co jest kluczem do sukcesu? Zrozumienie chemii, a nie jej wkłucie. A w tym pomoże Wam pani Martyna. gorąco polecam! :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Świetna korepetytorka, sympatyczna, cierpliwa,bardzo pomocna, dobrze tłumaczy. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, otrzymuje się dużo dobrych materiałów, robi dużo zadań, które pomagają zrozumieć różne zagadnienia. Wszystkim bardzo polecam! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Lepszego korepetytora z chemii nie spotkałam! Pani Martyna sto procent wiedzy i umiejętności jej przekazania. Poprawiałam matury, a chemie zaczynałam od zera ponieważ rok wczesniej nie pisałam egzaminu maturalnego z chemi. Przez 5 miesięcy intensywnej pracy przekazano mi całą potrzebną wiedzę, stos materiałów pomocniczych i porad. Wszystko na 100%z serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Nauczyciel zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć, otrzymałam dużo materiałów, wspaniała atmosfera na zajęciach. Polecam serdecznie:)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Zajęcia prowadzone profesjonalnie, materiał przerobiony bardzo dobrze. Polecam ten kurs wszystkim, którym zależy na wysokim wyniku z matury!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Dzięki Pani Martynie czułam się o wiele pewniej poprawiając maturę z chemi . Przerobiłyśmy bardzo skrupulatnie każdy dział , zrobiłyśmy masę zadań a to wszytko w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze . Polecam Panią Martyne każdemu kto chce dostać się na studia medyczne !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

W 100% polecam. W rok pomogła mi podwyższyć wynik z 38 na 83 z chemii rozszerzonej! Przy czym zaznaczam, że z chemii nie umiałam nic wcześniej. Daje dużo materiałów, bardzo pomocna, troszczy się o kursantów. Polecam z głębi serca!

avatar
Bettina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Atmosfera na zajęciach bardzo pozytywna, dużo przydatnych wskazówek, zainteresowanie i zaangażowanie p. Martyny na medal. Najlepszy Kurs maturalny jaki można wybrać.
Szczerze polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Serdecznie polecam, zajęcia w miłej atmosferze, konkretna praca, Pani Martyna zawsze przygotowana, udostępnia dużo materiałów i świetnie tłumaczy zadania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.