Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa

O mnie

Dzień dobry. Jestem nauczycielem edukaciji wczesnoszkolnej. Udzielam korepetycji na poziomie klasy 1-3 szkoły podstawowej. Zakres edukacja wczesnoszkolna (edukacja polonistyczna, edukacja matematyczna, przyroda). Pomogę w nadrobieniu zaległości w zakresie: - doskonalenia techniki czytania i czytania ze zrozumieniem, - ćwiczeń grafomotorycznych i nauki pisania, - utrwalenia zasad ortograficznych oraz poznanych części mowy, - doskonalenia techniki rachunkowej, - nauki tabliczki mnożenia, - ćwiczeń z zastosowaniem matematyki w praktyce, - omawianie bieżącego materiału, pomocy w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek -przygotowanie do klasy pierwszej. Zapewniam wszelkie materiały dydaktyczne. Godziny zajęć do uzgodnienia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.