Martin's School

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 200 / 60 min

Martin's School

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj!

Cieszę się, że trafiłeś do mnie i wiem, że decydując się na współpracę ze mną osiągniesz pewność siebie i biegłość w mówieniu po angielsku.

Dlaczego Ja?

 • Jestem doświadczonym lektorem z 7 letnim stażem w szybkim i skutecznym nauczaniu- progres w krótkim czasie masz zagwarantowany.
 • Ukończyłem Filologię Angielską na Uniwersytecie Warszawskim -jestem ekspertem w otwieraniu ludzi-ze Mną od razu  przełamiesz barierę językową.
 • Założyłem swoją szkołę językową gdzie przeszkoliłem już ponad 50 lektorów jak być wymagającym- zmotywuję Cię do działania i angielski stanie się twoim przyjemnym nawykiem.
 • Zwiedzając USA, Kanadę, Szkocję, Anglię, Singapur nauczyłem się wielu akcentów- nauczę Cię poprawnej wymowy i ulepszę Twój akcent.
 • Dzięki mnie managerowie 6 dużych korporacji odnieśli sukces za granicą-ze mną to Ty staniesz się profesjonalistą w swojej dziedzinie biznesu.
 • Ja daję Ci wolność i swobodę- nie tracisz czasu na dojazd i uczysz się tam gdzie Ty chcesz.
 • Robię to z pasji do języka i  chęci Twojego rozwoju . Mi się po prostu chce!

Nadal zastanawiasz się czy powinieneś uczyć się ze mna? 

Moi uczniowie mówią na mnie "butcher’‘, jeżeli chcesz sprawdzić dlaczego to zapisz się na pierwsze zajęcia gratis :)

Pisz śmiało lub dzwoń:   +48   693 543 429

Kogo uczę?

- osoby Dorosłe które mają dosyć przestarzałych metod i chcą zacząć mówić lub polepszyć dotychczasowe umiejętności.
(Poziomy od A1-początkujący po C2-zaawansowany).

 • Chcesz żeby nauka była ciekawa i w pełni Cię angażowała? Masz dość nudnych ćwiczeń i skomplikowanej gramatyki?- w drożę w konwersację wszystkie te elementy tak, że nie zauważysz jak nagle po 3 miesiącach zaczniesz nie tylko mówić ale i myśleć po angielsku.
 • Żyjesz w ciągłym ASAP’ie?- Jestem z Tobą! Stworzę dla Ciebie kurs szyty na miarę gdzie znajdziesz czas na naukę.- wyjeżdżasz w delegacje, zrobimy zajęcia w aucie podczas podróży-dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!    

- M łodzież  która z biernych słuchaczy w szkole chce przejść na intensywne konwersacje które realnie przygotowują do lekcji oraz egzaminów maturalnych.

 • Moi uczniowie osiągają 94% z matur rozszerzonych.

- Każdą osobę która choćby pomyślała kiedyś o angielskim i chce używać języka którym posługuje się 984 000 000 milionów ludzi.  Ja sprawię, że do nich dołączysz.

KURS BUSINESS ENGLISH

 1. spotkania, e-mails, prezentacje, rozmowy telefoniczne - ze mną to już nie straszny dla Ciebie pakiet
 2. słownictwo z Twojej branży - będziesz bogatszy o kolejne 10 nowych słów, na każdej lekcji, które podkreślą Twój profesjonalizm przed szefem.
 3. magazyny, video, podcasty - będę stymulował Twoją głowę z każdej możliwej strony.

Co masz ode mnie?

- bombę energetyczną - która sprawia, że przyswajasz angielski dwa razy szybciej-elastyczny grafik-to ty decydujesz kiedy kończysz kurs lub potrzebujesz przerwy- tylko pamiętaj, że po powrocie zero litości-wracamy z podwojoną siłą.

- skuteczną metodę -nowatorski sposób który pozostawia długi ślad w Twojej pamięci, po moim kursie wiedza jest z Tobą do końca.

- gwarancję sukcesu -moi uczniowie często pytają się mnie dlaczego nie spotkali mnie wcześniej. 

Wierze, że dołączysz do mojej elitarnej grupy uczniów i razem nawiążemy super relacje!

Pisz śmiało lub dzwoń: +48 693-543-429  

Pamiętaj, że u mnie miejsca szybko znikają więc nie zastanawiaj się długo.

Cena zajęć dla jednej osoby:

45min-110zł.
60min-130zł.-bestseller
75min-180zł.

Wystawiam faktury VAT

Do usłyszenia!

*możliwe kursy grupowe w korporacjach, jeżeli uda mi się zostać u Ciebie w firmie to Ty otrzymujesz miesiąc korepetycji face to face gratis. (Warszawa)

Pozdrawiam, 
Marcin

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 20:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa06:00 - 20:00
Czwartek06:00 - 20:00
Piątek06:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

Świetny nauczyciel z przemyślanym planem działania i bardzo dobrą metodyką. Dzięki niemu bardzo szybko przełamałam barierę językową i zauważałam naprawdę duże postępy. Dodatkowo mega miła atmosfera zajęć. Marcin za każdym razem jest zaangażowany w zajęcia. Sprawia, że nawet intensywna praca staje się przyjemna. Polecam wszystkim. Nie znajdziecie bardziej kompetentnego i profesjonalnego lektora.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Bardzo dobry nauczyciel ! Miałam licznych korepetytorów, ale Marcin jest najlepszy! W przeciągu miesiąca (!) zrobiłam bardzo duży progres. Z osoby która miała bardzo dużą barierę w mowie, zastanawiała się bardzo długo nad doborem słów i czy druga osoba mnie zrozumie, dzięki korepetycjom mówię teraz wszystko bez większego stresu, udało mi się przełamać barierę. Marcin ma bardzo dobre podejście do uczniów. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.