Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Marcin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Aktualnie uczę się z dwoma lektorami. Zawsze chciałem mieć zajęcia z native speakerem jednak nie byłem gotowy. Po pół roku z Marcinem udało się dokonać transferu :) Cenię sobie jego cierpliwość i zaangażowanie. Szczerze polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Ciesze się, że trafiłem na tego lektora bo szybko pozbyłem się bariery. Zajęcia są aktywne co sprawia, że po ponad roku jestem nadal zmotywowany. Zasłużone 5 gwiazdek! Dodam tylko, że nie na żarty Marcin ma ksywkę „butcher” :D

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

Świetny nauczyciel z przemyślanym planem działania i bardzo dobrą metodyką. Dzięki niemu bardzo szybko przełamałam barierę językową i zauważałam naprawdę duże postępy. Dodatkowo mega miła atmosfera zajęć. Marcin za każdym razem jest zaangażowany w zajęcia. Sprawia, że nawet intensywna praca staje się przyjemna. Polecam wszystkim. Nie znajdziecie bardziej kompetentnego i profesjonalnego lektora.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Bardzo dobry nauczyciel ! Miałam licznych korepetytorów, ale Marcin jest najlepszy! W przeciągu miesiąca (!) zrobiłam bardzo duży progres. Z osoby która miała bardzo dużą barierę w mowie, zastanawiała się bardzo długo nad doborem słów i czy druga osoba mnie zrozumie, dzięki korepetycjom mówię teraz wszystko bez większego stresu, udało mi się przełamać barierę. Marcin ma bardzo dobre podejście do uczniów. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.