Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Tychy

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marta

O mnie

Mam na imię Marta. Jestem pedaogogiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (wychowawca klas 1-3). Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim o specjalności: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika oraz studia podyplomowe o kierunkach:

- "Surdopedagogika i tyflopedagogika";-"Diagnoza i rewalidacja pedagogiczna";-"Pedagogika specjalna - edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu".

Obecnie pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzę również zajęcia rewalidacyjne z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Praca od zawsze jest moja pasją i wypełnia większą część mojego życia. Wiele czasu spędzam na pogłębianiu wiedzy, wyszukiwaniu skutecznych metod i form pracy z dziećmi. Uważam że nauka przez zabawę, działanie, samodzielne odkrywanie, to klucz do sukcesu.

Bliskie memu sercu są słowa Janusza Korczaka "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy".

W życiu zawodowym oraz prywatnym cenie sobie otwartość, szczerość, zaufanie i wzajemne zrozumienie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Nauczyciel mianowany
Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Przedszkole
09.2015 - aktualnie
Rewalidant
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

Z całego serca polecam Panią Martę. Pełen profosjonalizmu i empatii nauczyciel o wielkim sercu do dzieci. Zawsze przygotowana do zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.