Niko Doroshenko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Gdańsk (Przymorze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przyjechałeś do Polski i chcesz nauczyć się języka? Nie możesz otrzymać pracę bo nie rozmawiasz po polsku? Czy poprostu chcesz polepszyć swoje umiejętności językowe? Chętnie ci w tym pomogę! Jestem bardzo spokojna i uprzejma. Mogę przewrócić najnudniejszy temat na ciekawą rozrywkę. Uważam, że kluczem do udanej nauki są życzliwość i dobre relacje między nauczyczelem a uczniem.

You have come to Poland and you want to learn Polish language? Couldn’t get a job because you don’t speak Polish? Or you just want to make your language skills better? I’m here to help! I am very patient and polite. Even the most boring topic I can turn to an interesting game. I think, that kindness and good relations between student and teacher are the key to a successful learning.

Вы приехали в Польшу и хотите выучить язык? Не можете получить работу, так как не разговариваете по-польски? Или просто хотите усовершенствовать свои языковые навыки? Я здесь, чтобы помочь! Я очень спокойна и вежлива. Даже саму скучную тему я могу превратить в интересное развлечение. Считаю, что доброта и хорошие отношения между учеником и учителем - залог успешного обучения

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa
Czwartek14:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Politechnika Warszawska
Inżynieria Środowiska
10.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Środowiska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.