Niko Doroshenko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Gdańsk (Przymorze)

O mnie

Jestem miłą i uśmiechniętą studentką. Znam doskonale języki ukraiński i rosyjski (pochodzę z Ukrainy) oraz polski. Chętnie udzielę korepetycji języka rosyjskiego, języka polskiego dla obcokrajowców oraz fizyki, chemii, biologii lub matematyki na poziomie szkoły średniej. Mogę prowadzić zajęcia zdalne lub przyjechać do Państwa w dowolne miejsce Trójmiasta.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Politechnika Warszawska
Inżynieria Środowiska
10.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Środowiska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.