Marta - chemia i język włoski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Szczecin
Lublin
Warszawa
Rzeszów
Poznań
Faktura VAT

Marta - chemia i język włoski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/571 opinii
Dla użytkownika Marta - chemia i język włoski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet medyczny w Lublinie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 71
avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Pani Marta wyjaśnia skomplikowane zagadnienia w prosty i przystępny sposób. Doskonale przygotowała mnie do matury, dzięki czemu dostałem się na wymarzony kierunek studiów. Gdy trafiłem na korepetycje do pani Marty, to praktycznie nie rozumiałem chemii. Już po pierwszej lekcji zauważyłem, że zadania tłumaczone są przez nią zupełnie inaczej niż w liceum, do którego uczęszczałem. Tak naprawdę dopiero zacząłem rozumieć chemię po tych korepetycjach. Pani Marta miała dla mnie wiele cierpliwości. Potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania i zrozumiale wyjaśnić zadania. Szczerze polecam innym, szczególnie tym, którzy myślą o studiach medycznych. Pani Marto, bardzo dziękuję!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z panią Martą, które prowadzone są na wysokim poziomie. Materiał, który dla mnie był niezrozumiały w szkole, po lekcjach z panią Martą okazał się prosty. Dzisiaj mogę przyznać, że trafiłem na doskonałego korepetytora. Zajęcia z panią Martą zaowocowały wysokim wynikiem na maturze. Uzyskałem wynik 92 procent, co pozwoliło mi się bez problemu dostać na wymarzony kierunek lekarski już w pierwszym naborze. Zdaję sobie sprawę, że po lekcjach w mojej szkole o takim wyniku mógłbym tylko pomarzyć. Polecam każdemu. Pani Marta jest osobą niezwykle sumienną, cierpliwą i punktualną. Widać, że chemia jest prawdziwą pasją. Jestem bardzo wdzięczny za ten czas naszej współpracy, który zaowocował wielkim sukcesem. Dziękuję!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Na zajęcia do Pani Marty zapisałam się z polecenia siostry, która dzięki korkom osiągnęła bardzo wysoki wynik z matury z chemii i dostała się na jej wymarzony kierunek lekarski. Nigdy nie miałam większego problemu z nauką chemii, ale uważałam, że lekcje w szkole nie byłyby wystarczające, by uzyskać wysoki wynik z matury. Zapisanie się na korki było bardzo dobrą decyzją. Od początku zajęcia były dla mnie samą przyjemnością. Dzięki temu, że były prowadzone online, nie marnowałam czasu na dojazdy na zajęcia i mogłam poświęcić więcej czasu nauce. Zajęcia zawsze rozpoczynały się krótką kartkóweczką, przez którą musiałam powtarzać i zapamiętywać regularnie materiał. Następnie sprawdzałyśmy błędy, które zostały zrobione w pracy domowej, aby uniknąć popełniania ich kolejny raz. Potem szłyśmy dalej z materiałem, czy to była teoria czy zadania. Dzięki temu systemowi materiał był przerabiany, powtarzany i sprawdzany. Nie dość, że dzięki temu zdałam maturę z wynikiem 95%, to jeszcze same zajęcia bardzo mi się podobały. Pani Marta nie tylko bardzo dobrze tłumaczy i nauczyła mnie tematów, których nie do końca rozumiałam lub nie lubiłam, ale również można było z nią miło porozmawiać. Korki są dość wymagające, praca domowa zawsze musi być odrobiona, a notatki zrobione na lekcji powtórzone i jak najlepiej zapamiętane, ale właśnie dzięki temu osoby, które uczęszczają na zajęcia do Pani Marty osiągają tak wysokie wyniki z matur. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam się zapisać każdemu, kto chce doskonale zdać maturę. <3

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pani Marta jest zdecydowanie najlepszą nauczycielką na jaką trafiłam. Miałam ogromne zaległości z chemii, ale dzięki zajęciom z Panią Marta udało mi się wszystko nadrobić. Zajęcia wspominam cudownie, była wspaniała atmosfera, Pani Marta bardzo mnie wspierała i dodawała motywacji. Forma zajęć bardzo mi odpowiadała, wszystko było pokazane na pięknych prezentacjach. Dzięki kartkówkom i pracom domowym udawało mi się zrozumieć chemię, a nie tylko wykuć na pamięć. Dzięki Pani Marcie chemia stała się moim ulubionym przedmiotem i z przyjemnością się jej uczyłam i udało mi się napisać maturę na bardzo wysokim poziomie!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Marty. Gdy przyszłam w klasie maturalnej na korepetycje miałam duże zaległości z materiałem, jednak dzięki Pani nauka tego przedmiotu przestała stwarzać mi problemu. Na lekcji Pani Marta bardzo dokładnie omawiała każde zagadnienie, które może pojawić się na maturze. Wiedzę przekazywała za pomocą prezentacji, które zawierały wszystkie niezbędne wiadomości do egzaminu, a dodatkowo- piękne ilustracje do tematu umilające naukę. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela. Polecam serdecznie wszystkim!!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Trafiłam na Panią Martę przypadkiem, ale traf ten był strzałem w dziesiątkę! Dzięki Pani Marcie nauczyłam się rozwiązywać zadania problematyczne, nieschematyczne ale przede wszystkim bardzo polubiłam chemię. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej, ale zarazem wymagającej atmosferyczne, co pomaga z dnia na dzień się rozwijać i ulepszać stan swojej wiedzy. Pani Marta oprócz tego sprawdza zadania domowe, których mało nie było, szczególnie ode mnie, co też jest bardzo wartościowe w przygotowaniach do matury. Pani Marto, dziękuję za ten czas, bardzo wszystkim polecam zajęcia! Lepszego adresu nie znajdziecie!❤️

avatar
maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Zaczęłam zajęcia z Panią Martą 2 lata przed maturą i była to zdecydowanie bardzo dobra decyzja. Na odpowiednie przygotowanie do matury w szkole nie mogłam liczyć , ponieważ nauczycielka była nieprofesjonalna, olewała nas i uczyła chemii npdst. przestarzałych materiałów. Dzięki lekcjom z Panią Martą zrozumiałam, że w chemii nie liczy się wyuczenie wzoru, schematu rozwiązania, a myślenie chemiczne, które dzięki niej udaje mi się wypracowywać. Formuła zajęć jest przyjazna, są zadawane prace domowe, kartkówki i zaliczenia, a dzięki temu ja czuję się dobrze przygotowana do matury :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Martą.
Zaczęłam uczęszczać na korepetycje w wakacje przed klasą maturalną. Nie byłam pasjonatką chemii, zajęcia w szkole z tego przedmiotu były na bardzo niskim poziomie, a jeszcze większą niechęć do chemii spowodowały korepetycje u niekompetentnego nauczyciela. Na szczęście znalazło się jeszcze dla mnie miejsce u Pani Marty i udział w Jej zajęciach to była najlepsza decyzja. Pani Marta to ktoś więcej niż korepetytor, to również wspaniała osoba z ogromną wiedzą i cudownym podejściem do ucznia. Poziom i forma zajęć są rewelacyjne, lekcje prowadzone są w oparciu o Jej profesjonalne autorskie materiały, takie jak prezentacje czy samodzielnie ułożone zadania. Jest wymagającą nauczycielką, na każdej lekcji na ucznia czeka kartkówka, a po niej rzetelnie sprawdzana praca domowa. Po określonej partii materiału należy też napisać zaliczenie by zacząć omawianie jego dalszej części. Pani Marta odmieniła moje wyobrażenie o korepetycjach, przychodziłam na nie bez niepotrzebnego stresu, zawsze z uśmiechem na ustach, otrzymałam od Niej wiele wsparcia i wiary w moje siły. Zajęcia są dla osób zdecydowanych i zdeterminowanych, które wygospodarują dużo czasu na naukę i nie boją się ciężkiej pracy, która z pewnością przyniesie wymarzone efekty. Skala od 1 do 5 jest zdecydowanie za mała, wiedza, umiejętność jej przekazania oraz wkład w pracę Pani Marty zasługują na znacznie wyższą ocenę. Dzięki Niej nie tylko zrozumiałam chemię, ale też stała się ona dla mnie przyjemnością. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela, najlepiej obrazuje to fakt, że nawet po napisaniu matury z chemii bardzo tęsknię za Panią Martą i jej pieskiem. Wszystkim szczerze polecam, a Ciebie, Pani Marto, serdecznie pozdrawiam!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Pani Marta jest absolutnie najlepszym nauczycielem na jakiego tylko mogłam trafić. Zaczynając zajęcia, z chemii nie wiedziałam praktycznie nic. Dzięki zajęciom z Panią Martą nie tylko zrozumiałam, ale też polubiłam chemię. Na zajęciach uczymy się z prezentacji, robimy wiele wymagających zadań. Pani Marta jest niesamowita, potrafi wytłumaczyć wszystko prosto i zrozumiale, całym sercem polecam zajęcia każdemu komu zależy na wysokim wyniku z chemii i będę za nimi tęsknić.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martą. Świetne przygotowanie do matury, wiedza przekazywana w jasny sposób, pełen profesjonalizm:) Polecam!

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Pani Marta jest najlepszym korepetytorem na którego mogłam trafić. Wiedza jest przekazywana w sposób klarowny i wyczerpujący. Prace domowe, kartkówki, zadania autorskie oraz arkusze maturalne mobilizują do ciągłej pracy. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Pani Marta jest bardzo miłą, cierpliwą i kochaną osobą a jednocześnie wymagającą co motywuje do osiągnięcia wymarzonego wyniku na maturze. Nigdy nie sądziłam, że nauka może być tak przyjemna. Już tęsknię za zajęciami <3
Bez cienia wątpliwości mogę polecić lekcje z Panią Martą

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Pani Marta przygotowywała mnie do poprawienia matury z chemii. Nigdy wcześniej nie trafiłam na korepetytora, który w swoją pracę wkłada tak dużo serca, energii i zaangażowania. Zajęcia są REWELACYJNE ! A efekty jeszcze lepsze. Każdy temat jest bardzo dokładnie omawiamy. Ogrom materiałów, prac domowych, kartkówek gwarantowany. Podsumowując - wybór Pani Marty to była najlepsza decyzja.

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Pani Marta dosłownie uratowała moją maturę z chemii! Byłam pewna że już dla mnie nie ma nadziei, a po roku korepetycji napisałam maturę bez żadnego problemu! Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera i cała nabyta wiedza była weryfikowana na bieżąco dzięki dużej ilości prac domowych. Polecam Panią Martę wszystkim!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Na korepetycje do Pani Marty zaczęłam uczęszczać w trakcie wakacji przed klasą maturalną. Szukałam osoby, która umożliwi i ułatwi przygotowanie do matury z chemii. Po lekcjach chemii prowadzonych w szkole byłam nieco zniechęcona do tego przedmiotu, ale już po pierwszych zajęciach z Panią Martą wiedziałam, że dzięki współpracy uda mi się osiągnąć wymarzony wynik. Podczas zajęć panowała przyjemna atmosfera, a Pani Marta zawsze dawała mi odpowiedzi, które rozwiewały wszelkie wątpliwości. Dzięki pracom domowym, które są wnikliwie sprawdzane przez panią Martę, informacje z zajęć są systematycznie przyswajane i powtarzane. Jeśli zależy Ci na najlepszym przygotowaniu do egzaminu oraz wysokim wyniku, polecam serdecznie korepetycje z Panią Martą! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Z całego serca polecam Panią Martę. Każde zajęcia były świetnie zorganizowane a informacje podawane na zajęciach bardzo praktyczne. Pani Marta świetnie tłumaczy między innymi zadania obliczeniowe tak że po kilku próbach nie ma się problemu z rozwiązywanie nawet tych najtrudniejszych. Teoria jest podawana w bardzo przystępny sposób więc można się jej szybko i miło nauczyć. Częste kartkówki uczą dysponowania czasem i działania pod presją czasu. Większość zadań i przykładów które były na zajęciach pojawiło się na prawdziwej maturze. Dzięki Pani Marcie prawdziwa matura była wręcz przyjemna do napisania. Nie mogłam trafić lepiej :))

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Szkoda, że najwyższa opinia to jest 5/5. Pani Marta zasługuje na znacznie więcej, jest zdecydowanie poza skalą ;). Przysięgam, że nie istnieje lepsza osoba która udziela korepetycji z chemii. Zajęcia były cudowne, super atmosfera, przykro mi że to już koniec. Nauka chemii stała się prosta i przyjemna. Podczas lekcji wszystkie zagadnienia zostały wytłumaczone tak że nie da się tego zapomnieć gwarantuję. Na pewno w klasie maturalnej nudzić się nie da z ilością pracy domowe, ale uważam że jest to najważniejszy element, bo mobilizuje to systematyczności i powtórek a sama wiedza do głowy niestety nie wchodzi, a szkoda. Polecam każdej osobie z całego serca i już tęsknie za zajęciami. Wspaniała osoba i gwarantowany sukces na maturze czego chcieć więcej. Pozdrawiam :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Czytając poniższe komentarze mogę potwierdzić, że są trafne i doskonale opisują zajęcia prowadzone przez Panią Martę. Program jest dobrze rozłożony w czasie, a każdy dział, czy temat omówiony gruntownie, co rzutuje tym, że na maturze każdy typ zadania jest znajomy i ciężko jest się czymkolwiek zaskoczyć. Oprócz dobrze dobranych i rozplanowanych materiałów ważnym elementem pracy są częste powtórki, w formie kartkówek lub pracy domowej oparte o różnorodne zagadnienia. Całość nauki przebiega w przyjemnej i luźnej atmosferze.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Pani Marta jest po prostu super korepetytorem. Każda lekcja rozpoczyna się krótką powtórzeniową kartkówką. Na zajęciach dokładnie omawiane są zarówno treści teoretyczne jak i zadania obliczeniowe. Cały materiał jest gruntownie utrwalany, dzięki zadawanej pracy domowej. Pani Marta wymaga systematycznej i sumiennej pracy. Jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu macie gwarancję dobrego wyniku na maturze.
Pracowałam z Panią Martą dwa lata i już zdążyłam zatęsknić za naszymi zajęciami <3
Szczerze polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Zajęcia z Panią Martą mogę zdecydowanie polecić każdemu. Podczas nich zostaje omówiony cały niezbędny do matury z chemii materiał. Zagadnienia tłumaczone są w sposób zrozumiały dla ucznia, a ich naukę ułatwia miła atmosfera panująca podczas zajęć oraz liczne opracowania przygotowane przez Panią Martę. Każda osoba decydująca się na te zajęcia musi być przygotowana na ciężką i systematyczną pracę. Nie ma jednak lepszych zajęć i lepszego korepetytora od Pani Marty. Podczas tych spotkań przekonasz się, że chemię da się polubić i że nie jest ona wcale taka straszna jak mogłoby się to wydawać. Czas spędzony na zajęciach na pewno nie będzie zmarnowanym, sama będę go bardzo miło wspominać.

Jeszcze raz bardzo polecam, jeśli spróbujesz już od pierwszego spotkania będziesz wiedzieć, że lepiej nie mogłeś trafić.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Serdecznie polecam wszystkim Panią Martę! Jeżeli zależy Ci na dobrym przygotowaniu do matury, świetnym podejściu do ucznia, osobie, którą możesz zapytać o wszystko i zawsze otrzymasz odpowiedź to dobrze trafiłeś! Kiedy ja odnalazłam Panią Martę, wiedziałam, że chcę by to właśnie ona mnie uczyła, chciałam kogoś kto mnie przypilnuje, z kim będę rozwiązywać najróżniejsze zadania i nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Nie ma co się oszukiwać, tylko ciężką pracą można się zbliżyć do swojego celu, nie można odpuszczać i robić sobie przerw. Pani Marta jest świetnym korepetytorem, który zadba byś jak najlepiej zrozumiał temat, przeprowadzi Cię przez wszystkie zadania, nie będziesz się nudzić, to mogę zagwarantować:D Jeśli chcesz prawdziwie się uczyć, a nie tylko udawać, że coś robisz by jakoś zdać tą maturę to nie ma lepszego wyboru niż Pani Marta. Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Martą ! Jeśli zależy Ci na wysokim wyniku na maturze z chemii nie możesz lepiej trafić. Pani Marta tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, każde zagadnienie jest szczegółowo omówione i przećwiczone na zadaniach maturalnych. Atmosfera na zajęciach jest bezstresowa. Kartkówki na każdych zajęciach i duża ilość pracy domowej motywują do działania i pozwoliły mi uzyskać wysoki wynik na maturze.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Nigdy życiu nie spotkałam tak rewelacyjnego nauczyciela jak Pani Marta, jednocześnie przebijając się przez stosy korepetytorów z różnych przedmiotów i nauczycieli licealnych czy akademickich. Najbardziej właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz same pozytywne odczucia jeżeli chodzi o współpracę pod kątem przygotowania do matury na nawet 100% (jest to absolutnie realne). Maksymalne zaangażowanie i wprawdzie permanentny kontakt w problematycznych sytuacjach. Mnóstwo materiałów i przemyślany system nauki. Nie liczyłabym tylko na to że korepetytor sam sprawi, że wyniki będą satysfakcjonujące - Pani Marta bardzo dużo wymaga i oczekuje dojrzałego, ale jednocześnie zdrowego podejścia co skutkuje obustronnym sukcesem.
Jeżeli tylko uda Ci się zawiązać współpracę z Panią Martą - wiedz, że masz przed sobą ogromną szansę i nie zmarnuj jej!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Korepetycje u Pani Marty to gwarantowany sukces na maturze. Na pierwsze zajęcia przyszłam będąc na bardzo marnym poziomie z chemii i przez rok chodzenia 2 razy w tygodniu przerobiłam cały materiał i miliony zadań które przygotowały mnie na egzamin. Wymagało to systematyczności i ciężkiej pracy, ale efekt jest tego warty. Zarówno lekcje stacjonarne jak i online są przeprowadzane w bardzo staranny sposób, więc polecam obie opcje. Na zajęciach wszystko jest tłumaczone i wszelkie wątpliwości są rozwiane. Na egzamin szłam spokojna po przerobieniu wielu matur i ich omówieniu. Atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju a Pani Marta to przekochana osoba. Zarówno za nią jak i za jej pieskiem towarzyszącym mi na każdych zajęciach już tęsknię. Korepetycje u Pani Marty to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Z całego serca polecam! :))

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Do Pani Marty trafiłam w drugiej kasie liceum, kiedy moja wiedza z chemii była znikoma. Ukończyłyśmy materiał do matury pięć miesięcy przed egzaminem, a dzięki systematycznemu powtarzaniu wszystkich zagadnień (dzięki robieniu zadań i pracy domowej) byłam świetnie przygotowana do matury. Przed egzaminem i w jego trakcie nie byłam zupełnie zestresowana i niczym nie byłam zaskoczona. Przyjazna atmosfera na zajęciach pomaga zrozumieć najtrudniejsze punkty podstawy programowej. Nie znam bardziej zafascynowanego tematem nauczyciela niż Pani Marta. Pani Marta pomoże w zrozumieniu chemii każdemu, wiec z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze jest najlepszą korepetytorką pod słońcem!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Do Pani Marty trafiłam (z bardzo nikłą wiedzą) w sierpniu ubiegłego roku 2019 i żałuję, że nie stało się to wcześniej.. Pani Marta jest świetną korepetytorką, chemia jest jej pasją, co można odczuć na lekcjach, które prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Nigdy (nawet po 3 latach liceum) nie nauczyłam się tyle z chemii co u Pani Marty.
Korepetycje z tą Panią to najlepsze, co mnie spotkało przed maturą. Jest Ona bardzo sympatyczną i inteligentną osobą, która posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze - potrafi przekazać ją w łatwy i przyjemny dla ucznia sposób. Dzięki tym lekcjom nauczyłam się sumienności oraz pracowitości.
Dzięki Pani Marcie polubiłam się z chemią i szczerze przyznam, że smutno się robi na myśl, że jestem już po maturze i nasze lekcje dobiegły końca.
Polecam! To najlepsza Korepetytorka pod słońcem!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Zajęcia z Panią Martą to była najlepsza decyzja! Polecam wszystkim, którzy chcą się bardzo dobrze przygotować do matury z chemii. Na zajęciach miła atmosfera. Systematyczna nauka, kartkowki, prace domowe pomogły mi utrwalić wiedzę ale też nauczyć się rzeczy których nie rozumiałam w szkole.Dzięki notatkom, które robi Pani Marta można wszystko powtórzyć. Aż trudno się rozstawać. To była miła współpraca!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Do Pani Marty trafiłam po maturze z bardzo nikłą wiedzą. Jedyne czego żałuję to to, że tak późno ją poznałam. Czułam, że każde zajęcia u Pani Marty to ogromny progres w mojej chemicznej drodze, masa przerobionych zadań, kilka zapisanych zeszytów. Nie było możliwość niedorobienia pracy domowej czy nienauczenia się na kartkówkę, a to najbardziej motywowało do ciągłej pracy. Każde zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Pani Marta ma dużo cierpliwości, nawet gdy trzeba tłumaczyć to samo kolejny raz. Uważam, że te zajęcia są zdecydowanie dla osób zdeterminowanych i nastawionych na ciężką pracę. Bardzo polecam! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Pani Marta to zdecydowanie najlepsza korepetytorka na jaką udało mi się trafić! Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze, zawsze zaczynają się od kartkówki co motywuje do nauki! Na zajęciach wszystko omawiane jest dokładnie, a po zajęciach mnóstwo pracy domowej, aby usystematyzować wiedzę. Dzięki korepetycji z Panią Marta nauczyłam się więcej do matury niż w liceum czy na korepetycjach z innymi korepetytorami. Aż przykro jest się rozstawać. Z wybrania Pani Marty nie można być niezadowolonym!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Pracę z Panią Martą można podsumować jednym zdaniem. Jest najlepsza. Niech nikomu nie wyda się podejrzane 100% zadowolenia-nie jest to słodzenie. Pani Marta jest wymagającym nauczycielem i wspólna praca na pewno nie zawsze będzie łatwa i przyjemna, ale wysokie wyniki są często okupione godzinami pracy ,które budzą ogromną satysfakcję. Jedyne czego żałuję, to że trafiłam do niej dopiero po liceum po serii lekcji z korepetytorami, którzy przy Pani Marcie wyglądają jak mniej niż zero. Polecam serdecznie, chociaż znając obłożenie jak to czytacie, to nie ma już miejsc:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Korepetycje u pani Marty odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, mimo tego, że jest ona wymagającą korepetytorką. Jestem bardzo zadowolona z formy zajęć jak i przygotowania do matury, którą da się napisać na satysfakcjonujący nas wynik, dzięki pani Marcie. Polecam serdecznie każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Pani Marta jest bardzo dobrą i wymagającą korepetytorką. Dzięki współpracy z nią osiągnęłam wynik 90% na rozszerzonej maturze z chemii. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Serdercznie polecam każdemu!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pani Marta to z pewnością najlepsza korepetytorka! Zajęcia odbywają się w przyjemnej i luźnej atmosferze, materiał przerabiany jest bardzo wnikliwie dzięki czemu na maturze z chemii nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Dzięki setkom przygotowanych i sprawdzonych przez Panią Martę zadań sukces na maturze z chemii jest gwarantowany. Kilka miesięcy pracy pod okiem Pani Marty zagwarantowało mi poprawę zeszłorocznego wynku matury o 35% i zakwalifikowanie się na kierunek lekarski. :) Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pani Marta to najlepsza korepetytorka,jaką miałam. Jest wymagająca,ale też bardzo się stara- wszystko dokładnie tłumaczy i daje mnóstwo zadań,żeby przećwiczyć dane zagadnienie do perfekcji. Wszystko jest omawiane przez panią Martę w sposób dokładniejszy i bardziej zrozumiały niż w szkole. Zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze.Polecam korepetycje u pani Marty, to gwarancja polubienia chemii i świetnie napisanej matury!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pani Marta nauczy do matury każdego. Jest wymagająca, dzięki czemu uczy systematyczności i sumienności. Już po paru miesiącach pracy z nią widać naprawdę ogromne efekty nauki. Wspaniałe podejście do ucznia, dzięki niej chemia staje się łatwym i przyjemnym przedmiotem. Bardzo miła atmosfera na zajęciach i profesjonalne podejście. Polecam każdemu, z Panią Martą najlepsze korepetycje!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Świetne zajęcia, bardzo miła i przyjazna do nauki atmosfera. Na zajęciach tych nauczyłam się bardzo dużo, przychodząc nic nie wiedziałam, Pani Marta świetnie mi wszystko tłumaczyła, gdy miałam jakieś wątpliwości to na spokojnie jeszcze raz coś przerabiałyśmy. Jeśli zaczynasz 3 klasę liceum i nic nie ogarniasz z chemii, to zajęcia u Pani Marty są najlepszym rozwiązaniem. Najlepsze korki na świecie! Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Zajęcia u Pani Marty prowadzone są w przemiłej atmosferze, nauka bez stresu. Przychodząc pierwszy raz na zajęcia zaczynałam z zerową wiedzą, każdy temat z którym miałam problem przerabiałyśmy do skutku, w prosty zrozumiały sposob. Nie bałam się zadawać nawet najgłupszych pytań. Pani Marta jest dość wymagająca, przed co dba o wysoki poziom nauki i bardzo dobre wyniki na maturze i w szkole. Jest najlepszym korepetytorem na jakiego mogłam trafić i naprawdę polecam wszystkim!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Przychodząc do pani Marty nie byłam szczególną fanką chemii, co przekładało się na moją wiedzę (lub raczej jej brak) z tego przedmiotu. Po kilku pierwszych zajęciach wiedziałam już, że jestem w dobrych rękach. Pani Marta dokładnie omawia każdy temat oraz typ zadań, upewnia się, że uczeń go rozumie i w razie potrzeby wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Plan każdych zajęć jest starannie przemyślany tak, że czas spędzony na nich jest wykorzystany w 100%. Dodatkową motywacją do nauki jest duża ilość pracy domowej - umożliwia to również utrwalenie zdobytej wiedzy. Zajęcia z panią Martą nie tylko sprawiły, że polubiłam chemię, ale pozwoliły mi napisać maturę na wysokim poziomie i dostać się na wymarzone studia. Myślę, że nie ma w Lublinie osoby, która lepiej przygotuje do matury z chemii niż pani Marta. Zdecydowanie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Serdecznie polecam tę korepetytorkę. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a Marta jest wymagającą osobą, potrafiącą bardzo dobrze wytłumaczyć chemię. Duże ilości zadawanych prac domowych, przerobione i omówione zadania gwarantują utrwalenie materiału i świetne przygotowanie do matury.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Marty. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury, podczas lekcji wykazywała się ogromnym zaangażowaniem, jest wymagająca, kartkówki i mnóstwo pracy domowej motywowały mnie do nauki, lekcje przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Najlepsza korepetytorka jaką miałam. Idźcie do Marty, a nie pożałujecie!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Naprawdę polecam, nie można trafić na lepszego korepetytora! W 8 miesięcy nauczyłam się więcej niż przez 3 lata w liceum, dzięki czemu wyniki z próbnych matur wzrosły u mnie z 40-60% na ponad 90% (a błędy wynikały raczej z mojego nieuważnego czytania niż niewiedzy). Wszystko dzięki świetnej atmosferze na zajęciach, tysiącom przerobionych zadań podczas rozwiązywania prac domowych i zawsze przejrzystemu i zrozumiałemu tłumaczeniu różnych zagadnień ze strony Pani Marty. Polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Dzięki korepetycjom do matury z chemii podeszłam bezstresowo i w pełni przygotowana. Duża ilość przerobionych zadań i otrzymanych materiałów oraz cierpliwość korepetytorki sprawiły, że zrozumiałam , a przede wszystkim - polubiłam chemię :) Zdecydowanie polecam !!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Najlepsza korepetytorka jaka może być! :) Świetne przygotowanie do matury, bardzo miła atmosfera, kilogramy materiałów do nauki i dużo pracy, a efektem wszystkiego są wysokie wyniki i wymarzone studia, a to wszystko dzięki Marcie! Nikogo innego bym nie poleciła! :)

avatar
Paulinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Dzięki korepetycjom z Martą udało mi się dobrze zdać egzamin maturalny z chemii. Jest to osoba bardzo cierpliwa, ciepła oraz wyrozumiała. Lekcje były prowadzone w bardzo zrozumiały sposób, dostosowany do moich potrzeb. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z chemią - zajęcia z Martą gwarantują polepszenie ocen i dobre wyniki egzaminów :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

W moim mniemaniu jedyna godna polecenia korepetytorka z niesamowitym podejściem pedagogicznym oraz nietuzinkowym poczuciem humoru ;) skutecznie dyscyplinuje i motywuje do samodzielnej pracy w domu. Aż żal było się rozstawać ! Gorąco polecam - mieszkanie Marty staje się dla ucznia drugim domem z ogromną skarbnicą wiedzy !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Miła i wesoła atmosfera na zajęciach ale kiedy trzeba robi się mniej sympatycznie i wiesz ze trzeba sie skupić! (jak się nie nauczysz). Przygotowanie rewelacyjne, praktycznie gwarantowane 90%+ na
maturze. W wielkim skrócie, serdecznie polecam :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Marta jest bardzo wymagająca ale to tylko motywuje do nauki. Poza tym na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Oczywiście trzeba się uczyć, ale trzeba się przyłożyć żeby się coś nauczyć. Wcześniej bardzo niechętnie podchodziłam do nauki chemii, natomiast po zajęciach z Martą chemię wręcz polubiłam. Jeżeli miałabym iść gdzieś na korepetycje ponownie z pewnością zadzwoniłabym do Marty. :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Rewelacyjne zajęcia z bardzo dokładnym omówieniem i przecwiczeniem kolejnych partii materiału. Na każdych zajęciach wejściówka sprawdzająca i do domu seria zadań dla utrwalenia materiału. Bardzo wymagająca korepetytorka. Dzięki temu szłam pewna wyników na maturę, które poprawiłam na powyżej 90%. Polecam. Polecam. Polecam.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Jedyny korepetytor który GWARANTUJE efekty, nie odpuszcza i motywuje, nawet jak juz nie ma siły na naukę :-) Bardzo dobre materiały, przemyślany plan, zdecydowanie polecam!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Z wszelka odpowiedzialnością moge powiedzieć, ze jest to najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia. Bardzo dużo dały mi zajęcia chemii z Martą, jednak osoby ktore uczęszczają na te lekcje musza być nastawione na sukces i nie bać sie pracy. Jest dużo zadań i dużo informacji do przyswojenia. Nie ma miejsca na brak zaangażowania w zajęcia. Jednak jest to ciężka praca która owocuje. Cała moja wiedzę chemiczna zawdzięczam Marcie. Nauczyła mnie zarówno teori jak i wykorzystywania jej w praktyce. Jestem jej za to naprawde wdzięczna! Pozdrawiam ;)

avatar
Paulinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2016

Kim jest Marta? To odpowiednia osoba dla każdego,kto chce rzetelnie przygotować sie do matury z chemii! W tym roku zakończyłam zajęcia z chemii- pełne materiałow, kserowek, zadań, tabel i notatek. Podziwiam Martę za cierpliwość w dotarciu do mnie, za dokładność przekazywanych treści, ogromna wiedzę i rozwiewanie wszelkich watpliwosci. Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem powiedziec - to byl najlepszy wybor,jesli chodzi o przygotowanie do matury. Dodatkowo - poza ogromna wiedza, przekazywana w sposob dostosowany do ucznia - pasja,zainteresowanie,wymagania i mila atmosfera sa tym, czego szukalam u korepetytora. Tutaj znalazlam wszystko, co pozwolilo mi z przyjemnoscia uczyc sie do matury. Jednakze musze ostrzec: bedzie duzo pracy i duzo zadan! Ale wlasnie to sprawi, ze chemie bedziecie miec w malym paluszku! Dziekuje za ten cudowny rok wspolnej pracy, Marto! Pozdrawiam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Marta jest najlepszą korepetytorką jaką w życiu udało mi się poznać przychodząc do niej na zajęcia trzeba nastawić się na cięzką pracę, kilogramy pracy domowej (dosłownie), ale napewno zaowocuje to świetnymi wynikami z matury w czerwcu. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze oraz przy pełnym profesjonaliźmie. Osobiście polecę Martę każdemu kto chce spełnić swoje marzenia związane ze studiami i potrzebuje do tego kogoś kto będzie wiedział jak nim pokierować i motywować do dalszej pracy ! :)

Marta - chemia i język włoski

Dzięki Klaudia, miło czytać taką opinię, pozdrawiam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Jeżeli chcesz dostać się na wymarzone studia to idealnie trafiłeś! Marta jest wspaniałym korepetytorem z ogromną wiedzą i cierpliwością, wytłumaczy wszystko nawet milion razy aż będzie to zrozumiałe. Chcesz dostać się na wymarzone studia? Lepiej trafić nie możesz ;)

Marta - chemia i język włoski

Dziękuję bardzo za opinię i gorąco pozdrawiam Aga! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Jesteś nastawiony na sukces i poszukujesz osoby która pomoże Ci go osiągnąć? To przestań szukać, bo już znalazłeś. Cierpliwie wytłumaczone zagadnienia + setki przerobionych zadań to gwarancja dobrych wyników. Jeśli jesteś nastawiony na ciężką ale i efektywną pracę by dostać się na wymarzone studia to gorąco polecam. Ale nie ma co ufać na słowo, przekonaj się sam! :)

Marta - chemia i język włoski

Dzięki Karolina za opinię, gorąco pozdrawiam!! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Zdecydowanie najlepsza korepetytorka! Dzięki zajęciom z Martą napisałam maturę na 97%. Doskonale tłumaczy, wszystko na spokojnie, ma ogromną wiedzę, odpowiada na każde zadane pytanie, przejrzyście przekazuje informacje. Przygotowuje bardzo dużo materiałów do nauki, ćwiczeń i testów. Dzięki temu skutecznie zmusza do samodzielnej pracy w domu. Polecam tym, którzy chcą uzyskać wysoki wynik na maturze i uczyć się w miłej atmosferze! :)

Marta - chemia i język włoski

Gratuluję Olu świetnego wyniku, nie mogło być inaczej, ciesze się, że mam w tym swój mały udział, pozdrawiam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Marta sprawia, że niemożliwe staje się możliwe! Jej zaangażowanie, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania pozwalają każdemu opanować nawet najtrudniejsze chemiczne zagadnienia. Z nią nie można się nudzić! Dzięki Marcie zdałam maturę na bardzo wysokim poziomie. Jednym slowem najlepsza korepetytorka. Gorąco polecam! :)

Marta - chemia i język włoski

Dziękuję Anetko i trzymam kciuki za dostanie się na wymarzoną uczelnię i kierunek, pozdrawiam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo polecam Martę jako korepetytora. Jej zajęcia + całe masy kserówek to gwarancja dobrze zdanej matury. Dzięki jej pomocy uzyskałam na maturze z chemii 100%. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, ponadto Marta po prostu lubi uczyć :)
Polecam każdemu kto nie boi się ciężkiej pracy :)

Marta - chemia i język włoski

W pełni zasłużone 100%, mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze na uczelni i będę miała przyjemność z Tobą pracować, pozdrawiam Martyna!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Polecam wszystkim Martę! Świetne przygotowanie do matury i bardzo miła atmosfera. Marta posiada ogromną wiedzę, którą z łatwością i chęcią przekazuje swoim uczniom. Jest nauczycielką bardzo wymagającą, lecz przynosi to efekty. Na zajęciach tłumaczy każdy typ zadań, co sprawia, że odrobienie bardzo dużej ich ilości w domu nie sprawia trudności :) chodząc na korepetycje do Marty, nie jest konieczne kupowanie zbiorów (dostajesz wszystkie zadania na zajęciach)! Jestem pewna, że nie ma lepszego korepetytora od Marty!

Marta - chemia i język włoski

Dzięki Iza za opinię, 92% na maturze to świetny wynik, gratuluję :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Chemia z Martą jest taka prosta! :-) Polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej z chemii. Każde zajęcia prowadzone są w niesamowicie miłej atmosferze. Z wielką cierpliwością tłumaczy wiele razy, kiedy po raz n-ty popełniamy ten sam błąd po to, by zrozumieć jak najlepiej. W szkole nie nauczyłabym się tyle, co na tych zajęciach. Ogrom materiałów i pracy domowej, ale również wielkiego zaangażowania ze strony nauczyciela sprawia, że realne staje się osiągnięcie +90% na maturze, a nawet i 100% :-) Wielkie dzięki Marta za te 2 lata i wspólną pracę :-) Pozdrawiam.

Marta - chemia i język włoski

Iza dziękuję za opinię, mam nadzieję, że Twój świetny wynik na maturze pozwoli Ci na dostanie się na wymarzony kierunek, trzymam kciuki i pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

W piątek odebrałem wynik z matury - 98%. Nie mam złudzeń, czyja to zasługa! Poprawiłem maturę o ponad 30%. Dziękuję Ci Marta za cały rok pracy ze mną, za poświęcony mi czas i cierpliwość. Polecam Martę wszystkim tym, którzy chcą uzyskać świetny wynik na maturze, ale nie boją się systematycznej i ciężkiej pracy i dużej ilości pracy domowej. Efekty w maju gwarantowane!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Krótko i na temat: lepszego nauczyciela od Marty w całym kraju nie znajdziesz, może garstkę tak samo dobrych. Polecam lecz tylko tym, którzy są nastawieni na solidną, czasochłonną pracę ale i na zamierzone efekty w maju :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Polecam Martę wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik na maturze. Jest bardzo dobrym, wymagającym, ale też wyrozumiałym nauczycielem. Wszystko przejrzyście i zrozumiałe tłumaczy. Po zajęciach z Marta matura wcale nie wydaje się taka trudna ;)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Martę polecam każdemu na każdej długości i szerokości geograficznej! :) Jest świetną, cierpliwą ale i bardzo wymagającą nauczycielką :) Wreszcie zrozumiałam i polubiłam chemię ! :) Mnóstwo materiałów, jeszcze więcej pracy domowej :) A dzięki temu wszystkiemu można się poczuć "chemicznym orłem" :) SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM którzy mają aspiracje na wysoki wynik z matury :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Marta to świetna nauczycielka, z doskonałym podejściem do ucznia, która zawsze zadba, by nie zabrakło ci pracy domowej. Dzięki zajęciom u niej poznasz i przerobisz chyba wszystkie możliwe zadania chemiczne (ba! zostaniesz wręcz nimi zasypany). Niech najlepszą rekomendacją będzie fakt, że w ciągu 9 mięsięcy przerobiłam i chyba całkiem nieźle opanowałam cały zakres chemii rozszerzonej, a jestem z humana (i mam ambicję na medycynę). Innymi słowy - bardzo polecam! :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Korepetycje u Marty to świetne przygotowanie do matury,olbrzymie zaangażowanie z jej strony i ogromna wiedza,którą świetnie potrafi przekazać każdemu uczniowi. Bardzo duża ilość materiałów i super motywacja dla każdego . Serdecznie polecam każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Martą. Dzięki niej nauczyłam się o wiele więcej niż w szkole. Marta ma świetne podejście do ucznia, sporo wymaga, ale to chyba na korzyść każdego :) Lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2014

Marta ma świetne podejście do ucznia, doskonale potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Przede wszystkim bardzo dużo wymaga od ucznia co bardzo motywuje do nauki :) Polecam każdemu na pewno nie pożałujesz!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2013

Marta ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją świetnie przekazywać. Przeprowadza lekcje z bardzo dużym zaangażowaniem, przygotowuje szereg materiałów niezbędnych do nauki, całość na najwyższym poziomie i wspaniale wytłumaczone. Wreszcie zrozumiałem chemię i zdałem maturę na bardzo wysokim poziomie. Dzięki Marta :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2013

Przygotuj się na systematyczną i ciężką pracę przez cały rok, ale efekty w maju gwarantowane ;) Martę gorąco polecam wszystkim, którzy mają wysokie ambicje i chcą solidnie popracować na swoją przyszłość - duuuużo materiałów, nie trzeba kupować żadnych zbiorów i podręczników, wszystko przejrzyście wytłumaczone, ponadto bardzo miła atmosfera :) Nie będziesz żałować!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Korepetycje z Martą pozwoliły mi na osiągniecie na maturze +90% a błędy nie wynikały ze złego przygotowania a z mojej głupoty. Polecam: duża liczba własnych materiałów + duże wymagania motywują do systematycznej pracy, która jest gwarantem sukcesu !!! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Polecam wszystkim, którzy chcą zdań maturę na bardzo wysokim poziomie, korepetycje warte każdych pieniędzy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2011

Świetna korepetytorka, fajna atmosfera. Wszystko wyjaśnione w prosty i logiczny sposób. Marta jest bardzo wymagająca a przez to skuteczna, bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.