Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

Marta Bilska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/55 opinii
Dla użytkownika Marta Bilska

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2013

Marta świetnie tłumaczy każdy materiał, a lekcje odbywają sie w miłej atmosferze. Serdecznie polecam ;)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Marta jest super !
Miałam lekcje z Martą w gimnazjum i w liceum. Mimo mojej zupełnej matematycznej tępoty jakoś mi się udało przejść przez te lata funkcji, delt wykresów i takich tam, ale to tylko dzięki Marcie ( serio). Na lekcjach zawsze świetnie tłumaczyła a jak jeden sposób nie działał to zawsze znalazł się jakiś inny, do tego Marta wie co osoba przygotowująca się do matury musi umieć ( co bardzo pomaga bo ja sama czasami tego nie wiedziałam) a w sytuacjach gdy wszystkiego jest pełno i nie wiadomo od jakiego zadania zacząć Marta zawsze wie i zawsze jakoś tak działa, że z bałaganu robi się porządek. Dodam jeszcze, że mój wynik z matury podstawowej to 80%, nie musze wspominać czyja to zasługa. Na prawde każdemu polecam Marte - jest genialna z matmy a do tego jest bardzo spoko, ciekawą z pozytywnym nastawieniem do życia osobą !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Również jestem bardzo zadowolony z korepetycji z panią Martą. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć i szybko rozumiem dany materiał pomimo że jest strasznie słaby z matematyki.Korepetycje odbywają sie zawsze w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Bardzoo polecam !!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 grudnia 2013

Świetne korepetycje lepiej nie mogłem trafić 90% z matury mówi samo za siebie (i nie, nie jestem mózgiem matematycznym, chodziłem do klasy humanistycznej :)) Również teraz na studiach nie wiem jak bym sobię bez pani Marty poradził :)))Polecam!!!!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z panią Martą . Korepetycje odbywają sie w miłej ,ciepłej bezstresowej atmosferze potrafi naprawde dobrze wytłumaczyc materiał a takich osób w dzisiejszych czasach jest naprawdę mało.
Serdecznie polecam Oskar :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.