Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii
Dla użytkownika Marta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Agnieszka A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Najlepsze co mogło mnie spotkać to zajęcia z Martą. Zajęcia są różnorodne, ale zarazem dostosowane do moich potrzeb. Każdy dzień nauki powoduje, że coraz lepiej potrafię pisać, jak i mówić po angielsku. Potrafi słuchać i gdy proszę aby było więcej zajęć z pisania lub mówienia tak też Marta stara się dostosować nasze lekcje. Marta jest wymagająca, terminowa, skrupulatna, a także wyrozumiała i cierpliwa. Zwraca uwagę na wymowę, na pisownię i wyjaśnia wszystko to co jest niejasne. Lekcje z Martą odbywałam na żywo jak i on-line, z każdej formy jestem zadowolona. Marta wkłada dużo serca w nasze lekcje za co jestem jej wdzięczna ponieważ oczekuję profesjonalizmu, zaangażowania oraz miłej atmosfery i tak właśnie jest na naszych zajęciach. Gorąco polecam naukę z Martą :)

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Zajęcia z Martą są różnorodne, ale dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia. Naprawdę świetnie się bawiłam na jej zajęciach i jak nigdy dotąd cieszyłam się z nauki tego języka. Do tej pory bariera językowa powodowała, że bałam się najmniejszej możliwości, że będę rozmawiać po angielsku. Teraz nie wiem co to jest "bariera językowa":) Z całego serca polecam. Napewno się nie zawiedziecie.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Marta jest prawdziwym nauczycielem z powołania w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jej profesjonalizm, przygotowanie do każdej lekcji, zaangażowanie, cierpliwość oraz umiejętność wsparcia i zmotywowania ucznia do nauki powodowały, że każda lekcja była czasem wykorzystanym na 110%. Dla mnie - świeżo upieczonej mamy z deficytem czasu i sił miało to ogromne znaczenie.
Dzięki Marcie zdecydowałam się podejść do egzaminu CAE i z niecierpliwością oczekuję na wyniki.

Bardzo polecam Martę każdej osobie poszukującej niezawodnego lektora j. angielskiego!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Marta prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie przy tym nie traci poczucia humoru ani cierpliwości nawet do takich uczniów jak ja... dorosłych, którym po 30-stce zachciało się uczyć angielskiego :)

Jestem wdzięczna za każdą lekcje!

avatar
agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Mam przyjemność współpracować z Panią Martą już prawie rok. Jest nauczycielem cierpliwym i wyrozumiałym, lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Program zajęć dostosowany jest do umiejętności i potrzeb ucznia. Polecam zajęcia z Panią Martą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Mam przyjemność uczyć się angielskiego z Martą już ponad półtora roku(przez Skype’a). Był to dla mnie powrót do konwersacji, robienia zadań i poznawania słówek po dłuuuuugich latach bez kontaktu z językiem. Dzięki Marcie okazał się on bezbolesny i niezwykle owocny:-)Zeszłej zimy zdobyłam certyfikat B2 First (popularne FCE). Nie udałoby mi się to gdyby nie ogrom pracy jakie Marta włożyła w moje przygotowanie: od cierpliwego tłumaczenia kolejnych zawiłości reguł gramatycznych, przez mobilizowanie do przepracowywania kolejnych testów ( w tym próbnego testu pod jej okiem „na czas”), po wiarę we mnie i wsparcie nawet w dniu samego egzaminu.
Jest korepetytorką i nauczycielką, przy której ma się wrażenie, że jest się jej jedynym i najważniejszym uczniem (chociaż wiem, że realnie ma ich całe mnóstwo). Dostosowuje zajęcia ( i zadania) do moich potrzeb i preferencji, zwraca uwagę na szczegóły wymowy, często podrzuca ciekawe i użyteczne zwroty, docenia nawet najmniejsze postępy i motywuje do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi.
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam nawiązanie kontaktu z Martą każdemu, kto lubi efektywną naukę w doskonałym towarzystwie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Marta jest wspaniałą nauczycielką, która mogłabym polecić każdemu jest osoba serdeczna i bardzo pomocna. Lekcje angielskiego to czysta przyjemność. Oby więcej takich nauczycieli z takim podejściem do swojej pracy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Marta jest nauczycielka, ktora potrafi zmotywawac kazdego ucznia do nauki. Zajecia sa bardzo urozmaicone i dostosowane do indywidualnych potrzeb kazdej osoby. Dzieki niej wzbogacilam swoje slownictwo i bez problemu uzywam jezyka angielskiego w pracy zawodowej kazdego dnia. Polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Marta to nauczyciel-korepetytor pracujący z uczniami w każdym wieku, zawsze w sposób dostosowany odpowiednio do wieku, możliwości, umiejętności i oczekiwań ucznia. Potrafi nie tylko zmotywować do pracy/nauki, ale uczynić tę naukę przyjemną i efektywną.
Posiada bardzo szeroki wachlarz metod, narzędzi i kompetencji dobierając je do poziomu i zaangażowania ucznia. Urozmaica zajęcia przeróżnymi ćwiczeniami, zarówno tradycyjnymi jak i audio, a zadając prace domowe omawia i wyjaśnia popełnione błędy. Wykorzystuje nowoczesne techniki nauczania i zawsze jest gotowa, by pomóc językowo.
Uczę się z Martą już jakiś czas i poznałam ją jako osobę niezwykle miłą, cierpliwą i kompetentną.
Marta zawsze pracuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem i sukces ucznia jest dla niej bardzo ważny.
A do tego jest niezwykle obowiązkowa i zaangażowana w osiągnięcie celu jakim jest zarówno zdanie przez jej uczniów kolejnego egzaminu, zaliczenia itp., ale i "zaprzyjaźnienie się" z językiem angielskim :)
Polecam Martę jako Nauczyciela z Pasją :)

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Marta to najlepsza korepetytorka języka angielskiego z jaką miałam przyjemność współpracy.
Jest sympatyczną, miła, cierpliwą i ciepłą osobą. Lekcje były dla mnie przyjemnością, atmosfera zawsze przyjacielska. Marta przygotowała mnie świetnie do matury pomimo tego, że na początku naszych spotkań miałam ogromne problemy z wypowiedzią ustną. Otrzymywałam też dodatkowe materiały, które były mi bardzo pomocne m.in dotyczące gramatyki.
Marta profesjonalnie podochodzi do zajęć i okazuję duże zainteresowanie, zawsze chętna do pomocy! Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność trafić na tak super nauczyciela!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, a do tego przemiła osoba. Zdecydowanie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Lekcje indywidualne w każdym stopniu spełniły moje oczekiwania, nie mogę się doczekać konwersacji online! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Marta jest bardzo dobrą korepetytorką języka angielskiego, doskonale wie jak ma poprowadzić zajęcia i w jaki sposób uczuć, aby zajęcia były ciekawe i produktywne, a język obcy mniej straszny. Dostosowuje materiał do oczekiwań i potrzeb ucznia. Sugeruje istotne zagadnienia do nauki, tak aby było nam jak najłatwiej posługiwać się językiem w życiu. Zajęcia online równie wartościowe co zajęcia w domu, a na pewno wygodniejsze. Bardzo polecam tę formę nauki z Martą! Przy okazji jest też miło i wesoło podczas zajęć :)

avatar
Karina :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Marta to profesjonalny nauczyciel : ) , który przywiązuje dużą wagę do swojej pracy .Z Martą przygotowuję się do matury . Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, podczas których nigdy się nie nudzę . Dużym atutem jest miła atmosfera oraz dostosowanie tempa lekcji do indywidualnych potrzeb . Materiały zawierają dużo ciekawych informacji ,które są przydatne na kolejnych zajęciach. Gramatyka jest tłumaczona w zrozumiały sposób, a wszystkie wątpliwości tłumaczone są na bieżąco . Są też zadania domowe, które robi się z przyjemnością, oraz słówka :D. Mimo różnicy wieku bardzo dobrze się nam rozmawia na wszystkie tematy. Jest osobą bardzo miłą ,cierpliwą ,komunikatywną , potrafi motywować do nauki. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy . Są to najlepsze zajęcia na które uczęszczam i miałam okazję uczestniczyć. :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Do nauki języka u Marty przekonałam się po tym, jak skutecznie i w rewelacyjny sposób przygotowywała moją córkę do egzaminu gimnazjalnego. Teraz przygotowują się już do matury. Dla mnie Marta to nauczyciel zawsze przygotowany, prowadzący lekcje w sposób urozmaicony i interesujący. To nauczyciel, który potrafi zmotywować do nauki, a także zrozumieć gorszy dzień i dostosować temat lekcji do moich możliwości w danym dniu. To jest możliwe tylko dzięki profesjonalizmowi Marty a także Jej cierpliwości i wyrozumiałości. Szczerze polecam Martę jako nauczyciela języka angielskiego zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych (jak ja), którzy nie zawsze mają czas na naukę.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Mogę zacząć od wymienienia,że Marta (Pani :) ) to nauczyciel bardzo kompetentny, bardzo zaangażowany w swoją pracę, świetny korepetytor, z ogromną wiedzą i pasją, zawsze przygotowana, kreatywna, ma indywidualne podejście do każdego swojego ucznia. przygotowała mnie do matury ( w Rok!!!!!!!!), którą oczywiście zdałam nie mając z językiem angielskim nic do czynienia, a mojego syna uczy od 6 lat i z powodzeniem zdał egzaminy z bardzo dobrym wynikiem. Cieszę się, że trafiliśmy na tak fantastycznego człowieka. Dziękuję za okazane wsparcie, pomoc i przyjaźń :)
POLECAM !

avatar
Mama Julki i Marysi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Pani Marta przygotowywała moje dwie córki do matury rozszerzonej i mogę powiedzieć że lepszej nauczycielki języka angielskiego nie mogłam sobie wyobrazić! !!! Osoba z pasją, pozytywna energia , super profesjonalna, perfekcyjnie przygotowana do każdej lekcji, kreatywna i bardzo zaangażowana w pracę ze swoimi uczniami. Poznałam Martę osobiście i mogę też powiedzieć, że to cudowna ciepła , bardzo sympatyczna i przemiła osoba.

avatar
Agata ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Marta to świetny nauczyciel i dobry człowiek !!!:D Nauka języka z Martą to sama przyjemność, wzorowe przygotowanie i doświadczenie świadczą o jej profesjonaliźmie POLCEAM ;)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Pani Marta to osoba bardzo rzetelna i wymagająca, konsekwentna i systematyczna, a przy tym cierpliwa i niezwykle ciepła - profesjonalizm w każdym calu. Czas poświęcany na naukę języka angielskiego nie dość, że daje świetne rezultaty edukacyjne (a nie jest o nie łatwo, pracując z osobą
55 letnią, jaką jestem, z zerowym poziomem znajomości języka na początku), to dodatkowo jeszcze - jako że zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze – zyskuje się kogoś bliskiego,
na spotkanie, z którym chętnie się idzie. Polecam gorąco.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Miałem przyjemność współpracować z Martą w roku 2014/2015, przygotowywałem się wówczas do matury. Dlaczego przyjemność? Dlatego, że każda lekcja, którą Marta przygotowywała dla mnie była nie tylko skarbnicą efektywnie przekazywanej wiedzy, ale również wspaniałą zabawą w miłym towarzystwie! Można naprawdę pokochać angielski, podczas gdy uczy cię osoba tak zaangażowana, i profesjonalna jak Marta. Cierpliwa, bardzo sympatyczna, miła, z poczuciem humoru oraz nauczająca w bardzo efektywny sposób. Niezależnie od tego jaki jest Twój cel - zdanie egzaminu, poprawienie ocen czy przygotowanie się na jakiś zaawansowany międzynarodowy test - Marta będzie bez wątpienia w stanie pomóc.Obecnie przebywam za granicą i przygotowuję się do studiów po angielsku, w bardzo dużym stopniu jest to zasługa Marty oraz lekcji, które ze mną odbyła.

Poza nauką Marta jest osobą, której po prostu nie da się nie polubić i jestem pewien, że każdy będzie z nią w dobrych, przyjacielskich relacjach również poza nauką - tak jak ja. :) Gorąco, szczerze i z całego serca polecam. Najlepszy Tutor jakiego kiedykolwiek spotkałem.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2016

Zdecydowanie POLECAM. Z przyjemnością uczęszczam na lekcje do Marty od 2 lat. Zawsze miła, szczera, poczęstuje herbatką i nie tylko..;). Marta jest wspaniałym korepetytorem z bogatym doświadczeniem. Widać, że uczenie oraz praca z ludźmi to Jej pasja. Lekcje prowadzone są bardzo dynamicznie i ciekawie, z indywidualnym podejściem. Efekty pracy widać niemalże od razu. Dodatkowo, Marta jest w naturalny sposób bardzo wymagająca, co w późniejszym czasie przyczynia się do widocznych efektów. Na lekcjach nie tylko zwraca się uwagę na gramatykę, ale przede wszystkim na mówienie czy słuchanie.
W Marcie nie tylko poznałam tylko wspaniałego korepetytora, ale również dobrą koleżankę z którą zawsze można o wszystkim porozmawiać.
Jeśli ciągle się wahasz czy zadzwonić akurat do Marty – uwierz na pewno nie pożałujesz wyboru!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Marta to najlepszy korepetytor, naprawdę! Uczy mnie już kilka lat ;)
Przygotowywała mnie do egzaminu gimnazjalnego (wyniki 90% podstawa i 95% rozszerzenie), teraz przygotowuje mnie do matury.
Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie, a atmosfera jest bardzo przyjacielska! Jest również cierpliwa i wytłumaczy wszystko nawet 10 razy, jeżeli nie zrozumiem. Dzięki Marcie nie mam zaległości w szkole, jestem nawet do przodu z materiałem ;)
BARDZO SERDECZNIE I Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ KOREPETYCJE U MARTY

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Korepetycje z Martą to sama przyjemność! :) Zajęcia są prowadzone ze starannością, poświęceniem a przede wszystkim w ciekawy i profesjonalny sposób. Indywidualne podejście, bezstresowe lekcje, pomimo dyscypliny pracy zajęć. Stała kontrola postępów, liczne testy wykazujące progress. Skuteczny nauczyciel z powołania a osobiście bardzo sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta korepetytorka, co znacznie umila zajęcia. P O L E C A M :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

NAJLEPSZA NAUCZYCIELKA ANGIELSKIEGO W POZNANIU!!!
Pani Marta to osoba cechująca się ogromnym profesjonalizmem oraz wielką wiedzą z języka angielskiego na każdym poziomie kształcenia. Jej cierpliwość, wyrozumiałość, a przede wszystkim to, że jest niezwykle sympatyczną oraz pogodną osobą sprawiło, że na każde zajęcia przychodzę z uśmiechem na twarzy. A po nich jestem perfekcyjnie przygotowany na zajęcia!
Gorąco polecam!!! Pani Marta sprawi że Twoje oceny i umiejętności będą na 6!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2015

POLECAM!! POLECAM!! Jak najbardziej polecam korepetycję u Pani Marty. Korepetycje prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Marta ma ogromny zakres wiedzy i świetnie potrafi ją przekazywać innym. Korepetytorka jest bardzo cierpliwa, miła, wyrozumiała, pomocna, lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i z chęcią wystawiam pozytywną opinię. POLECAM!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Mój syn chętnie uczęszcza na zajęcia z Panią Martą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów w nauce ...Dziękujemy Pani Marto !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

POLECAM! Mam doświadczenie z wieloma nauczycielami i zawsze z lekcji wychodziłam niezadowolona i zniechęcona tym razem jest zupełnie inaczej. Zajęcia z Panią Martą są przyjemne i efektywne,
osoba z indywidualnym podjeściem, poczuciem humoru a przy tym pełen profesjonalizm. Bezstresowo a zarazem bardzo dużo wynoszę z zajęć, mam motywację do przygotowania się indywidualnie, gdyż Pani Marta konkretnie wyznacza zadania i obszar materiału do przygotowania. Robiąc to co Pani Marta każe, sama zauważam efekty co jeszcze bardziej mobilizuje do nauki.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2014

Serdecznie polecam korepetycje z Martą :) Indywidualne podejście oraz duży zasób materiałów przedstawiony w przejrzysty sposób, zajęcia z nią to sama przyjemność! POLECAM!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Pani Marta jest osobą komunikatywną, wymagającą i bardzo pomocną. Profesjonalnie podchodzi do zajęć. Ma świetne podejście do ucznia, wszystko klarownie tłumaczy. Zajęcia z nią to sama przyjemność. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrą nauczycielkę. W 100 % POLECAM !!!

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2014

Pani Marta jest najlepsza nauczycielka w Poznaniu. Umie swietnie tłumaczyc i uczyc. Jest po prostu genialna. Jest bardzo miła uprzejma lojalna i przede wszystkim bardzo pomocna. Dlatego Naprawde polecam bo warto. Atmosfera jest wspaniala. Pozdrawiam

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Pani Marta jest niesamowitą nauczycielką! Dzięki niej osiągnąłem niesamowity progres. Nie potrafiłem porozumieć sie w języku angielski jednak Pani Marta to odmieniła. Lekcje odbywają sie w przyjemnej i miłej atmosferze. Polecam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2014

Pani Marta jest najlepszą nauczycielką języka angielskiego! Pierwsza osoba której udało się nauczyć mnie języka, a przyznam na mojej drodze było wiele różnych nauczycieli. Marta bardzo miła, gościnna, wymagająca, profesjonalna. Dzięki niej język angielski stał się bardzo przyjemny i zrozumiały. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak wspaniałą osobę jak Marta :) Serdecznie Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2014

Marta jest niesamowitą nauczycielką. Profesjonalnie przygotowywuje materiały, ciekawie przeprowadza lekcje w miłej atmosferze oraz potrafi dobrze zmobilizować do nauki. Przy niej chce się uczyć:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2013

Polecam lekcje z Panią Martą! Jest osobą profesjnalną, komunikatywną i zawsze przygotowaną do lekcji. Jest cierpliwa i zaraża pozytywną energią. Wychodzę od niej zadowolona i uśmiechnięta. :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z uczniem. Miła i bezstresowa atmosfera.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Pani Marta to najlepsza nauczycielka i jednocześnie koleżanka :) Jej podejście do nauki jest wspaniałe, potrafi każdego zachęcić i sprawić, że lekcje angielskiego to nie tylko nauka ale i zabawa ! Bardzo dobrze przygotowana do lekcji, posiada materiały z wielu różnych źródeł co z pewnością ułatwia naukę. Polecam serdecznie :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2013

Super nauczycielka, dzięki Niej polubiłam angielski. Jest bardzo kompetentna, sympatyczna i pomocna. Profesjonalne nauczanie dostosowane do poziomu ucznia. Polecam wszystkim! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

Pani Marta to osoba sumienna, otwarta, łatwo nawiązująca kontakt z innymi osobami, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, a co najważniejsze posiadająca dużą wiedzę oraz umiejętnie ją przekazująca. Lekcje języka angielskiego są po prostu super! :) Polecam wszystkim! :)

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Osoba elastyczna, komunikatywna, bardzo dobrze przygotowana, indywidualne podejście.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.