Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 45 / 60 min

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Jestem absolwentką Germanistyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, z ponad 5-letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji.

Jestem osobą energiczną, sympatyczną, kompetentną, sumienną i cierpliwą, a swoją pracę traktuję z pasją.

Bardzo chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego dla osób w dowolnym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.

Pomogę rozwiązać wszelkie problemy związane z gramatyką, a także przy pisaniu wypracowań czy prac zaliczeniowych oraz tłumaczeniach. Razem poszerzymy słownictwo, nadrobimy braki i gruntownie uporządkujemy wiedzę. Możemy też zacząć z językiem zupełnie od zera.

Z racji swojego młodego wieku świetnie dogaduję się też z dziećmi i młodzieżą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, pomagając uczniom w osiągnięciu ich celów, a także ratując ich przy końcu roku szkolnego. Jednak pragnę nadmienić, że efekty widoczne będą tylko przy pracy mojej, ucznia i współpracy rodzica.

Metody nauczania jak i materiały dopasowuję. Staram się, żeby lekcje były urozmaicone, dostosowane do poziomu ucznia, co gwarantuje sukces i postępy w nauce. Posiadam bogaty zbiór książek, ćwiczeń, ale również pisze własne materiały pod kątem umiejętności i potrzeb każdego ucznia. Prowadzę korepetycję pojedyńcze i grupowe. Oferuje rzetelność i solidne, indywidualne podejście w przyjaźniej atmosferze.

Udzielam korepetycji na terenie całego Lublina. Podana cena nie musi być ceną ostateczną, wszystko do uzgodnienia. Pierwsze spotkanie trwa dłużej niż standardowe. Dodatkowy czas nie jest płatny. Potrzebuję go na rozmowę z rodzicem oraz uczniem, na poznanie jego preferencji i potrzeb. Dostępna pod telefonem jestem do godziny 22. Można pisać, dzwonić, poprosić o pomocy przy zadaniach, a nawet wsparcie przy egzaminach :) Serdecznie zapraszam do współpracy!

Niemiecki nie taki straszny jak go malują ;)

Zajęcia online 25% taniej. 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
06.2011
Deutsches Sprachdiplom
Doświadczenie
05.2015 - aktualnie
Korepetycje
02.2017 - 09.2017
Tłumacz języka niemieckiego
Przekład tekstów w kombinacji j.polski - j.niemiecki oraz j.niemiecki - j.polski o różnorodnej tematyce i stopniu trudności.
02.2019 - 10.2019
Nauczyciel języka niemieckiego
Praktyka nauczycielska w placówce oświatowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Pani Marlenka to wspaniała nauczycielka podchodząca do wykonywanych zadań z pełna starannością i rzetelnością. Zawsze przygotowana, zawsze na czas, zawsze pod telefonem. Nie da się ukryć, że niemiecki to jej pasja. Zajęcia prowadzi ciekawie i za każdym razem inaczej. Zaraża entuzjazmem i uśmiechem. Takich ciepłych i kompetentnych nauczycieli trzeba nam więcej! Polecam bardzo serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.