Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marlena

O mnie

Drodzy uczniowie i studenci - jestem studentką germanistyki i chętnie służę pomocą, z wszelkimi, sprawiającymi trudności zagadnieniami. Pomogę rozwiać wszelkie problemy związane z gramatyką! Prowadzę korepetycję pojedyncze oraz grupowe. Oferuje rzetelność i solidne, indywidualne podejście w przyjaźniej atmosferze. Niemiecki nie taki straszny jak go malują ;)

Udzielam korepetycji na terenie całego Lublina, cena do uzgodnienia :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
06.2011
Deutsches Sprachdiplom
Doświadczenie
05.2015 - aktualnie
Korepetycje
02.2017 - 09.2017
Tłumacz języka niemieckiego
Przekład tekstów w kombinacji j.polski - j.niemiecki oraz j.niemiecki - j.polski o różnorodnej tematyce i stopniu trudności.
02.2019 - 10.2019
Nauczyciel języka niemieckiego
Praktyka nauczycielska w placówce oświatowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Pani Marlenka to wspaniała nauczycielka podchodząca do wykonywanych zadań z pełna starannością i rzetelnością. Zawsze przygotowana, zawsze na czas, zawsze pod telefonem. Nie da się ukryć, że niemiecki to jej pasja. Zajęcia prowadzi ciekawie i za każdym razem inaczej. Zaraża entuzjazmem i uśmiechem. Takich ciepłych i kompetentnych nauczycieli trzeba nam więcej! Polecam bardzo serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.