Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 60 / 50 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/54 opinie

Opis ogłoszenia

Skuteczne i efektywne przygotowanie do egzaminu maturalnego prowadzone przez EGZAMINATORA OKE . Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły egzaminu MATURALNEGO z BIOLOGII:
1. Liczne i róznorodne materiały dydaktyczne w cenie zajęć (nie tracisz czasu na zbędne przepisywanie)
2. Operatywność wiedzy i metodyka w rozwiązywaniu arkuszy maturalnych
3. Próbne - cząstkowe i końcowe egzaminy
4. Dojazd do domu Ucznia ( w cenie). CAŁE TRÓJMIASTO: GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA
5. Zajęcia online - uzupełniające lub stałe
  tel: 663 101 869

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone są w ciekawy, angażujący sposób z dużą ilością kserówek i materiałów pomocniczych, choć należy się trochę przystosować do innego typu zajęć niż w szkole. Pan Marek chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, często bezpłatnie przedłużając zajęcia, zaś sama nauka polega głównie na eliminowaniu błędów oraz robieniu zadań maturalnych. Nie jest to jednak bezmyślne klepanie odpowiedzi, a raczej formułowanie wniosków krok po kroku, polegające na zrozumieniu, a nie wykuciu na pamięć. Dzięki tym zajęciom maturę z biologii zadałem na poziomie 90%.

avatar
Kl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2020

Nie polecam,wyłącznie nastawiony na zysk a nie na chęć nauczenia,w trójmieście można znaleźć dużo lepszych koreoetytorów niż Pan Marek,ODRADZAM!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 grudnia 2018

Miałam z Panem kilka godzin zajęć. Moim zdaniem Pan nie potrafi wyjaśnić specyfiki zadań maturalnych. Posiada wiedzę biologiczną - teorie tłumaczył mi dobrze, natomiast z wykonanych z Panem zadań nie jestem zadowolona. Przerobiłam z nim (tylko) 2 zadania typu "wyjaśnij", z czego oba były wykonane źle. Pan wprowadza duże zamieszanie, często zmienia temat z jednego na drugi. Zamiast odpowiedzieć mi na pytanie dotyczące danego materiały, narzekał czemu nauczyciel w szkole mi tego nie wyjaśnił i jak to w szkole źle nas uczą, przez co marnowalismy dużo czasu.

Marek

w moim wieloletnim doświadczeniu to kuriozalny wyjątek. Najpierw trzeba wiedzieć czego się chce.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Przez rok Pan Marek przygotowywał mnie do matury. Dostawałam od niego bardzo dużo materiałów utrwalających zdobytą wiedzę. Dzięki niemu uzyskałam 92% z matury i dostałam się na medycynę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.