Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 grudnia 2018

Miałam z Panem kilka godzin zajęć. Moim zdaniem Pan nie potrafi wyjaśnić specyfiki zadań maturalnych. Posiada wiedzę biologiczną - teorie tłumaczył mi dobrze, natomiast z wykonanych z Panem zadań nie jestem zadowolona. Przerobiłam z nim (tylko) 2 zadania typu "wyjaśnij", z czego oba były wykonane źle. Pan wprowadza duże zamieszanie, często zmienia temat z jednego na drugi. Zamiast odpowiedzieć mi na pytanie dotyczące danego materiały, narzekał czemu nauczyciel w szkole mi tego nie wyjaśnił i jak to w szkole źle nas uczą, przez co marnowalismy dużo czasu.

Marek

w moim wieloletnim doświadczeniu to kuriozalny wyjątek. Najpierw trzeba wiedzieć czego się chce.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Przez rok Pan Marek przygotowywał mnie do matury. Dostawałam od niego bardzo dużo materiałów utrwalających zdobytą wiedzę. Dzięki niemu uzyskałam 92% z matury i dostałam się na medycynę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.