Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/57 opinii
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2023

Przygotowywałam się z panem Markiem do poprawy matury z biologii przez prawie 2 lata i mogę powiedzieć, że dopiero na tych zajęciach po raz pierwszy w 100% zrozumiałam konkretne zagadnienia, których poprzedni nauczyciele nie potrafili mi wytłumaczyć. Pan Marek jest prawdziwym nauczycielem z powołania, często używa śmiesznych analogii lub anegdotek do przedstawienia trudnych tematów, zapewnia całą masę materiałów: zadań, arkuszy, opracowań, również autorskich. Dzięki swojemu doświadczeniu jako egzaminator, pomógł mi wyłapać mnóstwo drobnych błędów i nieścisłości, na które zazwyczaj nie zwraca się uwagi, a także stawiał duży nacisk na logiczne połączenia między pozornie niezwiązanymi tematami.
Bardzo polecam zajęcia z panem Markiem, zwłaszcza osobom ambitnym, którym zależy na wysokim wyniku z matury. Z jego pomocą w tym roku udało mi się poprawić biologię na 82%!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Dzięki zajęciom z Panem Markiem udało mi się przerobić materiał z biologii na tyle dobrze, że zdobyłam 88% na maturze. Pan skupia się na tym, aby zagadnienia wytłumaczyć i pokazać powiązania między różnymi procesami. Nie ma nastawienia w stylu "kuj na blachę bez zrozumienia". Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Zajęcia prowadzone są w skuteczny i operatywny sposób, dzięki czemu uwaga skupiana jest na najważniejszych zagadnieniach i związanych z nimi zadaniach. Metody Pana Marka odbiegają od tych stosowanych w szkole, dzięki czemu można szybciej i efektywniej opanować materiał i tym samym zdać maturę na bardzo dobry wynik. Gorąco polecam :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone są w ciekawy, angażujący sposób z dużą ilością kserówek i materiałów pomocniczych, choć należy się trochę przystosować do innego typu zajęć niż w szkole. Pan Marek chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, często bezpłatnie przedłużając zajęcia, zaś sama nauka polega głównie na eliminowaniu błędów oraz robieniu zadań maturalnych. Nie jest to jednak bezmyślne klepanie odpowiedzi, a raczej formułowanie wniosków krok po kroku, polegające na zrozumieniu, a nie wykuciu na pamięć. Dzięki tym zajęciom maturę z biologii zadałem na poziomie 90%.

avatar
Kl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2020

Nie polecam,wyłącznie nastawiony na zysk a nie na chęć nauczenia,w trójmieście można znaleźć dużo lepszych koreoetytorów niż Pan Marek,ODRADZAM!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 grudnia 2018

Miałam z Panem kilka godzin zajęć. Moim zdaniem Pan nie potrafi wyjaśnić specyfiki zadań maturalnych. Posiada wiedzę biologiczną - teorie tłumaczył mi dobrze, natomiast z wykonanych z Panem zadań nie jestem zadowolona. Przerobiłam z nim (tylko) 2 zadania typu "wyjaśnij", z czego oba były wykonane źle. Pan wprowadza duże zamieszanie, często zmienia temat z jednego na drugi. Zamiast odpowiedzieć mi na pytanie dotyczące danego materiały, narzekał czemu nauczyciel w szkole mi tego nie wyjaśnił i jak to w szkole źle nas uczą, przez co marnowalismy dużo czasu.

Marek

w moim wieloletnim doświadczeniu to kuriozalny wyjątek. Najpierw trzeba wiedzieć czego się chce.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Przez rok Pan Marek przygotowywał mnie do matury. Dostawałam od niego bardzo dużo materiałów utrwalających zdobytą wiedzę. Dzięki niemu uzyskałam 92% z matury i dostałam się na medycynę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.