Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański100 / 60 min

Mario

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

¡ H o l a ! Me llamo Mario, soy de España y me apasiona enseñar mi idioma nativo.

Jestem nauczycielem języków obcych w prestiżowej szkole językowej w centrum Gdańska.

Mieszkam w Gdańsku i udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego na terenie całego Trójmiasta. Prowadzę zajęcia indywidualne lub grupowe.

Uczę języka na każdym poziomie i oferuję bezpłatne materiały do nauki. Przede wszystkim staram się kłaść duży nacisk na konwersacje podczas moich lekcji.

Każdą lekcję przygotowuję indywidualnie w zgodzie z oczekiwaniami ucznia (zajęcia intensywne, egzaminy, wjazd wakacyjny itp.)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Mario jest najlepszym nauczycielem hiszpańskiego! Jako native speaker okazał się świetnym wyborem, kiedy zaczynałam od zera - wiedza sama wchodzi do głowy ;) Do tego dba o różnorodność zajęć, jest wyrozumiały i stara się, żebym jak najwięcej mówiła. Polecam z całego serca!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam Mario jako nauczyciela! Każde zajęcia są profesionalnie przygotowane i indywidualnie dopasowane do ucznia i przebiegają w miłej atmosferze. Na lekcjach poznaję nie tylko hiszpański książkowy ale ten którym obecnie posługują się ludzie z jego kraju.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.