Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Mario

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Mario

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Mario jest najlepszym nauczycielem hiszpańskiego! Jako native speaker okazał się świetnym wyborem, kiedy zaczynałam od zera - wiedza sama wchodzi do głowy ;) Do tego dba o różnorodność zajęć, jest wyrozumiały i stara się, żebym jak najwięcej mówiła. Polecam z całego serca!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam Mario jako nauczyciela! Każde zajęcia są profesionalnie przygotowane i indywidualnie dopasowane do ucznia i przebiegają w miłej atmosferze. Na lekcjach poznaję nie tylko hiszpański książkowy ale ten którym obecnie posługują się ludzie z jego kraju.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.