Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Online
Gdańsk (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Gra na instrumentach100 / 60 min

Maria Trzpis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Hej!
Zapraszam na mega przyjemne zajęcia z gry na pianinie i wszystkim co z tym związane. Jeżeli wybierzesz zajęcia u mnie to masz gwarantowane że dostosuje je idealnie do Ciebie!
Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z muzyką, czy masz już pare kursów za sobą, czy po latach wracasz do swojej niegdyś przerwanej pasji!

WAŻNE jakiej muzyki słuchasz i jaką chcesz wykonywać. Pierwsze o co Cię poproszę to zrobienie playlisty na Spotify czy YouTube i to będzie punkt wyjścia żebym poznała Twój styl muzyczny. Poszukam nut a jak nie to rozpiszę je dla Ciebie sama ;) (a jak nie znasz zapisu nutowego to ogarniesz to na pierwszych zajęciach ze mną, to banalnie proste!).

Gramy różne rzeczy:
- różne piosenki
- muzyka filmowa i z gier
- muzyka klasyczna
- elektroniczna, pop, metal, rock.. wszystko!

To Ty wybierasz jak działamy! Jeżeli chcesz się uczyć fortepianu razem wybierzemy takie utwory jakie Ty chcesz grać i odpowiednie je dopasujemy do Twoich umiejętności.

Możemy też nauczyć się je zmieniać, robić aranże lub tworzyć własne! Mam pełno materiałów: korzystam z aplikacji, stron internetowych, filmów, podręczników i na bieżąco Tworzę swoje. Wszystko by jak najlepiej pomóc w nauce!

Skończyłam dwa kierunki na Akademii Muzycznej w Gdańsku (Kompozycja i Teoria Muzyki oraz Edukacja artystyczna w zakresie sztuki) dzięki temu znam mnóstwo różnych metod nauczania oraz nie mam problemu z przekazaniem swojej wiedzy innym ;)

Oto lista zajęć które prowadziłam w ramach praktyk na studiach oraz które prowadzę teraz w ramach swoich prywatnych korepetycji:
- pianino,
- kształcenie słuchu,
- muzyka,
-audycje muzyczne,
- chór,
- rytmika,
- technika ruchu,
- improwizacja fortepianowa,
- zasady muzyki,
- historia muzyki,
- literatura muzyczna,
- formy muzyczne,
- harmonia.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Akademia muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Kompozycja i teoria muzyki, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
ołówekDodaj opinię
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Bardzo serdecznie polecam Panią Marię, pomogła mi rozpocząć moją przygodę z pianinem która trwa nadal i nieustannie się rozwija. Cierpliwie pomagała mi wchodzić na kolejne etapy poznawania tego instrumentu, czytania nut i osiągać coraz to płynniejszą i czystszą grę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam bo trzyma pani wysoki poziom i posiada rozległą wiedzę muzyczną i przy okazji jest przemiłą osobą, a to się ceni.

Pozdrawiam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo serdecznie polecam Panią Marię! Myślałam, że nigdy nie ogarnę podstaw harmonii, a już po kilku lekcjach zaczęłam się nimi biegle posługiwać. Pani Maria ma ogrom wiedzy i krok po kroku tłumaczy wszystko w przejrzysty sposób; ma wielką cierpliwość, co jest ważne, i przede wszystkim jest pełna pasji, która wywołuje chęć poznawania muzycznego świata bardziej. Na pierwszą lekcję harmonii szłam z niechęcią, ale Pani Maria "odczarowała" mi ten przedmiot. Jeśli mogę polecić dobrego nauczyciela harmonii, będzie to zdecydowanie Pani Maria. Dziękuję!

ołówekDodaj opinię