Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Gdańsk (centrum)

Maria Trzpis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Maria Trzpis

O mnie

Jestem absolwentką:

- Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie (fortepian, rytmika),

- wydziału Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki,

- wydziału Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu Akademii Muzycznej w Gdańsku,

oraz,

- Zespołu Pieśni i Tańca "Bandoska" w Rzeszowie.Muzyka to moja pasja, dlatego poświęcam jej całe swoje życie. Uwielbiam jej słuchać, tworzyć, opowiadać o niej i dzielić się tym wszystkim z innymi. To świat, który można odkrywać bez końca. Chcę inspirować i uwrażliwiać innych na sztukę. I motywować do kreatywności, twórczości i wyrażania siebie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Akademia muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Kompozycja i teoria muzyki, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Bardzo serdecznie polecam Panią Marię, pomogła mi rozpocząć moją przygodę z pianinem która trwa nadal i nieustannie się rozwija. Cierpliwie pomagała mi wchodzić na kolejne etapy poznawania tego instrumentu, czytania nut i osiągać coraz to płynniejszą i czystszą grę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam bo trzyma pani wysoki poziom i posiada rozległą wiedzę muzyczną i przy okazji jest przemiłą osobą, a to się ceni.

Pozdrawiam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo serdecznie polecam Panią Marię! Myślałam, że nigdy nie ogarnę podstaw harmonii, a już po kilku lekcjach zaczęłam się nimi biegle posługiwać. Pani Maria ma ogrom wiedzy i krok po kroku tłumaczy wszystko w przejrzysty sposób; ma wielką cierpliwość, co jest ważne, i przede wszystkim jest pełna pasji, która wywołuje chęć poznawania muzycznego świata bardziej. Na pierwszą lekcję harmonii szłam z niechęcią, ale Pani Maria "odczarowała" mi ten przedmiot. Jeśli mogę polecić dobrego nauczyciela harmonii, będzie to zdecydowanie Pani Maria. Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.