Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Murowana Goślina
Poznań
Koziegłowy
Suchy Las
Kalisz

Marianna Fic

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marianna Fic

O mnie

Ukończyłam VLO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu. Obecnie jestem studentką Etnolingwistyki (język niemiecki i hiszpański) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Języki obce to moja pasja. Mówię w języku włoskim, angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Posiadam certyfikat Celi3 z j. włoskiego. Odbyłam roczną wymianę z programem AFS we Włoszech, stąd moja głęboka znajomość tej kultury. Obecnie przebywam w Hiszpanii na wymianie z programem Erasmus. Wiele lat spędziłam pracując z dziećmi zarówno jako wolontariuszka, jak i harcerka. Zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Etnolingwistyka- j. niemiecki i j. hiszpański
09.2021 - aktualnie
Universidad de Málaga
Traducción y interpretación
Kursy i szkolenia
06.2019
CELI3
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2021

Serdecznie polecam Panią Mariannę. Kompetencje jak i materiały prezentowane na zajęciach na najwyższym poziomie, a wszystko to w przyjaznej atmosferze zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.