Margarita Kulnis

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Warszawa (Białołęka +3)

O mnie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne.Zawodniczka od kilku lat przy stole biorąca udział w rozgrywkach 2 ligi kobiet.Kilka lat związana z klubem sportowym AZS AWF, gdzie prowadziła zajęcia z tenisa stołowego dla dziewcząt oraz chłopców. Animatorka przy Letnich Piknikach „Ping-Pong na trawie”, „Pingpongowy Narodowy” i wiele innych organizowanych przez PZTS.Tenis stołowy to największa moja pasja, okazja do poznawania nowych osób, rywalizacja i dążenie do wyznaczonych celów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2023
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Licencjat
Wychowanie fizyczne
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia PZTS
01.2024
Szkolenie wstępne-Nadarzyn
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.