Margarita Kulnis

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Warszawa (Bielany +3)

Margarita Kulnis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Margarita Kulnis

O mnie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne.Zawodniczka od kilku lat przy stole biorąca udział w rozgrywkach 2 ligi kobiet.Kilka lat związana z klubem sportowym AZS AWF, gdzie prowadziła zajęcia z tenisa stołowego dla dziewcząt oraz chłopców. Animatorka przy Letnich Piknikach „Ping-Pong na trawie”, „Pingpongowy Narodowy” i wiele innych organizowanych przez PZTS.Tenis stołowy to największa moja pasja, okazja do poznawania nowych osób, rywalizacja i dążenie do wyznaczonych celów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2023
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Licencjat
Wychowanie fizyczne
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia PZTS
01.2024
Szkolenie wstępne-Nadarzyn
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2024

Świetna trenerka tenisa stołowego.

Wcześniej chodziłem na treningi grupowe, które też mi sporo dawały. Jednak lekcje indywidualne to zupełnie inny poziom. Zacząłem zwracać uwagę na elementy, których wcześniej nawet nie byłem świadomy. Margarita pomaga mi dopracować elementy gry tak, aby uzyskać powtarzalność w grze.

Grając zwykłe mecze z kolegami widzę, jak ogromny postęp dokonuje się w mojej grze.

Dodam, że na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.