Aneta Małgorzata Jabłońska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Zgierz
Pabianice
Warszawa
Faktura VAT

Aneta Małgorzata Jabłońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii
Dla użytkownika Aneta Małgorzata Jabłońska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Moim marzeniem od zawsze był kierunek lekarski. W 2022 pisałam po raz pierwszy maturę. O ile biologia poszła mi dobrze, maturę z chemii napisałam na 50%. Zdecydowałam się zrobić gap year i wtedy trafiłam na Panią Anetę. Uważam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Aneta jest najlepszym korepetytorem jakiego miałam. Współpracę podjęłyśmy od września, aż do matury 2023. Zajęcia odbywały się co tydzień online, a w momencie gdy z przyczyn niezależnych, zajęcia były odwołane, każde z nich zostały odrobione. Od września przerobiłyśmy dokładnie każdy z działów. Sposób nauczania Pani Anety sprawił, że wszystko się rozjaśniło w mojej głowie. Przerobiłyśmy setki zadań, od łatwych po te najtrudniejsze, a zdecydowanie tych najtrudniejszych było najwięcej. Cytując słowa Pani Anety ,,Chciałabym żebyśmy robiły najtrudniejsze zadania, żebyś poszła na maturę i zaskoczyła się, że jest prosta, niż żebyśmy robiły łatwe zadania, a matura byłaby dla ciebie trudna”. Pani Aneta sprawiła, że naprawdę zaczęłam lubić chemię, a robienie prac domowych stało się dla mnie przyjemnością. Dodam również, że Pani Aneta posiada niezliczoną liczbę materiałów, którymi dzieli się ze swoimi uczniami. Dla osób które mają problem z obliczeniami, wspomnę również o tym że moja wiedza z obliczeniówki była zerowa, a dzięki Pani Anecie w maju potrafiłam rozwiązać każde zadanie. Z dumą mogę powiedzieć, że poprawiłam maturę na 80%, a głupie błędy pojawiły się wyłącznie z mojego stresu. Na sam koniec chciałabym dodać, że Pani Aneta oprócz bycia wybitnym korepetytorem, jest świetną osobą. Jej wsparcie pomogło mi przetrwać przez ten ciężki okres poprawiania matury, a w każdym mentalnym dołku otrzymywałam dozę motywacji i miłych słów. Każdej osobie mogę z całego serca polecić Panią Anetę, na pewno nie pożałujecie. Dzięki niej, jedynym moim zmartwieniem jest to, którą uczelnię wybrać, a nie to czy gdziekolwiek się dostanę. Pani Aneto dziękuję.

avatar
Kasia i Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Bardzo polecamy przygotowanie do matury z chemii z Panią Anetą! Na zajęcia trafiłam najpierw ja, a potem moja siostra, która poprawiała maturę i widząc, jakie postępy robię w porównaniu z nią, zrezygnowała z poprzedniej korepetytorki i też postanowiła skorzystać z pomocy Pani Anety. Z wynikami ponad 90% obie zostałyśmy przyjęte na kierunek lekarski w Gdańsku, bo tu mieszkamy. Co do nauki chemii, to Pani Aneta zrobiła nam w głowie totalny reset i od nowa wszystko dokładnie wytłumaczyła, uporządkowała, a potem usystematyzowała. Ze znienawidzonego przez nas przedmiotu zrobiła jeden z ulubionych. Zajęcia odbywały się systematycznie, panowała na nich przyjemna atmosfera, po prostu to były nasze ulubione korepetycje. Pani Aneta potrafiła pożartować, opowiedzieć zabawne anegdotki ze swojego życia, ale gdy trzeba było potrafiła również przywołać nas do porządku. Poza tym Pani Aneta udostępniała ogromne ilości materiałów, nie wymagała od nas zakupu iluś tam książek, wszystko co potrzebne nam wysyłała na zajęciach, a kolorowe notatki pisane przez Panią były niezastąpione podczas powtórek, wszystko miałyśmy w jednym miejscu. Życzymy sobie spotkać w życiu jeszcze tak wyjątkowego nauczyciela jakim jest Pani Aneta. Jeśli marzycie o wyniku ponad 90% to tylko nauka z Panią Anetą!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Zajęcia z chemii rozpocząłem od początku 3 klasy liceum, nie mając wcześniej do czynienia z chemią na poziomie rozszerzonym. Chodziłem do klasy matematyczno fizycznej i nie uczęszczałem do żadnego renomowanego liceum tylko do tego, które znajduje się w moim małym mieście. Pani Aneta przygotowała mnie od matur na tyle dobrze, że właśnie zostałem przyjęty na kierunku lekarskim na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze, a Pani jest bezpośrednią oraz wymagającą osobą, jednak chcąc przygotować się do matury, jest to jak najbardziej konieczne. Pani Aneta jest także sympatyczna i śmiało w razie wszelkich wątpliwości, można zadawać jej pytania. Każdy materiał jest przez Panią wytłumaczony i nie ma możliwości, że pojawią się jakieś niedomówienia. Po każdym materiale dostaje się od Pani wiele zadań, które pomagają w pełni zrozumieć opanowany materiał, jednak w razie jakiejś niewiedzy bądź nieznajomości odpowiedzi na pytanie każde zadanie jest kompletnie opracowane własnoręcznie przez Panią Anetę. Stanowczo polecam :)))

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Zajęcia z Panią Anetą stały przez cały okres naszej współpracy na najwyższym poziomie merytorycznym i co równie istotne zawsze przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Aneta zawsze wykazywała się pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem. Materiały przygotowane przez Panią Anetę wielokrotnie pomagały mi przy powtórkach do bieżących sprawdzianów i ostatecznie do matury. Kiedy trzy lata temu zaczynałam współpracę z Panią Anetą miałam już przykre doświadczenia z różnymi korepetytorami chemii i w takiej sytuacji nie mogłam trafić lepiej. Dzięki Pani Anecie z trójkowej uczennicy udało mi się osiągnąć wynik 90% na maturze z chemii i ze spokojną głową dostać się na wymarzone studia lekarskie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Anetę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w nauce chemii.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Z Panią Anetą miałam zajęcia od lipca zeszłego roku do czasu matur. Zajęcia odbywały się online i były prowadzone w mega sympatycznej atmosferze. Jako była już uczennica ( będę tęsknić :) ) mogę stwierdzić, że Pani Aneta posiada ogromną wiedzę chemiczną ( a czasem nawet i biologiczną - może zacznie Pani prowadzić zajęcia z biologii?? :D), którą niemal bez zająknięcia potrafiła przekazać nawet tak opornemu uczniowi jak ja! W ciągu paru minut Pani Aneta potrafi ułożyć takie zadanie, że podczas jego rozwiązywania mózg niemal się pali :D Dzięki właśnie takim zadaniom Pani Anety, jej zaangażowaniu, profesjonalnym nauczaniu, cierpliwości i systematyczności uwierzyłam, że mogę dobrze napisać maturę z chemii, no i napisałam na 92%. Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję, a zajęcia z Panią Anetą będę gorąco polecać!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Dzięki Pani Anecie z wynikiem 93% zasiliłam dzisiaj grono studentów kierunku lekarskiego na UM w Łodzi!!! Do Pani Anety trafiłam z polecenia po kilku nieskutecznych zajęciach z innymi korepetytorami. Dopiero tutaj zaczęłam rozumieć co w tej chemii faktycznie się dzieje, dlaczego należy podejść do problemu tak a nie inaczej, na co należy najpierw zwrócić uwagę, żeby przy rozwiązywaniu zadań się nie zapętlić. Gdyby tacy nauczyciele uczyli w szkołach, to jestem pewna, że co do chemii, każdy chciałby ją zdawać, bo nie byłoby problemu z jej rozumieniem. Zajęcia odbywały się systematycznie online, wszystko było cierpliwie i bez pośpiechu tłumaczone, rozwiązałam chyba miliony zadań, a te najbardziej wymagające były autorstwa Pani Anety. Poza tym przy odrabianiu prac domowych zawsze mogłam do Pani Anety napisać lub zadzwonić i uzyskałam wyczerpującą odpowiedź nawet wtedy, gdy Pani Aneta była zmęczona po pracy. Przed egzaminem usłyszałam od niej dużo słów wsparcia, po prostu potrafiła odbudować we mnie poczucie zatraconej pewności siebie, trafić do mojej psychiki. Nigdy wcześniej nie miałam takiego nauczyciela i będę Panią Anetkę polecać wszystkim zawsze i wszędzie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Do pani Anety uczęszczałam od września aż do majowej matury. W ten, tak naprawdę krótki czas, przerobiłyśmy dokładnie cały potrzebny materiał. Pani Aneta fantastycznie tłumaczy nowe zagadnienia i przesyła dużo zadań żeby utrwalić zdobytą wiedzę.
Dzięki Pani Anecie w końcu poczułam, że umiem i lubię chemię. Maturę napisałam na 83% co było dla mnie wymarzonym wynikiem.
Pani Aneta to najlepszy korepetytor jakiego miałam i polecam z całego serca każdemu!!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

W niecałe dwa lata dzięki Pani Anecie z ucznia, który liczył na mierne 20% z matury poszedłem na egzamin w pełni przygotowny. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze i pomimo bardzo wysokiego poziomu z wielką chęcią uczestniczyłem w kolejnych spotkaniach. Bardzo dziękuję za dokładne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu, z całego serca polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Zarówno ja, jak i moja siostra, korzystałyśmy w liceum na rozszerzonej chemii z pomocy Pani Anety. Super podejście do ucznia, wszystko było tłumaczone w zrozumiały sposób i zawsze mogłam poprosić o pomoc bez poczucia wstydu. Mimo zaległości w szkole, nie miałam problemów z chemia. Bardzo mocno polecam zajęcia z Panią Anetą! Konkretna nauczycielka z pasją do swojego zawodu!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Dzisiaj syn miał pierwsze zajęcia z Panią Anetą i ocenił je jako rewelacja! Powiedział, że jeszcze nikt wcześniej nie opowiadał o chemii tak lekko i zrozumiale, że wszystko było jak puzzle, które uwielbiał układać jak był nieco młodszy. Cieszę się bardzo, bo na wolny termin u Pani Anety czekaliśmy prawie 3 miesiące, ale warto było, bo zadowolenie mojego dziecka jest tego najlepszym przykładem. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie również układać się tak owocnie, a ja z całym przekonaniem będę polecać naukę chemii z Panią Anetą tak, jak mnie ją polecono.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2023

Lekcje u Pani Anety poleciła mi koleżanka mojej mamy mówiąc, że nigdy nie będę żałować tej decyzji, co oczywiście okazało się prawdą. O Pani Anecie mogę powiedzieć, że jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, zaangażowanym w to co robi, korzystającym z różnych metod nauczania, żeby tylko trafić do ucznia. Jest też bardzo pozytywną osobą, która potrafi zarażać swoim entuzjazmem. Nie spotkałam się jeszcze z takim nauczycielem, który w tak przystępny i łatwy do zapamiętania sposób tłumaczy zawiłe zagadnienia chemiczne i to jeszcze w tak sympatycznej atmosferze. Ogólnie zasada jest taka, że im trudniejsze zadanie tym więcej uśmiechu i radości na zajęciach:) i to jest coś niesamowitego! Tutaj nauczyłam się przede wszystkim rozumieć chemię, bo Pani Aneta jest przeciwna wkuwaniu schematów na pamięć i szybko orientuje się jak takie rzeczy mają miejsce i wtedy jest poważna rozmowa:). Nie zdarzyło się jeszcze tak, żebym nie mogła o coś zapytać, a tym bardziej nie było zadania, którego Pani Aneta nie potrafiłaby wyjaśnić i rozwiązać. Darzę Panią Anetę ogromnym szacunkiem za to jakim jest człowiekiem oraz jakim jest nauczycielem i zajęcia z Panią Anetą polecam z całego serca!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2023

Jako rodzic jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pani Anety do moich dzieci. Długo szukaliśmy z żoną korepetytora, który wyprowadziłby córkę z chemicznych zaległości, aż do chwili gdy mój klient polecił mi Panią Anetę. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę, bo z ocen na poziomie 1 czy 2 zaczęły się pojawiać 4 i 5, nawet nauczyciel w szkole był zaskoczony takim zwrotem akcji. Chemia dla córki stała się czymś w rodzaju hobby tak bardzo, że starszy syn, który jak twierdził, nie potrzebuje dodatkowych zajęć, poprosił nas o 2-3 lekcje z Panią Anetą, tak żeby się sprawdzić. Po pierwszych zajęciach usłyszałem, tato Pani Aneta układa takie zadania, że to jest kosmos, ja zostaję u tej pani. Niedawno syn pisał maturę próbną z chemii, o której jak słyszałem od innych ,że była bardzo ciężka, a mój syn poradził sobie z nią znakomicie. Jak tylko przekroczył próg domu z uśmiechem powiedział, że nie był zaskoczony poziomem zadań, bo takie zadania to on ma na co dzień u Pani Anety. Takie podejście mojego syna do przedmiotu, jak i radość mojej córki na myśli o lekcji chemii są chyba najlepszą laurką dla nauczyciela. Pani Aneto jeszcze raz za wszystko dziękujemy i jesteśmy wdzięczni losowi, że na Panią trafiliśmy.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Wszystkie zagadnienia przerobione do matury, tłumaczenie wszystkich zadań i wątpliwości. Pani Aneta jest osobą wymagającą, co zdecydowanie pomogło mi w przygotowaniach. Moją wiedzę weryfikowała na każdych zajęciach i nie leciała z materiałem byleby go jedynie przerobić. Dzięki pomocy korepetytorki udało mi się uwierzyć w swoją wiedzę, napisać maturę na bardzo wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia medyczne. Lepszej korepetytorki od chemii nie mogłam znaleźć!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Kochana Pani Anetka, zawsze genialnie przygotowana i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie! Bardzo serdecznie polecam! Ogrom zadań, różnych wydawnictw, różne stopnie trudności, zadania typowo maturalne jak i te nietypowe. Naprawdę zapewnia dobre przygotowanie do matury. Cenne uwagi i porady czego można się spodziewać, czego jeszcze nie było, a może być. Zajęcia są systematyczne prowadzone i zawsze zaczynają się punktualnie. Pani Aneta ceni sobie pracowitość i wytrwałość, a nie już opanowaną wiedzę, nie reaguje nerwowo na pytania, można o wszystko zapytać i na pewno otrzyma się wyjaśnienie, więc nawet jak ktoś nie czuje się orłem z chemii ale jest pracowity to na pewno z Panią Anetą osiągnie wymarzony wynik. Pani Aneta bardzo motywuje do nauki, wierzy w swoich uczniów, jest wyrozumiała na wszystkie "sytuacje losowe" i stara się zawsze pomóc każdemu. Bardzo się cieszę, że do Pani trafiłam i polecam gorąco, jeśli ktoś ma ambicje na wysoki % !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Pani Aneta przyjęła mnie na zajęcia w trybie ,,awaryjnym'', za co jestem jej bardzo wdzięczny, ponieważ bardzo trudno jest u tej Pani z wolnym terminem, a zwłaszcza w ciągu roku szkolnego. Jedne zajęcia wystarczyły, żebym w końcu zrozumiał zagadnienia z chemii analitycznej. Zajęcia odbyły się online, były przeprowadzone w miłej atmosferze, wytłumaczone bardzo przystępnym językiem, nic nie zostało pominięte, otrzymałem dużo materiałów do utrwalenia wiedzy. To były jak do tej pory najlepsze i najbardziej owocne korepetycje w moim życiu.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Jako rodzic przyszłego maturzysty oraz uczennicy 8 klasy szkoły podstawowej bardzo gorąco polecam zajęcia z Panią Anetką. Długo szukaliśmy odpowiedniego korepetytora, dopiero znajoma z pracy poleciła nam Panią Anetkę, która w bardzo krótkim czasie nadrobiła zaległości z moim synem, a następnie z moją córką. Teraz moje dzieci uczą się chemii z uśmiechem na twarzy, same siadają do rozwiązywania zadań, mówią, że chemia jest taka prosta, a ja już nie muszę się martwić o ich stan wiedzy i oceny w szkole. Jeśli ktoś szuka konkretnego, rzetelnego i do tego sympatycznego korepetytora ze świetnym podejściem do dziecka w każdym wieku, to z czystym sumieniem polecam tylko Panią Anetkę, bo to co moje dzieci wyniosły i nadal wynoszą z zajęć nie da się zmierzyć żadną miarą.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Pani Aneta to bardzo dobry nauczyciel. Mobilizuje do nauki, zawsze wszystko jest przygotowane na zajęcia w ten sposób, żeby nie ominąć żadnego ważnego zagadnienia i przerobić różnego typu zadania i być spokojnym że temat został opanowany. Dla mnie najważniejsze było to, że Pani Aneta wlała we mnie optymizm i wiarę w sukces, której na początku brakowało. Ale Pani w trudnych momentach nie pozwala się poddać, tylko mobilizuje do walki o marzenia. W efekcie na maturę poszłam spokojna, pewna wiedzy, co pozwoliło uzyskać wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia - kierunek lekarski w Łodzi. Nawet już teraz będąc studentką z uśmiechem wspominam zajęcia. Dzięki Pani nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się zrozumiałe, a zadania maturalne stają się czytelne i proste.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w zrealizowaniu marzenia i z czystym sumieniem polecam zajęcia u Pani Anety wszystkim pasjonatom chemii :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Pani Aneta to fantastyczny korepetytor, który jest zdecydowanie godny polecenia. Pełen profesjonalizm, niewyobrażalna wiedza, przygotowanie merytoryczne, wysoka kultura osobista, ogromna cierpliwość i umiejętność zmotywowania studentki do nauki - to wszystko znalazłam na zajęciach u Pani Anety. Jako jedyna w krótkim czasie przygotowała mnie do egzaminu z chemii organicznej. Mechanizmy reakcji tłumaczyła do skutku, a sposób przekazania wiedzy o stereochemii był mistrzostwem! Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam na tak świetnego korepetytora :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Jako mama zbuntowanego 15latka jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pani Anety do, nie da się ukryć, problematycznego ucznia. Mój syn miał już kilku korepetytorów, ale dopiero Pani Aneta spowodowała, że zechciał się uczyć i sam odlicza dni do kolejnych zajęć! Chemia przestała sprawiać mu problemy, oceny poszybowały w górę, a syn nawet zaczął wspominać o chęci udziału w konkursie chemicznym, a w przyszłości w olimpiadzie. Namiar na Panią Anetę dostałam od znajomego lekarza, którego syn, po zajęciach u Pani Anety, dostał się z bardzo wysokim wynikiem z chemii na medycynę. Takich nauczycieli jak Pani Aneta nam potrzeba! Gorąco polecam, gdyż trudno w Łodzi o takiego profesjonalistę w nauczaniu! 

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Oficjalnie już jako studentka 1 roku medycyny, jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pani Anetki i że znalazła dla mnie miejsce w swoim grafiku, bo wiem, że jest bardzo oblegana i wolne miejsce u niej graniczy z cudem. Korepetycje z chemii miałam przeprowadzone on-line, a ich efektem jest prawie 90% wynik na egzaminie! Panią Anetkę cechuje niewyobrażalna cierpliwość, sumienność, kreatywność i ogromna wiedza. Dzięki niej w końcu przestałam się bać zadań obliczeniowych i teraz wydają mi się takie proste i logiczne :D Jeśli myślicie o zdawaniu chemii na maturze, to tylko z Panią Anetką!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Od dziecka chciałem zostać lekarzem. Tak jak z biologią było mi po drodze, tak chemia była moją zmorą dopóty, dopóki znajomi moich rodziców nie polecili mi Pani Anety, twierdząc przy tym, że jest to korepetytor od rzeczy niemożliwych. Z pomocy Pani Anety korzystałem równe 8 miesięcy. Od początku zostały jasno ustalone zasady naszych zajęć, przerobiliśmy mnóstwo zadań, arkuszy maturalnych. Najbardziej wymagające były autorskie zadania Pani Anety, które na początku były dla mnie kosmosem haha. Pierwszy raz w życiu miałem do czynienia z takimi tworami chemicznymi, które łączyły wiadomości z kilku działów jednocześnie! To wszystko zaowocowało wynikiem 93%, gdzie rok wcześniej uzyskałem nieco ponad 40%. Muszę również dodać, że Pani Aneta uczy nie tylko pod maturę, ale rozszerza materiał tak, żeby niektóre zagadnienia były bardziej zrozumiałe. Jestem jej bardzo wdzięczny za ten ogrom pracy, cierpliwości, który włożyła, żeby drzwi UMedu się przede mną otworzyły. Jeśli chcesz zdawać na maturze chemię to zgłoś się koniecznie do Pani Anety!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Pani Aneta bardzo rzetelnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej z chemii. Wytłumaczyła mi wszystko, czego wcześniej nie rozumiałam i usystematyzowała wiedzę tak, że bez problemu napisałam maturę i otrzymałam taki wynik, dzięki któremu miałam wybór kierunku lekarskiego między kilkoma uczelniami ( wybrałam Łódź:) ).Pani Aneta prowadzi zajęcia bez pośpiechu i stresu, jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, bardzo sumiennie podchodzi do tego co robi. Lekcje odbywają się systematycznie, o stałych porach, co było dla mnie niesamowitym komfortem, bo mogłam zaplanować sobie inne zajęcia. Bardzo gorąco polecam naukę chemii z Panią Anetą tym wszystkim, którym naprawdę zależy na jak najlepszym wyniku z egzaminu maturalnego :) Jest naprawdę profesjonalnym nauczycielem, który cieszy się z każdego sukcesu swojego ucznia. Pani Aneto dziękuję raz jeszcze!:)

avatar
Katarzyna W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Moje dziecko korzystało wcześniej z usług innych korepetytorów, ale dopiero Pani Aneta tak solidnie przygotowała moją córkę do egzaminu maturalnego z chemii, że dzisiaj może ze spokojem i ogromną radością mówić, że jest studentką kierunku lekarskiego na UM w Łodzi. Jako osoba zupełnie niezwiązana z chemią, jestem pod wielkim wrażeniem ilości wiedzy, jakie moje dziecko wyniosło z tych zajęć. Pani Aneta jest nauczycielem, który nie tylko wymaga, ale również zachęca do nauki, tłumaczy cierpliwie do skutku i jak trzeba, chwyta kredki i przedstawia zawiłe zagadnienie chemiczne w postaci obrazka, dodatkowo przy tym żartując :). Moje dziecko stwierdziło, że nigdy nie miało do czynienia z takim nauczycielem i gdyby tak wszyscy uczyli, to dodatkowe lekcje nie byłyby potrzebne. Pani Aneto dziękujemy z całego serca za to, co Pani zrobiła przez ten rok, żeby moja córka zaczęła spełniać swoje marzenie. Gorąco polecamy zajęcia z Panią Anetą! To bardzo wyjątkowy nauczyciel! Dziękujemy:)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Kiedy dostałam wyniki matury z chemii nie byłam zadowolona. Postanowiłam poprawić maturę i trafiłam do pani Anety. Pani Aneta jest bardzo wymagającym, ale jednocześnie bardzo miłym nauczycielem i zajęcia przebiegają w super atmosferze. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, pomaga szybko zrozumieć i poukładać wiedzę w głowie. Ilość zadań które dostawałam od pani Anety była ogromna, ale zaowocowało to wszystko wynikiem 87% z chemii dzięki czemu dostałam się na wymarzoną stomatologię do Łodzi :) Wszystkim którzy chcą napisać chemię na wysoki wynik polecam panią Anetę - nie zawiedziecie się :) Dziękuję pani jeszcze raz - Iza :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Pani Aneta to bardzo profesjonalna, ciepła, miła ale też stanowcza osoba. Potrafi zmotywować do działania oraz wytłumaczyć to czego się nie zrozumiało. Pani Aneta ma wszystko zaplanowane ale nie ma problemu z dostosowaniem się do planu zajęć ucznia co jest zbawienne. Na zajęciach atmosfera nie jest sztywna i odczuwalne jest duże zaangażowanie ale też uwaga i troska Pani Anety. Bardzo polecam korepetycje u tej osoby. Jest to niezaprzeczalnie świeże, odmienne podejście do nauczania chemii co skutkuje szybkim jej zrozumieniem :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Anetą na poziomie akademickim. Prowadzone są w sposób bardzo przejrzysty, konkretny i uporządkowany dzięki czemu nie ma się żadnych wątpliwości co do przekazywanej wiedzy i na prawdę łatwo ją przyswoić. Pani Aneta przygotowuje na zajęcia oraz w ich trakcie również autorskie materiały, z których nauka idzie dużo łatwiej niż z większości dostępnych podręczników. Nawet osoba taka jak ja, która dużo z chemia nie ma wspólnego dała radę po tylko dwóch spotkaniach zdać egzamin z chemii nieorganicznej na 4+. Reasumując, bardzo polecam lolecam zajęcia z Panią Anetą :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Bardzo polecam te zajęcia. Gdy trafiłem do Pani Anety miałem bardzo przeciętną wiedzę z chemii, w rok dzięki ogromnemu wysiłkowi korepetytora udało mi się osiągnąć wynik z matury pozwalający studiować stomatologię na łódzkim umedzie. Korepetycje zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Jeśli ktoś jest nastawiony na ciężką pracę nie mógł trafić lepiej. Pani Aneta wyjaśni każde zagadnienie, dodatkowo na każde zajęcia przygotowuje wiele zadań, pozwalających dokładnie zgłębić przerabiany temat. Jeszcze raz bardzo polecam zajęcia u Pani Anety :)
Adam

avatar
Patrycja i Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

To prawda, że Pani Aneta to najcenniejszy skarb wśród łódzkich korepetytorów z chemii! Tak jak ona potrafi wszystko wytłumaczyć i wyćwiczyć w zadaniach, to drugiego tak profesjonalnego korepetytora to ze świecą szukać :). Jesteśmy przeszczęśliwe, że miałyśmy możliwość trafić pod jej skrzydła, bo o wolne miejsce jest bardzo trudno i czasem trzeba dłuuugo na nie czekać. Dzięki nauce z Panią Anetą nasze wyniki na tegorocznej maturze to 92% i 93%!!! Przerobiłyśmy wszystko to co było w podstawie i jeszcze starczyło nam czasu na materiał nadobowiązkowy, bo Pani Aneta lubi jak wiemy więcej :). Jeśli chcecie osiągnąć swój sukces - to TYLKO Z PANIĄ ANETĄ! My swój osiągnęłyśmy za co ogromnie DZIĘKUJEMY!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Do Pani Anety trafiłam z polecenia, po kilku nieudanych próbach nauki z innymi korepetytorkami. Żadna z nich nie potrafiła do mnie dotrzeć. Oceny leciały w dół, a chciałam zdawać chemię na poziomie rozszerzonym, bo marzył mi się kierunek lekarski. Przyznaję, że nie byłam łatwym uczniem. Pani Anetce bardzo szybko udało się ujarzmić mój ciężki charakter, narzuciła mi zasady naszej współpracy, powiedziała jasno i wyraźnie czego nie toleruje, a co sobie chwali. Z początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, bo też nie wierzyłam w siebie, ale dziś, z perspektywy czasu, jestem jej bardzo wdzięczna za to, że mnie poukładała nie tylko chemicznie i matematycznie, ale również życiowo. Wyszłam z matury z uśmiechem na twarzy, a po skonsultowaniu wyników z Panią Anetką, liczę na ponad 90%. Jeszcze raz dziękuję Pani Anetko za anielską cierpliwość i ogrom pracy, jaki Pani włożyła, żebym ja mogła zawalczyć o swoje marzenia. Jest Pani dla mnie największym autorytetem jako człowiek i jako nauczyciel! DZIĘKUJĘ!!!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Świetny nauczyciel z pasją i ogromną wiedzą. Dostosowuje poziom trudności zajęć do poziomu na jakim jest uczeń za co należy się wielki plus. :)
Zajęcia odbywają się regularnie, odwołuje tylko w naprawdę krytycznych momentach. Jestem bardzo zadowolona, najlepsza korepetytorka na jaką udało mi się trafić! :) Gwarantuję, że będą Państwo zadowoleni.

Tutaj chciałam też serdecznie podziękować za rok wspólnej pracy, mimo nakładu obowiązków na głowie, na zajęcia zawsze przychodziłam z chęcią, uśmiechem i pewnością, że dużo z nich wyciągnę. Świetny człowiek na właściwym miejscu!

Ze swojej strony polecam dzwonić jak najszybciej, miejsca szybko się zajmują, a Pani Anetka nie bierze nadmiaru, żeby skupić się jak najlepiej na swoich uczniach. ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Zajęcia u Pani Anety oceniam na 6+!!! Pani Aneta to fantastyczny chemik, pedagog i człowiek w jednej osobie!!! Na zajęcia przygotowujące do matury chodziłam ponad rok temu, dzisiaj jestem na moim wymarzonym kierunku - farmacji :) Pani Aneta tak dobrze przygotowała mnie do egzaminu maturalnego, że teraz nie mam problemu z chemią na studiach, bo wszystko układa się w logiczną całość. Pani Aneta nie tylko przygotowywała mnie wg podstawy, ale również rozszerzała większość omawianych zagadnień. Na pierwszych naszych zajęciach usłyszałam: Jak będziesz uczyć się systematycznie tego co przekazuję na każdych zajęciach, to nie tylko dobrze zdasz maturę, ale będąc już na studiach, nigdy do mnie nie wrócisz, bo dasz sobie radę. :) To były święte słowa! Gdyby wszyscy nauczyciele tak wszystko jasno i przejrzyście tłumaczyli...ach marzenia... Pani Aneto pięknie dziękuję raz jeszcze za wszystkie chemiczne chwile z Panią!!! Tego korepetytora polecam gorąco w 100% ze względu na ogromną wiedzę i umiejętność jej przekazania, cierpliwość i uczciwość! Lepiej trafić nie mogłam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Ogromna wiedza, pokłady cierpliwości, zaangażowanie i wysoka kultura osobista to jedne z licznych zalet Pani Anety. Nie ma takiego zagadnienia którego nie da się zrozumieć, zadania którego nie da się rozwiązać, egzaminu którego nie można zdać - po tych korepetycjach wszystko jest możliwe! Chemia organiczna nagle stała się zrozumiała :) Polecam serdecznie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Chodziłam do Pani Anety przez trzy lata i powiem szczerze, ze gdybym mogła chodziłabym wciąż tylko po to by rozszerzać swoją wiedzę z chemii. Pani Aneta jest bardzo dobrym i wymagającym nauczycielem. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, bez stresu, jednak nie powoduje to żadnego rozleniwienia a nawet jeszcze bardziej zachęca do nauki. Pani Aneta potrafi doskonale ułożyć wiedzę w głowie nie tylko z zakresu liceum ale również studiów. Spowodowała, że pokochałam ten przedmiot tak mocno, że postawiłam go wyżej niż biologię. Na studiach nie odczuwam żadnych braków z zakresu chemii, wręcz bez problemu potrafię się w niej poruszać. Bardzo ważnym aspektem jest to, że Pani Aneta nie tylko tłumaczy, ale również sprawdza wiedzę poprzez ciągłe robienie testów i sprawdzanie wiedzy teoretycznej. To bardzo utrwala wiele zagadnień i pozwala bardzo wysoko napisać maturę. Polecam Panią Anetę z całego serca :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Polecam wszystkim Panią Anetę. Na zajęciach nie ma czasu na nudę, bo na samym początku dostajemy pakiecik zadań do wykonania. Dzięki zajęciom z Panią Anetą zrozumiałam wiele tematów, ktore miałam źle wytłumaczone w szkole. W ciagu dwóch godzin panuje cudowna atmosfera, a cierpliwość Pani Anety chyba nie zna granic ;) Serdecznie polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Polecam w 100%. Zajęcia prowadzone rzetelnie i w bardzo miłej atmosferze. Chemia z Panią Anetką przestanie być czarna magią.Wszystkie zadania zostały dokładnie omówione. Dużo materiałow i zadań, które sprawiały że nie miałem problemów na sprawdzianach i egzaminach. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Zacznę od tego, że kiedyś chemia była dla mnei czymś "dzikim", ale dzięki Pani Anecie, zrozumiałem o co w niej chodzi , i to po 5 latach przerwy!. Co najważniejsze, otrzymałem przepustkę, na studia swoich marzeń. Pani Aneta jest "NIESAMOWITA". Uczęszczałem na zajecia do kilku korepetytorów, jednakże pierwszy raz spotykam sie z takim innym podejściem. Miła atmosfera , wyrozumiałość i wielka dawka wiedzy, która będzie niezbędna w dalszych planach edukacyjnych.
Polecam, każdemu. Gimnazjaliście , studentowi czy licealiście
Jak będzię trzeba, będe zachwalał i polecał wszystkim ;] Gdyż, jak wszyscy wiemy istnieją "nauczyciele" i nauczyciele z powołania. W swojej opini wybieram drugą opcję.

Za całość zajęć wystawiam 6 !!!!

avatar
Paulina, Ania, Marta, Justyna i Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Zaczniemy od tego, że jesteśmy koleżankami, studentkami UM i PŁ. Do Pani Anety najpierw trafiła jedna z nas z polecenia osoby, która dzięki Pani Anecie zdała egzamin z chemii śpiewająco, potem polecałyśmy Panią Anetę sobie nawzajem. Skutek - wszystkie zaliczyłyśmy kolokwia i zdałyśmy egzaminy za pierwszym razem!!! i to na wysokie oceny :) Pani Aneta jest niesamowitym nauczycielem, profesjonalistką w każdym calu. Do każdej z nas podchodziła indywidualnie, nie uczyła według utartego schematu. Widać było jak bardzo zależy jej na tym, żebyśmy wszystko bezbłędnie zrozumiały, potrafiła wytłumaczyć najbardziej zawiły problem, a do tego umiała nas zmotywować do myślenia jak nikt wcześniej. Bardzo imponowała nam ogromem wiedzy, jaką nas obdarzała :) Pani Aneta to najcudowniejszy nauczyciel chemii, z jakim kiedykolwiek miałysmy do czynienia i jakiego można sobie tylko wymarzyć. Jeszcze raz BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY za przekazaną wiedzę, uporządkowanie jej w naszych głowach, za mega sympatyczną atmosferę oraz za anielską cierpliwość:) Takich nauczycieli jak Pani to ze świecą szukać! Jest Pani bezkonkurencyjna!!!
Podsumowując :
Ilość wyniesionej wiedzy - 6+
Podejście do nas - 6+
Atmosfera - 6+
Lepiej trafić nie mogłyśmy :) BARDZO GORĄCO POLECAMY ZAJĘCIA Z PANIĄ ANETĄ!!!

avatar
Ania M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Za każdym razem gdy wychodzę od pani Anety czuje że mam wiedzę. Po moich doświadczeniach z korkami naprawdę idąc do pani Anety poczułam ze trafiłam na odpowiednia osobę, która posiada wiedzę a nie siedzi z nosem w książce szukając odpowiedzi. Bardzo bardzo polecam. Przedewszystkim nabrałam chodząc na korki do pani Anety pewności i wiary w to że mogę zaliczyć chemie :)

avatar
Oliwia.K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

W 100% rekomenduję Panią Anetę jako REWELACYJNEGO korepetytora!!! Pani Aneta to przesympatyczna, a przede wszystkim kompetentna i efektywna nauczycielka :) Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze, zaś wszystkie zadania, nawet te najbardziej zawiłe, tłumaczone są niezwykle dokładnie i zrozumiale. Wiem, co mówię, gdyż wcześniej uczęszczałam na korepetycje do pani, która ze zbiorem w rękach czekała na odpowiedź zgodną z tą na końcu książki. U Pani Anety takiego czegoś nie ma!!! Jestem baaaardzo zadowolona z zajeć z Panią Anetą:) Jeśli ktoś naprawdę chce nauczyć się rozwiązywać zadania i przy tym nie opierać się na utartych schematach, to Pani Aneta jest mu do tego niezbędna:) O drugiego takiego nauczyciela to baaaaardzo trudno :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Efektem korepetycji u Pani Anety są zdane egzaminy, o czym wcześniej mogłam jedynie pomarzyć.
Pani Aneta ma bardzo fajną metodę sporządzania notatek z użyciem kolorów - przez co wcześniej niezrozumiałe wiersze wiązań czy ważne informację robią się przejrzyste i łatwe do zapamiętania.
Wcześniej pobierałam korepetycje od dwóch innych pań i prócz braku efektów dostałam też traumę przed ukazywaniem swojej niewiedzy.
Pani Anecie udało się do mnie dotrzeć i sprawdzić mój stan wiedzy - raz dwa uzupełniając braki.
Jestem bardzo zadowolona z czasu spędzonego z Panią Anetą, udało mi się zaliczyć brakujące egzaminy, a czas i pieniądze nie poszły na marne - gorąco polecam !!!

avatar
Ewa - mama Adama, Marty i Moniki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Pani Aneta to największy skarb wśród korepetytorów. Nie będę ukrywać, że miałam niezbyt miłe doświadczenia z korepetytorami do czasu, aż koleżanka z pracy poleciła mi Panią Anetę mówiąc, że na pewno się nie zawiodę. Jestem mamą trójki dzieci. Najpierw zaczęłam posyłać na zajęcia do Pani Anety najstarszego syna, który nie mógł poradzić sobie na studiach ze zdaniem egzaminu z chemii organicznej. Podchodził 3 razy i ciągle dostawał 2, a po zajęciach u Pani Anety jego wiedza została oceniona na 4+. Jego radość nie miała końca. Kolejny raz skorzystałam z usług Pani Anety jak moje drugie z kolei dziecko zapragnęło zdawać na kierunek lekarski. W szkole córka miała zaledwie podstawy, a to mnie bardzo martwiło i nie napawało optymizmem. Tym razem również poprosiłam o pomoc Panią Anetę. Córka zdała chemię na poziomie rozszerzonym z bardzo dobrym wynikiem i dzisiaj jest szczęśliwą studentką medycyny. Największe jednak problemy z nauką chemii miała moja najmłodsza córka, która jest dyslektykiem, a dodam, że praca z dyslektykiem do najłatwiejszych nie należy. I tym razem również Pani Aneta stanęła na wysokości zadania, a największym dowodem na to były słowa mojej córki : Mamo, w przyszłości będę chemikiem, ale nie takim zwykłym, tylko takim jak Pani Aneta. Być wzorem dla dziecka to chyba największa nagroda dla nauczyciela, a Pani Anecie życzę takich nagród jak najwięcej. Nie znam osobiście lepszego korepetytora od niej, dlatego też polecam ją w 100%.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Pani Aneta to ,,chodząca encyklopedia’’:), jeśli chodzi o wiedzę z chemii. Jest niesamowitą korepetytorką, z niewyobrażalną pasją, która sumiennie i konsekwentnie realizuje plan nauczania, który zresztą samodzielnie stworzyła, żeby jak najlepiej do nas trafić i żeby KAŻDY temat został dokładnie omówiony, a tego akurat w szkołach brakuje...Pani Aneta to bardzo cierpliwa i życzliwa osoba, która prowadzi zajęcia w bardzo miłej, czasem nieco żartobliwej atmosferze, więc o stresie nie ma mowy:). Jeśli chodzi o materiały, to nie trzeba niczego kupować, bo wszystko co potrzebne otrzymuję się od Pani Anety.

Dzięki Pani Anecie zdałam chemię na poziomie rozszerzonym na 96% !!! i dostałam się na wymarzone studia:).

PS. Pani Aneto! Bartek również bardzo, bardzo dziękuje za wynik 93% !!! Będzie ,,zębologiem’’:P

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Do Pani Anety trafiłam na korepetycje zupełnie przypadkiem, ale był to najlepszy przypadek jaki mógł mnie spotkać. Po długiej przerwie od wiedzy z chemii organicznej, z moimi małymi podstawami Pani Aneta potrafiła wszystko jasno mi wyjaśnić i przede wszystkim logicznie uporządkować a muszę powiedzieć, że zakres materiału do zdania samych ćwiczeń był naprawdę ogromny. Po ok. 10h korepetycji zdałam bez problemu ćwiczenia i potem parę godzin poświęciłyśmy na przygotowanie do egzaminu i egzamin również udało się zdać bez problemu. Wszystko w bestresowej atmosferze. Gorąco polecam tą przesympatyczną kobietkę :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2014

Pani Aneta to wspaniała korepetytorka! Po tym jak tłumaczy zagadnienia i podchodzi do ucznia, widac jej profesjonalizm. Przed Panią Anetą nie da się ukryć, że czegoś się nie rozumie:) Jeśli ktoś naprawdę chce się czegoś nauczyć ze zrozumieniem, to lepiej trafić nie można!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2014

Polecam Panią Anetę w 100%! Dzięki tej Pani nadrobiłem ogromne zaległości z chemii. Korepetycje były prowadzone bardzo rzetelnie i z dużym naciskiem na zrozumienie przerabianego materiału.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.