Marek Wawrzacz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Marek Wawrzacz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Marek Wawrzacz

O mnie

Pracowity człowiek po studiach medycznych z obsesyjną chęcią zrozumienia jak działa świat. Tak to wygląda w jednym zdaniu. Co jeszcze jest ważne? Jestem bardzo cierpliwy do innych i zawsze staram się by moja praca podobała się uczniom, by czerpali z tego tyle samo wiedzy, co przyjemności :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Magister
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Pan Marek to świetny nauczyciel, wyróżniający się ogromną kulturą osobistą, a także posiadający rozległą wiedzę z zakresu chemii oraz z niesamowitą pasją i talentem do nauczania. Mimo tego, iż jestem dość wymagającym uczniem, Pan Marek sprostał moim oczekiwaniom - zostałam studentem kierunku lekarskiego.

avatar
PMD
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Nauczyciel z pasją i wyjątkową umiejętnością przekazywania wiedzy. Motywuje do samodzielnej pracy, co w przygotowaniach do matury jest bardzo ważne. Dzięki niemu dostałam się na wymarzone studia. Najlepszy korepetytor w mieście! Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Z rezerwą podchodziłem do przygotowań do olimpiady z chemii w klasie maturalnej. Pan Marek podzielił jednak materiał w taki sposób, że nie czułem aż takiego obładowania materiałem. Było ciężko ale bardzo dziękuję za taką pomoc w organizacji pracy

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Nauka z takim nauczycielem to sama przyjemność. Potrafił odpowiedzieć na prawie każde, nawet najdziwniejsze moje pytanie. W tych kilku przypadkach nie bał się powiedzieć "nie wiem" i od razu sprawdzić w podręcznikach odpowiedź, przez co byłem pewien, że naprawdę przekazuje rzetelną wiedzę. Nie zrozumiesz raz - wytłumaczy drugi, trzeci i czwarty. Świetny wynik z matury z chemii otworzył mi drzwi na studia medyczne, przez co bardzo serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Wspaniały nauczyciel. Inspiruje do samodzielnego myślenia i dalszego pogłębiania wiedzy. Wie, że ważniejsze jest by zrozumieć temat, a nie obkuć się na pamięć i cytować formułki. Nie dość, że zawsze doskonale przygotowany do zajęć, to jest gotowy do pomocy "na żywca" z każdym problemem, nie tylko z zagadnień przewidzianych na dany dzień. Gorąco polecam.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2018

Jeden z najlepszych nauczycieli jakich spotkałam na swojej drodze. Bardzo cierpliwy, jednocześnie sumienny i wymagający - tłumaczy do skutku :). Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.