Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Dzień dobry, Mam na imię Marek, jestem doktorantem nauk społecznych na UG, z wykształceniem ukierunkowanym w dyscyplinach nauk o bezpieczeństwie , jednakże z pełnym sukcesem udzielałem wsparcia przy pracach dyplomowych z zakresu pedagogiki , psychologii , energetyki jądrowej , stosunków międzynarodowych , politologii oraz administracji . Chętnie udzielę również korepetycji z zakresu metodologii badań naukowych. Pragnę dodać, iż moja praca magisterska była wyróżniona oraz doceniona na szczeblu krajowym przez autorytety w mojej dziedzinie.  Zakres obejmowanej pomocy z mojej strony uwarunkowany jest od Pani/Pana potrzeb, mogę udzielić zarówno pomocy w stworzeniu pełnowymiarowego spisu treści jak i koordynować i udzielać wsparcia w procesie tworzenia całej pracy dyplomowej z uwzględnieniem wszystkich wymagań edytorskich, stylistycznych, metodologicznych itd.  

Zapraszam do współpracy osoby, które:

  • Mają problem z opracowaniem wszelkich zagadnień związanych z ww. kierunkami.
  • Potrzebują solidnego i fundamentalnego wyjaśnienia pojęć tożsamych dla kierunku/przedmiotu 
  • Doświadczają trudności w związku z przygotowaniem konspektu pracy dyplomowej
  • Potrzebują wsparcia w zakresie przygotowania badań w pracy dyplomowej 
  • Napotykają trudności w pozostałych elementach tworzenia pracy dyplomowej (udzielam kompleksowego wsparcia we wszystkich elementach tożsamych dla prac dyplomowych)
  • Potrzebują pomocy w przygotowaniu do egzaminów
  • Potrzebują konsultacji w procesie rekrutacji do służb mundurowych

Pragnę dodać, iż w procesie korepetytorskim udzielałem pomocy w koordynowaniu ponad 20 prac dyplomowych, każda z nich obroniła się na ocenę bardzo dobrą. Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Nauki o Polityce i Administracji
Kursy i szkolenia
11.2022
Certyfikat Audytora BHP
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.