Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Energetyka70 / 60 min

Marek

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, 

Mam na imię Marek, jestem doktorantem nauk społecznych na UG, z wykształceniem ukierunkowanym w dyscyplinach nauk o bezpieczeństwie. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu energetyki jądrowej. Pragnę dodać iż w zakresie energetyki jądrowej jestem autorem artykułów naukowych. Zapraszam serdecznie, pomoc w formie korepetycji oferowanych przeze mnie obejmuje zakres od prostych zadań i analizy tekstu do koncepcji i tworzenia prac dyplomowych. Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Nauki o Polityce i Administracji
Kursy i szkolenia
11.2022
Certyfikat Audytora BHP
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.