Marcin Dąbek

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Poznań
Bydgoszcz
Toruń
Białystok
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Zapraszam Cię do fascynującej podróży przez świat angielskiego, gdzie nauka staje się przygodą pełną ciekawostek, inspirujących rozmów i zadań dostosowanych do Twoich zainteresowań. Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w osiąganiu Twoich celów językowych, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do egzaminu, matury, czy po prostu chcesz opanować angielski na poziomie ogólnym. 

Oferuję:

 • Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty
 • Przygotowanie do matury (podstawowej, rozszerzonej),
 • Angielski ogólny dla dorosłych , dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań, abyś mógł swobodnie porozumiewać się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego.
 • Angielski od podstaw , dopasowany do indywidualnych potrzeb ucznia, abyś mógł zbudować solidne fundamenty i posiąść podstawowe umiejętności językowe.
 • Pomoc dla studentów uczęszczających na lektorat z języka angielskiego. 

Moje wykształcenie i doświadczenie:

 • Licencjat z filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską, ukończonej na UAM w Poznaniu.
 • Jestem w trakcie zdobywania tytułu magistra na kierunku “Language, Mind, Technology” , również na UAM w Poznaniu. Są to studia w języku angielskim, które pozwalają mi poszerzyć moją wiedzę lingwistyczną, między innymi o aspekty związane z przetwarzaniem języka przez nasz umysł. 

Spotkania:

 • Zajęcia online odbywają się za pośrednictwem platformy Google Meet , co pozwala na elastyczność i dostępność dla uczniów z różnych miejsc.
 • Zapewniam miłą atmosferę bez stresu oraz motywację do aktywnego udziału i wspólnej rozmowy.
 • Zapewniam profesjonalizm, skuteczność oraz przyjazne warunki nauki.
 • Wszystkie materiały udostępniam za pomocą platformy Google Classroom , natomiast słownictwo zamieszczam na platformie Quizlet.

Cena zajęć:

 • 80 zł/60 minut 

Niech nauka stanie się dla Ciebie przyjemnością, a każda lekcja to szansa na zdobycie nowych umiejętności i pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

Zachęcam również do zapoznania się z moim kontem na Instagramie  : @oakey.english

Skontaktuj się ze mną już dziś , aby umówić się na pierwszą lekcję i rozpocząć fascynującą przygodę z językiem angielskim!

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Language, Mind, Technology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Szczerze mogę polecić Marcina :)
Dzięki niemu pokonałam swoją barierę językową oraz zostałam świetnie przygotowana do matury.
Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna. Marcin jest osobą kompetentną, u której widać wielkie zaangażowanie podczas zajęć.
Polecam z całego serca!!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Najlepszy korepetytor!!
Dzięki Marcinowi podniosłam swój poziom angielskiego. Nie boję się rozmawiać w tym języku. Przed maturą podniósł mnie na duchu i uważam że dzięki jego słowom otuchy ją zdałam. Nie ważne o której godzinie do niego napisałam zawsze dostałam odpowiedź. Zawsze znalazł dla mnie czas żeby mieć dodatkową godzinę zajęć kiedy ich potrzebowałam.
Polecam!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Zdecydowanie polecam Marcina, jako nauczyciela języka angielskiego!!

Mam przyjemność współpracować z Marcinem od niemal 2 lata. Marcin stosuje indywidualne podejście, zaangażowanie i umiejętność dostosowania lekcji do potrzeb ucznia. Stosuje nowoczesne metody nauczania, ponadto przygotowuje fiszki i inne pomocne materiały, co znacząco ułatwia naukę.
Marcin doskonale rozumie edukacyjne potrzeby ucznia, co sprawia, że nauka jest skuteczna i przyjemna. Gorąco polecam Marcina każdemu, kto szuka kompetentnego i zaangażowanego nauczyciela angielskiego!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Bardzo gorąco polecam Marcina jako korepetytora języka angielskiego! Jest to osoba bardzo pozytywna osoba i niezwykle zaangażowana w to co robi. Po serii spotkań zauważyłam znaczną poprawę w mojej pewności siebie podczas mówienia oraz poszerzenie zakresu słownictwa, którym się posługuję. Teraz łatwiej mi również zrozumieć treści czytane i słuchane. Cieszę się, że Marcin zwraca szczególną uwagę na poprawną wymowę wyrazów, co dodatkowo wpływa na jakość mojej komunikacji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Marcinem i szczerze polecam go każdemu!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2024

Bardzo polecam Marcina! Dzięki jego cierpliwości i indywidualnemu podejściu do nauczania, znacznie poprawiłem swoje umiejętności językowe. Zajęcia z nim to nie tylko skuteczna nauka, ale także przyjemność.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Lekcje z Marcinem pozwoliły mi otworzyć swoje horyzonty na język angielski i przede wszystkim... przełamać własne bariery! Bardzo przyjazna atmosfera, duży nacisk na mówienie i gramatykę. Najlepszy korepetytor, z którym kiedykolwiek współpracowałem! Serdecznie polecam! :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Pełen profesjonalizm!!! Perfekcyjnie przygotowany do każdych zajęć pomaga nabrać odwagi w posługiwaniu się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2024

Bardzo dobry korepetytor. Nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi wyjaśnić w bardzo prosty i klarowny sposób. Już po kilku zajęciach nabrałem pewności podczas rozmów prowadzonych po angielsku.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Polecam lekcje angielskiego z Marcinem. Po każdym spotkaniu czułam się pewniej w używaniu angielskiego w codziennych sytuacjach. Podczas speakingów korygował moje błędy i pokazywał na co zwracać uwagę. Lekcje przygotowane starannie w oparciu o poziom kursanta. Jestem bardzo zadowolona :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.